4828
1421062838.jpg
  • Montanosz
    #1
    Egy izgalmas, új misztérium sorozat, jellemzően a gonosz elleni küzdelem színpadán.
    A Gilmore sorozatban, és néhány mozifilmben nagyot alakító Jared Padalecki főszereplésével.

    Felirat már van az első részhez, és remélem lesz folytatása))

  • thiefpaper
    #2
    Nekem bejött, főleg az első rész, a második kicsit másabb volt, de az is ok. Én imádom a misztikus szószokat, és ez szerintem elsőrangú a kategóriában.
  • mrzed001
    #3
    Még csak az elsőn vagyok túl (túltermelés van sorozatokból hál isten :))))), és tetszett.
    No nem volt azért überkirály, de megütötte az X-akták szintjét, tehát nyugodtan nézhető :)
  • zero977
    #4
    Én is megnéztem az 1. részt,
    a Kör keresztezve Constantinnnal ...de nagyon fasza !
  • EmThor
    #5
    2. rész kicsit leült, reméljük a legjobbakat, hiányzott nekem ilyen sorozat, lehetne mozgalmasabb meg parásabb monduk...
  • mrzed001
    #6
    Akkor nézd meg az Afterlife-ot :p

    Nekem csak az nem tetszik benne, hogy semmi bevételük, csak kiadásuk van, mégis tökig fel vannak fegyverkezve (hamis hitelkártyákból hosszú ideig még ott sem lehet megélni)
  • Montanosz
    #7
    a treshold sem rosz, bár inkább a misztikus sorozatok jobban bejönnek
  • EmThor
    #8
    Supernatural

    1*03 egész jó lett, jobb mint múltkori rész volt, annál érdekesebb, érdemes megnézni!

    Night Stalker is nemsokára kezd, az is ilyen feeling!
  • qper
    #9
    Elkezdtem tölteni a pilotot, kíváncsi leszek rá milyen.
  • mrzed001
    #10
    Tényleg nem volt rossz az 1x03.
    És minden rész különböző (egy kicsit attól tartottam, hogy olyan X-aktásan egyforma részek lesznek benne)
  • qper
    #11
    megnéztem az elsőt, nekem nem tetszett. Erős parázós nyitánnyal kezdett, ezután a közepe inkább egy délutáni tinihorrorhoz hasonlított. A vége viszont megintcsak ütős volt.

    Megnézem még a 2. 3. epizódot, adok még egy (2)sanszot neki.
  • thiefpaper
    #12
    Ha az első rész nem tetszett, akkor a következő 2 sem fog, szerintem.
  • qper
    #13
    ha már letöltöttem, csak nem törlöm le megnézés nélkül :)


  • mrzed001
    #14
    Egy kicsit olyan Angel (Light) + tinihorror keveréke, laza szórakozásnak mindenképpen jó :)
  • qper
    #15
    igen, pont ez a tinihorror feeling taszít az egésztől, az elején kezdtem magam beleélni egy jó kis gótikus hangulatú horrorsorozatba, de sajnos számomra merőben mást nyújtott a dolog :)

    persze ettől még több mint valószínű hogy a produkció jó, csak hát én vagyok ilyen ízléssel megáldva :D
  • qper
    #16
    Bajdövéj, meg akartam kérdezni már tegnap is, de kiment a fejemből:

    az eltűn aput nem Robert Downey Jr. játsza véletlenül?
  • béricsi
    #17
    már elnézést, de köze nincs a horrorhoz szerintem.
    Thrillernek mondanám, és igen, valóban van benne tini-feeling, de még pont a hatáon van szerintem, esti kikapcsolódásnak tökéletes.
  • mrzed001
    #18
    Jaja, bár igazság szerint én jobban örültem volna egy Angel szintű SÖTÉT hangulatú sorozatnak. Az mennyire hiányzik :)
  • qper
    #19
    szerintem én is ezt írtam :)
  • qper
    #20
    Belenéztem a négyesbe. Normális az a TV-adó amelyik sugározza? Jó, hogy nem a képernyő közepére nyomják az adó logóját. Borzasztó zavaró helyen van...
  • qper
    #21
    senki nem nézi már a Supernaturalt??
  • mrzed001
    #22
    Én félretettem ínségesebb időkre (karácsony :))
    De most, hogy a Threshold-ot lelőtték kezdek ideges lenni, hogy ez lesz-e a következő :((
  • qper
    #23
    Pedig nem rossz, nem rossz :)

    Az első kettő után gondolkodtam hog feladom, de egész megkedveltem azóta a két srác kereszteshadjáratát a szellemvilág ellen.

