5789



AvP Univerzum | Alien, Predator infók | Film hírek


  • Ibron
    #1
    Nah,hosszú idő eltelt az első rész óta és semmi... szerintetek lesz2?Hüyle kérdés,peresze,hogy lesz,de kérdés,hogy mikor?Nagyon várom már,mer az egyben igen csak jó kis akciók voltak.Szóval:ki mit tud a második részről?Vagy senki semmit és várjunk,hátha lesz valami?Csak nem feledkezett meg a film ipar a mi drágalátos alieneinkről,meg predatorainkról???
  • Laky
    #2
    biztos, hogy lesz, mert az első rész vége elég érdekesre sikerült :)
    alien + predator = ?

    off: hol az aláírásod :D
  • ShaiHulud
    #3
    hat ha lesz, akkro remelem valami jobb forgatokonyv-irot es rendezot szereznek hozza, mert az 1 nem utotte meg a mercet nalam:(
  • Tower Guard
    #4
    Szerintem lesz
  • Esrohnoil
    #5
    Az AvP film egy rakás kaki... A vége is elég szerencsétlen lett, nem beszélve egy halom hibáról meg logikai törésről. Nem hiszem h. lesz 2., de ha az első színvonalát éri csak el, akkor jobb ha neki sem állnak.
  • directorius
    #6
    Nem értek egye...

    A predator filmek nagyon teccenek...és nagyon jó ugy hogy összemixelték az Aliennel...különben nekem az Alien önmagában a szar..nemugy mint a Pretador..
  • Montanosz
    #7
    Alien vs. Predator vs. Freddy vs. Jason
    kedves directorius, ezek a filmek bizony nem a minőségre mennek.
    még képregényformában sem a toppon vannak.
    talán az életkorod miatt bejönnek ezek a filmek, de hidd el, jobb ha kevés embernek árulod el hogy "teccenek", mert még itt a fórumon sem fognak komolyan venni, ha esetleg később "magvasabb" hozzászólást akarsz megejteni!
  • mesor
    #8
    Akár a földön is játszodhatna tovább mert ugye az Alien királynőt lehúzta a víz fenekére a torony viszont az Alienek bírják a vízet.
  • Ibron
    #9
    Igen,d nem a végtelenségig:D... szerintem a Predatorok hajóján folytatják,ahol is a kis dög lemészárolja majd az összes predatort:D és ott letelepszik,kitojik pár tojást,azt elér a hajó a predatorok bolygójára,vagy mittomén..ahol élnek és lesz ne mulass:DD...bár nem hiszem,hogy mindegyiket letudja mészárolni.Mondjuk felzabálja annak a hulláját,akiből kijött és elbújik,meg nő,aztán tojásokat gyárt,azok szét szóródnak és úgy utána...de végülis bele lehet hoznia sztoriba a vízben lévő királynőt is.Amúgy nekem meg inkább az alienek jönnek be directorius..mindig is a kedvenceim voltak és a másodikba bele lehetne tenni több fajtájukat.Mer a játékba is több féle volt,mármint az 1-be:predalien,preatorian..bár lehet,hogy hülyeség lenne ez az ötlet:D.
  • mesor
    #10
    Úgy írják meg a történetet hogy pl. a történtek után pár órával kiszabadul a királynő. A Predatorok hajóján vagy bolygólyukon történtek pedig a 3. részben jöhetnének elő! Így rögtön több bőrt lehet lehúzni a storyról.
  • reanimator
    #11
    1.Biztos,hogy lesz AvP2 mert hállivúd csokigyár 2.Biztos,hogy szar lesz ha nem Cameron/Scott/Fincher rendezi. 3.Ezeket a VS filmeket meg úgy lenne értelme megcsinálni,hogy akkor a rendező azt mondja győz a Jason vagy győz a Predator.De nem így ahogy megcsinálták.Tessék állást foglalni valamelyik fél mellett.Mert most úgy néznek ki mint a népmesében, amikor Mátyás királynak vitt is ajándékot meg nem is.A rendező/forgatókönyvíró igenis vállalja fel,hogy valamelyik legyőzi a másikat de rendesen.Mert onnantól amikor mindkét rajongótábornak kedveskedni akarunk......nos onnét bűzlik.
  • Ibron
    #12
    Hmmm..jó ötlet,tetszik...legyél te a rendező.
  • Ibron
    #13
    Nem lehet rögtön valamelyik félnél állást foglalni,mer akkor hamar vége lenne a filmnek.Húzzák csak az időt,legyen minél több része...mondjuk,mint a Star WarsnekAztán,ha ezt a sztorit letudták még csinálhatnának másmilyet s,hisz annyi mindent kilehetne még hozni...egy külön újabb fantasztakius alien sztorit,vagy predatort,vagy akármit.
  • Ibron
    #14
    Mellesleg....betenne valaki ide1bannert?Mondjuk az1ből,mikor a piramisban először összetalálkozott alien meg predator és alien feltűzte a farkára..az a rész jól jönne ide.
  • mesor
    #15
    Jó pénzért elválalom! Sőt az Oscar-díj átadáson még neked is megköszönöm.
  • Ibron
    #16
    ...csak honnan lesz pénz?
  • Ottto
    #17
    Annyit hallottam a folytatásról, hogy emberek egyáltalán nem lesznek benne, ergo némafilm lesz
  • reanimator
    #18
    Jáj ez jó.Ez tetszett.Még ha fekete-fehér lesz akkor visszatérünk Stan vs Pan-hoz.
  • bigfoot
    #19
    egyet értek!
    viszont sztem azért nem kéne kiválasztani egy fajt sem!
    hanem pl mindegyik fajból haljon meg egy rakat :)
    egyebként az avp be az a jó hogy van!!
    mármint hogy lehet folytatás amit vmi jó rendező rendez akkor nagy film lesz
  • Ibron
    #20




