1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • mrzed001
    #1
    Hát, most kiderült, hogy hova is távozott a 3. Műszak főtűzótómestere Jimmy Doherty (azaz Eddie Cibrian):


    hát itt kötött ki, mint egy elvált kétgyrekes apa.

    A story elég érdekesen indul, egy erős hurrikán tart a tenger felöl a partra, és valahogy felkavar valamit a tengerben ..... de inkább nem lövök le semmi poént, nézzétek meg :)

    Elég nehéz úgy véleményt mondani erről a sorozatról, hogy két másik hasonló témájú most indult sorozattal ne vonjak párhuzamot (Threshold és Surfce)
    Meglátjuk melyikből mit hoznak ki, eddig talán az Invasion vezet nálam egy hajszállal (és a leggyengébb talán a Threshold, de csak alig lemaradva)

  • thiefpaper
    #2
    Azért közben a Tilt-ben is játszott ;) (pókeres sorozat volt az ESPN-en). A Threshold nekem tetszik (bár hiányzik belőle valami), a Surface-t inkább dobtam (így is túl sok sorozatot kell cipelnem, ami persze nem baj :) az első 10 perc után (vagy csak nem volt kedvem tovább nézni. Az Invasion meg most jön.
  • Carlos
    #3
    Mikor lesz a film/sorozat?
    Párom tisztára kétségbe van esve, hogy nem lát többet Jimmy-t...
  • mrzed001
    #4
    Már megy, letölthető.
  • Carlos
    #5
    Hol(mikor)/Honnan?
  • winnie
    #6
    az összes tévés torrenthelyről, emule-ról, amit akarsz.
  • winnie
    #7
  • Carlos
    #8
    Köszönöm!
    Magyar tv nyomatja?
  • winnie
    #9
    mivel tegnap adta le a soorzat első részét az amerikai csatorna, ezért természetesen nem
  • Carlos
    #10
    Köszönöm az információkat!
    Respect bro-z!
  • Rafaelo
    #11
    felirat?
  • winnie
    #12
    várjuk az angolt
  • Montanosz
    #13
    első részt néztem, izgalmasnak ígérkezik, bár úgy látszik tiszta a fővonal mivel mát itt láthatunk némi karmokat))
    vagy négis rejtőzik valami más a viharban?
  • petee
    #14
    Tegnap meg lett nézve az első rész feliratosan,háát, Nem tudom mi fog belőle kialakulni,de izgalmas téma,hasonló a surface-hez, bár a prison break is így indult és mekkora kult. sorozat lett!:)
    valaki nézi még rajtam kivül?:)
  • mrzed001
    #15
    Én már a 3. részén is túl vagyok, és teccik :))
  • #16
    Én az első résznél vagyok,felirat hiányában nem tudtam megnézni a többet.
    Az első rész tetszik.Kiváncsi vagyok mi fog ebből kisülni.De a dagi srác,asszem Dave a neve,már lespoilerozta a sorozatot,mert sokat ugatott a földönkivüliekről.
  • mrzed001
    #17
    Á, csak találgat. Olyan kisokos, megszállott, összeesküvés elmélet hívő, tippelgető, akinek néha igaza is van :))
  • _Vegeta_
    #18
    gész jo. 4400szintu vack. :>
  • mrzed001
    #19
    Jaja, hál isten elég sokan tanultak a 4400 sikeréből, és rájöttek, hogy nem kell szájbarágósan a dolgokat (a scifit kedvelő okos, túl sok infó gyerekessé teszi neki az egészet)
  • Montanosz
    #20
    szerintem mivel a dokinő megmutatta azt a bigyót a volt férjének, olyan érzésem van hogy több csapat játszik, de a hurrikán miatt ide csöppent mindenki.
    olyan mintha a földönkivüliek meg plusz katonai kisérlet szabadult volna el kordinálatlanul.
  • mrzed001
    #21
    Spoiler

    Most így a 3. résznél kezd úgy kinézni a dolog, hogy a dokinő nem is az, akinek látszik
  • thiefpaper
    #22
    Spoiler

    [szín=white]Az első rész végén is volt már valami, amikor mondta neki a férje, hogy minden újászületés nehéz, vagy valami ilyesmi. Ez akkor volt, amikor megtalálták a víznél.[/szín]
  • mrzed001
    #23
    spoiler

    Jaja, már akkor is gyanús kezdett lenni, hogy akit elkap a vihar, az hogy veszíti el még a bugyiját is :)

  • Montanosz
    #24
    lehet alakváltók?
    vagy teljesen átveszik a szemilyéségét. nyilván hogy oda adta a volt férjének azt a karmot vagy mit, azért volt mert régen szerette és megbízott benne, és ez egy pillanatra felül kerekedett benne)))
  • mrzed001
    #25
    Lehet, de akkor egyszerűen kisétálnának a vízből emberi alakban.
    Másról lehet itt szó :)
  • Bandy
    #26
    Érdekes a sorozat sztem még sok jó kisülhet belőle. Annyi sorozat van már, hogy szerencsére minden nap lehet valamit nézni :D
  • Bandy
    #27
    Valaki elküldené nekem emailben a Threshold első részének magyar feliratát de jöhet a második is ha az is van mert a feliratok.hu most épp nem megy.thx
  • Bandy
    #28
    [email protected] ide jöhet ez lemaradt :D bocsi az offért :P
  • mrzed001
    #29
    A 4. rész is érdekes volt. Kezdenek kibontakozni a dolgok (szép lassan :))
    Egyre több ember tűnik el, majd fel ...
  • Hunnenkoenig
    #30
    Csinaltam a thresholdnak külön topikot, mert nem talaltam :-(
  • Bandy
    #31
    jaja egyre érdekesebb a sorozat, sztem a doktornőnek a férje is tuti egy idegen mert simán bement a a fertőzött emberkéhez.Vélemény?:)
  • mrzed001
    #32
    Nemcsak hogy az, de sztem egyenesen a vezetőjük
    Az 5. részben ez elég jól kijött a templomban :)
  • thiefpaper
    #33
    A sheriff már akkor gyanus voltm, amikor az első rész végén mondta feleségének a vízparton, hogy nyugi drága, minden kezdet nehéz. :)
  • Bandy
    #34
    jaja sztem már akkor idegen lett mikor lezuhant a géppel :).Egyre jobb ez a sorozat is örülök, hogy a nagyágyuk szünetében is van mit nézni :).
  • mrzed001
    #35
    Igen, egyet kell értenem veletek :)
    Az mondjuk érdekes, hogy ő túlélte, a feleségével meg mintha meghalt volna az az izé
  • Bandy
    #36
    kiváncsi leszek mi fog történni, amugy usában milyen naponként van invasion? Szerda?
  • thiefpaper
    #37
    Igen, szerda. A Lost után. Egész jó szerdája van az ABC-nek.
  • mrzed001
    #38
    Ja, szerdánként van.
    Egyébként elég jó a nézettsége (múlthét), azonos a Num3ers-el, és jobb, mint a:
    Surface, Prison Break, Threshold
  • Bandy
    #39
    jaja zsir lesz ez majd talán a többiek is rákattanak ha lesz több felirat hozzá, amugy Threshold is nagyon zsir most lestem meg a 6 részt.
  • Roll
    #40
    Sziasztok!

    Milyen releas-t szedjek le hogy ne legyen hibás? Lol-osba elmegy a hang, képméret változik.
    Pedig a sorozat jó lenne.