14
Video felvevési probléma
  • forza milan
    #1
    hi all!az a gondom,hogy frapssel elkezdtem videot felvenni,de ha elinditom a felvevést,ugy bekaad a game,hogy még!pes 5 demobol aakrtam videot felvenni!nem tudjátok hogy lehetne megcsinálni hogy ne akadjon!ha nem megy a felvétel 60 fps-em van!
  • prezi
    #2
    vegyél 1 giga ram-ot!
  • Glpetyus
    #3
    Vedd lejjeb a beállításokat...
  • bertino
    #4
    meg tán vannak más ingame film felvevési módszerek is, de garanciát nem mondok inkább, mert nem 100%, tényleg a fraps a jó, egyszerű. viszont kell hozzá egy gép :)
  • Alexease
    #5
    Szerintem, eloszor tanulj meg irni normalisan, utana ulj le a gep ele:( Van itt minden: "felvevés, felvevési, lejjeb"
  • Glpetyus
    #6
    kuzsé :)
    Láttam,hogy elbasztam,de akkor már késő volt :)
  • 0ppika
    #7
    Akármilyen géped van, akkor is akadni fog.
    A lényeg hogy a demót 800x600-ban játszd le, és a fraps 25 fps-re legyen állítva ...
  • deep
    #8
    Nekem nem akad.Alapbeállításokkal használtam pedig.A legújabbat kell leszedni
  • forza milan
    #9
    már megoldottam a problémat olyan progi kéne,amivel zenét lehet alátenni,meg összerakni a videokat!
  • alert
    #10
    Ez már videószerkesztés. Keresgélj neten millió és millió magyar leírás is van hozzá fórum és cikk is egyaránt. Google... egy program ami ezeket tudja egyébként: virtualdub de van kismillió másik is.
  • forza milan
    #11
    ja,egyébként ha valakinek segitség,a jet audio legujabb verziojával faszául lehet videot kovertálni 140mb-os ból csináltam kb 5 megásat ugyanolyan minöségben!movie makerrel pakoltam alá zenét,de még kezdö vok,még nemtok annyira jól videot késziteni!!!télleg,a videomat hogy tudnám ide felrakni,feltöltöm egy tárhelyre(oldalra)és belinkelem???
  • bertino
    #12
    és hogy oldottad meg ? mert engem érdekelne :D
  • forza milan
    #13
    letöröltem a quick timeot:D
  • bertino
    #14
    és attól miért lett jobb ? :)