37
SWAT 4: The Stetchkov Syndicate
  • Istencsászár
    #1
    SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

    A Vivendi ma hivatalosan is bejelentette az első SWAT 4 kiegészítést. A The Stetchkov Syndicate valamikor 2006 első negyedévében érkezik, és néhány új pálya, fegyverek, némi grafikai frissítés, és persze extra meglepetéseket tartalmaz. Ez utóbbiakat egyelőre nem árulták el, hiszen még a marketing kampányolás nem indult be

    7 egyjátékos küldetés

    beépített hangkommunikációs lehetőség

    10 játék co-op mód

    új multi mód - Smash & Grab

    új fegyverek és felszerelések a SWATnek és a gyanusítottaknak

    részletes multi infók - skill szint

    több parancs egyidejű indítása

    a csapatot egy ember irányíthatja co-op esetén

    INFO BY GAMESTAR
  • Istencsászár
    #2
    képek
  • Taylor
    #3
    Már várom, bár ez így kevéskének igérkezik...
  • burkusdió
    #4
    Hmmm...
    Egész jól hangzik...

    Átlagosan csóró magyar lévén első kérdésem az lesz,hogy a warezolt verzióval is lehet majd tolni minden extracsillivilli cuccot? :D
  • cyrus #5
    szerinted tud erre neked válaszolni most valaki ?
  • forza milan
    #6
    wowww,nagyon teccik!várom,az alap nem fogott meg annyira,de ez!!!
  • burkusdió
    #7
    hátő ha észrevetted volna a hozzászólásom komolytalanságát, akkor talán rájöhettél volna,hogy nem kérdeztem komolyan...

    de kötekedni azért még szabad, majd legközelebb talán összejön
  • good charlotte
    #8
    hová tezsi a mentéseket az alap swat 4??????????,
  • pajti
    #9
    gondolom a doc&sett-ben ha a swat4 könyvtárban nem találod...
  • Torzonborz
    #10
    remélem kijavítják az orbitális hibákat amivel tele van a játék. fickóba belenyomok 3at rejszolós puskával az meg viszonzásképpen lazán lelő. pedig ugyibár rajtam van mellény rajta meg nem volt. hát lolkovics
  • Istencsászár
    #11
    SWAT 4: The Stetchkov Syndicate - Screens & Trailer
  • odex
    #12
    Nah véletlenül csináltam én is ilyen topikot! pedogbeírtam a keresőbe hogy swat4 csak sztem az volt a gond hogy kicsivel írtam!
  • odex
    #13
    Kurvára kihalt topic
  • Laky
    #14
    az volt a gond, hogy nem raktál a 'swat' és a '4' közé szóközt :)
  • odex
    #15
    aham :D
  • Istencsászár
    #16
    Aranylemezre került a SWAT 4: The Stetchkov Syndicate, a játék legújabb kiegészítője ami február 28-án jelenik majd meg.
  • PLackó
    #17
  • bubi
    #18
    Csá!
    Ha akartok valahol dumálni akkor gyertek Team Speakre.
    Az IP: 195.56.146.104:28980
    Password: olg
  • zso23
    #19
    lol
    Swat 4 The Stetchkov Syndicate (c) Sierra RELOADED 48x15 MB
  • Koksz
    #20
    Nagyon jól sikerült a kiegészítő!!!! Főleg a multiplayeren változtattal dolgokat ami igazán jóra sikeredett. A gond az, hogy még kevesen tolják a hálón a kiegészítőt de majd beindul. Addig tolom a swat4-et multiba. A játék Nagyon király, már majdnem kitoltam a carriert.
  • forza milan
    #21
    HUHUHUHU!
  • Balumann
    #22
    Valaki tudna segíteni abban hogy hogy szerezhetném meg az eredeti swat4.exe -t, mert nem tom felrakni a patchet, és így a kiegészítőt sem :(
  • kalokalo
    #23
    Hali nekem is ez a problémám, nem tudtok vmi gyógymódot?
  • kalokalo
    #24
    VKI SEGICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCSSSEN PLZ!!!!!!!!
  • gordonmail
    #25
    Emberek, segítsetek egymáson!
  • Zsocee
    #26
    kijött a stetchkov syndicate online 1.0-ás crack-je gamecopyworld.com-ról lehet tötteni ,azt irány játszani.
  • odex
    #27
    van ebbe a gamebe magyar server?
  • bigfoot
    #28
    kell hozzá a swat 4?
  • odex
    #29
    aha
  • bigfoot
    #30
    arra hogy egyszerre csináljanak meg két feladatot van vmi külön mód?vagy csak simán megprószálom egyszerre kiadni?
  • sz4bee
    #31
    elöször a pecset aztán a játékot kell ugye?amikor tenném fel a pecset kér 1 exet.melyiket exet másoljam be a pecs felrakása elött?pls help
  • odex
    #32
    fo ez a topik annyira népszerű lett XD de a swat4 valamiért nagyon kilökdösött game lett XD
  • Ticsy
    #33
    No Label

    Crash Time: 11/21/07 21:51:40

    OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1769 MHz with 767MB RAM
    Video: No Video

    UserName: Ticsy
    ComputerName: BSAFTPZJG57R1X
    Application location: E:\Közös játékok\swat4\Content\System\

    SWAT Build Number: 3.1

    ERROR: GameEngine, native class size (504) does not match scripted class size (520)

    History: UClass::Serialize [(Class Engine.GameEngine)] <- LoadObject [(Class Engine.GameEngine 405735==405735/3365856 405570 166)] <- ULinkerLoad::Preload [(Class Engine.GameEngine)] <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject [(Core.Class SwatGame.perty Engine.Engine.C_SemiSolidWire NULL)] <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine

    Help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Szmájli
    #34
    Sziasztok!
    A Swat 4 hez lelehet szedni valahonnan magyarítást? emlékszek régen vol tnekem valami bétaverzió, de nemtalálom, illetve látom hogy a Gold edition az magyar feliratokkal van! ugye ez tartalmazza az alapjátékot... ebből nemlehet vlaahonnan leszedni a magyar feliratokat! :) Mégis csak feelingesebb magyarul játszani! :D
  • Senpai
    #35
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni?
    Hogy lehet beállítani, hogy ha csinálok SWAT4 szervert, akkor egy signal jelezze hogy új player kapcsolódott?
    Több szerveren is észrevettem már ezt a jelenséget, de nem árulják el.
    (nem magyarok.. Pedig szépen kérdeztem tőlük...)
  • Yusuf
    #36
    Sziasztok! Nagyon eltűntek a S.W.A.T. 4 közösségek. Mi fent tartjuk még mindig a csapatunkat illetve a társaságot. Gyertek látogassatok el hozzánk.

    Honlapunk: www.nsfhungary.atw.hu

    Facebook: http://www.facebook.com/pages/NsF-Hungary-Team/252802714739509

  • JonasSandor
    #37
    Bejelentették a játék folytatását más néven.