    Mit szóltok ehhez,mint banner?Azt a jelenetet,miről beszéltem,sajna nem találtam meg:(.
  • Ibron
    #21
    Igaz,hogy spanyol szöveg van középen,de ez van..ha tud valaki jobbat,akkor tegye be bannernek.
  • Esrohnoil
    #22
    AVP
    :DDD
  • Ibron
    #23
    LOL....
  • Ibron
    #24


    Nah,megvan amiről beszéltem.
  • Ibron
    #25
    Bocs a kép méretéért:(...de betudja ezt tenni valaki bannernek?Vagy legyen más?
  • Esrohnoil
    #26
    Túl nagy.
  • Ibron
    #27
    Hmm...és,hogy lehet lekicsinyíteni?:D
  • Ibron
    #28



    Hmm...vajon így kicsi?:D
  • Ibron
    #29
    Így nem is látszik
  • Gabesz amd64
    #30
    Predalien lesz(ez nem vicc)
  • Ibron
    #31
    Háááhhhááá...kúúl.Emlékszem,predaliennel az aliens vs. predator1-be a skirmish modba találkozhattunk,mikor lelehetett menni a bolyba... a singlebe nemtom,hogy volt-e,mer nem vittem végig.Kép már van róla,hogy néz ki?Vagy úgy,mint a játékba?
  • gErIbÁ
    #32
    hi én úgycsinálnám meg hogy alien mama rászabadul a földre pár büdös kölökkel a predik visszajönnének és elkezdenék abálni őket közben szép lassan a hajónmarattak kezdenének elfogyni ahogy nöl a korcs és mikor a földön tartózkodó alienek vesszamennek a hajóra és elindúlnak haza már szépen jóllakott lenne pár predivel a korcs itt lenne vége a második résznek a harmadik meg onnan fojtatódna hogy nyomják a fight-et a hajón az alipredi ellen a pretkók és lezuhannak a bójgóra ahol az alien egyen felveszik a 8. utast és így annak is lenne értelme hogy mért bocsát ki vészjelet az a hajó az alien 1-ben mert a predik bekapcsolták
  • Ibron
    #33
    Érdekes...és lenne értelme is,de majd elvállik úgy is.Csak legyen már 2dik réééésssz!
  • gErIbÁ
    #34
    ja
  • Cvd
    #35
    Egy gond van: az a segélyhívás nem Predator hajóról jön, azonkívül sokkal régebben zuhant oda a hajó, mint az AVP és az Alien között eltelt idő. Ezzel csak megplusszolnánk az eddig sem kevés hibát. Az sem lenne túl nagy ötlet hogy a királynő "rászabadul" a földre, elvégre ez akkor azzal járna hogy a Földön mindenki megtudná mi a helyzet. Szerinted meddig tartana a hadseregnek kiírtani az utolsót is? Mégcsak veszteség sem lenne az emberek oldalán ha ésszel csinálják. Ettől függetlenül piszkosul látványos filmet lehetne kihozni belőle.
  • Ibron
    #36
    Hmmm...veszteség nem lenne az emberek oldalán???Azért gondolkozz egy picit!Mégiscsak alienekkel lenne dolguk.Már pedig az alienek nem akkora barmok,hogy kirohannak,ha meglátják,hogy fenyegetik őket.Nem,inkább elbújnak,kivárjáka megfelelő alkalmat és adj neki!Ők úgy is a rejtőzködés hívei,meglapulnak minden zugban és a legváratlanabb helyekről csapnak le áldozatukra.Szerintem,ha az emberek kiakarnák írtani őket,akkor 80%-uk ott hagyná fogukat,vagy még több.
  • Ibron
    #37




    Na és ez,mint banner?
  • Ibron
    #38
    Túl kicsi,béna vagyok banner kép megtaláláshoz.De aki tuf1jót,az szóljona moderátoroknak,hogy tegyék be ide.
  • Ibron
    #39
    Bocs...nem tuf,hanem tud,csak elírtam.
  • Cvd
    #40
    Szerintem inkább te gondolkozz. Akármennyire kemények is az alienek, mégiscsak állatok. Egyetlen esélyük van, a meglepetés. ha ezt elvesztik, akkor végük van. A filmek alapján jó eséllyel harcolnak kevés és gyengén felfegyverzett ember ellen szűk helyen. Csakhogy normális esetben rájukbombázzák a szűk helyeiket és kész. 0 esélyük van pl. egy helikopterraj ellen. De mégha annyira intelligensek lennének is ahogy állítod és elbújnak (ami egyébként piszkosul nem így van, az Aliensben is lemészároltatták magukat az automata lövegekkel, a shouldercannonos Pradatornak is nekimentek, vagyis tömegben inkább a lehengerlésre játszanak nulla taktika mellett. Ha királynő irényítja őket akkor valamivel javul a helyzet.). Ilyenkor biztosan jól járnak a bunkerromboló bombák, robotfelderítő egységek ésatöbbi korában? Mégcsak embereket sem kell ellenük bevetni, de ha mégis, az egyik legbiztonságosabb feladat úgy megtisztítani egy terepet hogy nyugodtan rakétázhatnak/gránátozhatnak/lövöldözhetnek. Elbújhatnak az Alienek nyugodtan a legváratlanabb helyekre is, ha túl is élik a bombázást, mielőtt ember jutna a közelükbe már kaptak 2-3 gránátot az arcukba.
    Merthát azt ugye te sem gondolod komolyan hogy egy fészek Alien nagyobb harcértéket visel mint egy katonai alakulat, ha egyszer harcra kerül a sor?