    SZomorú ami a Thresholdal történt:((((
  • mrzed001
    #24
    Nem rossz, az első 3 részt én is megnéztem, meg talonba van a többi, nem a kukába :))
    Amit művelnek (Threshold, Enterprise, Odyssey 5 ... ) szörnyű, én törvényt hoznék ez ellen, végülis láttuk, hogy mi is történt japánban, amikor befelyeződött a kedvenc sorozatuk
  • thiefpaper
    #25
    A Supernaturalt már szerencsére megrendelték ez évre. A Threshold bukását persze a nézettség okozta. Aztán meg az már tényleg csak citromkarika volt a keserű tortára, hogy most amikor próbaként átrakták keddre, akkor a WB-s sorozatok is legyőzték.
  • winnie
    #26
    a supernaturalban minimum van 3 év.
  • mrzed001
    #27
    Pedig a Threshold-hoz képest elég lagymatag, azaz inkább olyan lerágott csont újrarágása (X-Akták Ghost Edition)
  • EmThor
    #28
    zsír volt 12. rész nézzétek!
  • Iwant2Belive
    #29
    Jó sorozat bár nem egetrengetö, túlságosan lehet rajta érezni, hogy az X akták spin-offja. A készítők is szinte totál azok. Elsö részben volt is egy utalás.
    "Agent Mulder, Agent Scully".. :DD
    Könnyed szórakozásnak azonban kiváló.
  • EmThor
    #30
    1x15 se fogja beírni magát a legjobb sorozatrészek nagykönyvébe .... :/
  • mrzed001
    #31
    Hát igen, a fősztoriszál éppen pihenőt fújt.
    Amolyan SG1-Citizen Joe féle rész volt (na jó, annyira szar azért nem :pp)
  • Serpa
    #32
    első két rész alapján figyelemreméltó misztikus sorozat.
    amíg az Invasion nem folytatódik elleszek vele.
  • vg
    #33
    Megnéztem 1 season befejező részét is, hát bakker! Nagyon király ez a sorozat, alig várom a folytatást!
  • mrzed001
    #34
    Hát, nagyon ütős volt. Ha jól tévedek ennek a sorozatnak legalább biztos a jövője
  • Iwant2Belive
    #35
    Sajnos tévedsz

    Egy bajom van ezzel a sorozattal, minden egyes részében egy-egy már régen totál lerágott horror-klisét mutatnak be. Ami miatt szeretem az a vizualitás, na az nagyon ott van. Nem is a trükkök hanem a sötét tónusú gyönyörű és stílusos képi világa.
  • mrzed001
    #36
    Érdekes, a nézettségi hasrabecsap számokat nézegettem néha, és azokon nem szerepelt rosszul. Hát remélem folytatják. Idén 4 sorozat indult, a legjobb Threshold-ot már kilőtték, Surface ugyancsak lebegtetve, vagy lesz, vagy nem, ez is lebegtetve, talán a gyengusz Invasion lesz az amit folytatni fognak?
    Nem értem ezeket ...
  • vg
    #37
    Nagyon remélem, hogy folytatódik ez a sorozat!
  • mrzed001
    #38
    Nem bánnám. Az Angel óta nem volt semmi tényleg sötét hangulatú sorzat, de ez végre megütötte a mércét
  • winnie
    #39
    night stalker is elég sötét volt
  • mrzed001
    #40
    Eddig kimaradt az életemből, pótolni kell :)