8
  • Szemi90
    #1
    Szimpatikus elhatározás! Végre lesz egy olyan mobiltelefon, ami nem a sok beépített kütyüvel és multifunkcionalitással tűnik ki, hanem a minőségével! Egyetértek azzal, hogy a mobiltelefon az telefonálásra való.
  • Eiki
    #2
    Szimpatikus hozzáállás, remélem hogy a B&O minőségégén és látványvilágán kívül az árképzést nem veszik át :)
  • Nopso
    #3
    A Bang Olufsen nagyon durva cuccokat gyárt.
    Nekem már több éve egy ilyen "hi-fi" cucc a mániám, de milliós nagyságrendű.
    Szerintem a legdrágább stúdiófelszereléseket is simán odaveri, aki egyszer meghallgatta az tuti beleszeret, mert viszonyítgat itt az ember, de én még nem is találkoztam ehhez hasonló kristálytiszta dinamizmussal.

    Azért remélem előbb utóbb modernebb telókat is a piacra dobnak majd valami normál áron.
  • vincuska
    #4
    normal aron? nem te vagy a celkozonseg - mi neked a normal ar?
    egyebkent olufsen gyartott mobiltelefonokat... csak 2000 korul, ez vmiert abbamaradt.

    http://www.beoworld.co.uk/beocom9800GSM.htm
  • Ulkesh
    #7
    Hehe, kivalo hangminoseg, es ezt meg is eszik sokan..

    Talan a B&O garantalja, hogy aki engem hiv az is ilyen keszuleket fog hasznalni, nomeg lecsereli a halozatot a sajat cuccaira??
    Csak mert a mobil beszelgetes minosege nem egeszen azon mulik, hogy nekem milyen eszkozom van....
  • moha
    #8
    hát ha a Nokia Vertu a fő riválisa, akkor nem lessz túl olcsó így a neten utánnanézve a 2002-es típus (akkori) ára $4500 -ról indult