12
PDA + Internetezés + milyen kártya, díjcsomag??
  • DJ Bee18
    #1
    Sziasztok! Adott egy HP hw6515 PDA telefonfunkcióval. Csak én telefonálásra nem nagyon akarom használni, csak Internetezésre. Namármost a SIM kártya helyett milyen kártyát kell beletenni, és milyen díjcsomagra fizessek elő, hogy a PDA-val Internetezni tudjak, természetesen vezeték nélkül :)
  • Lacc
    #2
    SIM kártya helyett? Öööö mit akarsz te helyette beletenni?
  • DanielT
    #3
    Nos. SIM kártyát tegyél bele. Erre találták ki. Tökéletesen menni fog vele.
  • DJ Bee18
    #4
    nem tudom :)))), azért kérdeztem :)
  • Taranov
    #5
    Hát EDGE vagy GPRS van a gépen?
  • pasquale
    #6
    már nem azért de nyitottál egy topicot h :
    1.milyen pdat akarsz venni
    2.valami aeromappal kapcsolatos probléma
    3. most ez meg ez... nem lenne egyszerűbb egy pdas topikot csinálni?? na mind1
    Sim-el lehet gprs ezni. elő fizetsz egy grs re és csá...
  • MrDevil
    #7
    Hello !!
    Nincs meg valakinek a Tomb Raider PPC-re???
  • vki
    #8
    Hi! Adott egy ASUS A730W, és egy WLAN hálózat internettel. Hogy lehetne a kettőt összepárosítani, hogy menjen az internet a PDA-n. A válaszokat előre is köszi.
  • KezdetPhia
    #9
    úgy hogy ha nincs a pda-ban beépített wifi, akkor veszel hozzá egy cf wifi adaptert, az olyan mint a compact flash kártya, csak kilóg a gépből amikor beteszed, és fogja a wlan-t. Nézz szét itt: www.cherryon.hu
  • vki
    #10
    Kössz a választ, de közben már megoldódott a baj. Túl gyenge volt a jel. A PDA-ban alaból van WIFI (a730W).
  • themiddleF
    #11
    hali!én is szeretnék netezni a PDA-mal...egy wifi-vel tudnék?és ha vennék, simán fognám a wireless sugarat ahol lehet?mennyibe kerül egy wifi??
    a másik, hogy hogy tom megoldani, hogy a windows wordben szerkesztett dolgok-függvények, ábrák...a pda-n is láthatóak legyenek?
    köszi, csokitronn
  • Büky
    #12
    HALI! nekem az lenne a kérdésem (nem sokára veszek egy sima pda-t = se gps se mobil) hogy PDA-n tudok-e úgy netezni hogy veszek egy ilyen Vodafone által hirdetett "K3520 USB Stick" hálozat nélküli modemet (2000Ft havidíj) akkor azt tudom-e pda-hoz használni? Vagy esetleg van-e valami olcsóbb megoldás PDA-s netre? vagy valami más megoldás hogy tudjak netezni? Ja és ha itt vagyok megkérdezem hogy ha veszek külhonból pl.: németektől egy pda-t akkor arra tudok-e szerválni egy magyar operációs rendszert? Kösz előre is ha valaki tud nekem segíteni!