17
Linkátirányítás letiltása
  • DJviolin
    #1
    Sziasztok!

    Adott egy jelszóval védett link. Ha nem vagyunk beregelve, akkor átdob a registry menüpontra. A kérdés:
    Olyan progi létezik-e, amely letiltje ezt a fajta átirányítást, magyarul egy komoly hacker progi kellene nekem. (álá torrent page-k miatt).

    Sajnálom hogy ilyen hule vagyok.
  • Laky
    #2
    lolpú
  • Pyx #3
    Reggelj, máshogy úgysem fog menni.
  • Phat Smoker
    #4
    ha átdob a registry menűpontra az a valami, akkor miért nem regiszrálod magad.
    ez vmi torrentes lap ?
  • Phat Smoker
    #5
    de kereshetsz vmi komoly hacker progit is, biztos segíteni fog :DD
  • Laky
    #6
    bárcsak ilyen egyszerű lenne :DDD
  • precision
    #7
    omfg
    +fav
  • Balo
    #8
    Ilyen nincs is.
  • DJviolin
    #9
    endless torrent.

    Meghívásos. Hiába van szelektálás, akkor sem lehet bárkinek beregelnie.
  • precision
    #10
    :D:D:D:D:D:D
    ezt most komolyan gondolod? fel akarod törni az endlesst mert nincs oda accod? gigaloál
  • DJviolin
    #11
    Feltörést mondtam volna? Nekem csak olyan megoldás kellene, mint mondjuk a try.hu, hogy nem jelenik meg mondjuk az atw-s reklámcsík. Na kellene egy progi, ami ezt az átirányítást tíltja le.
  • Laky
    #12
    hhhh
    nem értelek...
  • Devids Pro
    #13
    Ilyet nem fogsz találni, mivel először ellenőrzi, hogy be vagy a jelentkezve, ha nem akkor áttirányít, és nem fut tovább a kód, vagyis ha az áttirányítást meg is akadályozod (amit erősen kétlek) akkor se fog megjelenni neked az oldal tartalma :)
  • DJviolin
    #14
    Ok. Köszi. Ezt akartam tudni.

    Kérdezem a többiek miért nem tudtak hamarabb egy ehhez hasonló értelmes elmagyarázó hozzászólást írni?
  • precision
    #15
    ha ugy akarsz belépni egy regisztrációt követelő oldalra, hogy nem regisztrálsz, hanem "egy komoly hacker progi" -t használsz, az igenis feltörésnek minősül
  • Phat Smoker
    #16
    2 lehetséges oka lehet neki:

    -vagy nem tudják a választ
    -vagy nem akarják, hogy tudd a választ!
  • Phat Smoker
    #17
    nem jutsz be az endlessre ?
    nem vesztesz az ég világon semmit!