20
Magyar előadó igényes számokkal
  • Nh Shevits
    #1
    A magyar zenerajongók közül is kevesen ismerik, illetve alig tudják hogy Tommy Nash neve valójában egy 20 éves magyar fiatalembert takar. Körülbelül 2 éve indult el a pályán, kezdetben techno és trance stílusú zenéket írt, ám ezen korszakából kézzel fogható eredményt nem tud felmutatni a zenepiac. Ezután megtalálta első stílusát amelyben maradandót alkotott és több szám is az „asian-tribal” korszakának ékköveként maradt fent: Assasina, The harem, The voices from the south. Ázsiából látszólag kiábrándulva a nagyobb tömegbázist megmozgató house felé fordult (ezen belül is inkább clubhouse), hogy aztán első remixét ( Yazoo – Don’t Go ) egy Best of Discogalaxy lemezen adják ki. Ezt követően került kiadásra következő remixe (Mario Held feat Morris – Be with You), majd egy remekül sikerült feldolgozás (Foreigner – Cold as Ice), amit egyoldalú bakeliten adtak ki. A sokoldalú előadó ezután dél felé vette az irányt, hogy megírja első igazán sikervárományos szerzeményét a Sentimento Della Rivierát, amely a várakozásoknak megfelelően keresett számmá nőtte ki magát és mondhatjuk hogy Tommy névjegyévé vált. A sikereken felbuzdulva két újabb latin-track látott napvilágot: La Baila és Danze il Sabornéven. Következő száma újra a clubhouse világába kalauzol, Delight névvel jelenik meg a közeljövőben. Alkotói korszakának kezdetén járunk, így kíváncsian várjuk az újabb remekműveket, többek között a még kiadatlan The Breakout megjelenését, továbbá ha hinni lehet az információknak, akkor újabb stílusok bukkannak fel hamarosan Tommy alkotói horizontján: többek közt funkhouse téren erősít bele, így mindenképp érdemes lesz figyelni a jövőben megjelenő számait.
    Kép:

  • Nh Shevits
    #2
    Szeretném kérni hogy értelmes hozzászólásokkal tarkítsuk a topic-ot és ne off-oljunk sokat. Köszönöm.
  • Ben C
    #3
    Jól hangzik, sajna nem ismerem az arcot
  • gercse
    #4
    én sem imerem, de ha jól nyomja akkor még bármi lehet....
  • Nh Shevits
    #5
    ha minden jól halad tovább akkor nemsokára ismert arc lesz (vagy legalábbis ismertebb.) Bízom Max Grahamben, ő szívesen nyúl magyar zenékhez egyes szettjeiben (pl Julez).
    ajánlanám hogy töltsétek le az összes megtalálható zenéjét dc-n, bár csak ha ügyesek vagytok akkor fogtok találni, és az is inkább a tribal-időszakból lesz. Cold As Ice remixet ajánlom mindenkinek, főleg ha valahol rábukkantok. (nem mondom hogy vegyétek meg, mert kevés olyan ember van magyarországon aki veszi a zenét)
  • prezi
    #6
    bombázz minket linkekkel, számokkal, akkor pörögni fog a topic :)
  • OPM
    #7
    őkiő?
  • Nh Shevits
    #8
    vicces
  • Nh Shevits
    #9
    jó majd meglátom mit szabad és mit nem :DD
    egyébként holnaptól személyesen is a fórumba ír, hogy hogyan alakulnak a dolgai... reality show
  • Nh Shevits
    #10
    ezt érdemes nézegetni alkalmanként: call-a-record
  • Nh Shevits
    #11
    hú gyerekek kaptam egy demo-anyagot a következő Tommy Nash számból. kurvajó lesz basszus!!! tud valaki mondani valami olyan tárhelyet ahova felrakhatnék egy 30-másodperces rippet?
    [ha Tommy hozzájárul]
  • Narcotic Syntax
    #12
    egy-ketto-harom... Tommy Naaaash:D
  • Nh Shevits
    #13
    elkészült Tommy Emotions című száma is. Ha valakit érdekel akkor pöttyencsen egy üzit.
  • TommyNash
    #14
    Üdv mindenkinek! Itt Tommy Nash......Ujabb számokkal ujra itt vagyok. Tommy Nash - Clouds from heaven, Emotions, Kick the boss, és még több szám hamarosan elérhető lesz...Bővebb informáciokkal nemsokára jelentkezem......Addig is...peace
  • OPM
    #15
    Kelly Clarkson - Anytime (Tommy Nash Remix)

    NO COMMENT, Tommy eddigi legjobb alkotása szerintem. Meghallgatható+vásárolható a djmp3.hu oldalon

    LINK
  • Matthew Prosac
    #16
    Nem tudom ki mennyire tájékozott de Armin Van Buuren - A State Of Trance 236. epizódja bizony Tommy Grant (alias Tommy Nash) számával kezdődött ami a Fever címet viseli. Ez azért nem kis dolog. A mix letölthető innen a letöltéseknél. Úgytűnik Tommy pályája kezd felfelé ívelni.

    The Big Tommy Nash
  • Matthew Prosac
    #17
    Amúgy meg:

    Label: Jeans Records
    A1: Freedom
    B1: Anytime
    B2: High Love
    Ez itt tekinthető /és hallgatható/ meg: call-a-record
  • Nh Shevits
    #18
    Tommy Nash powa! -.-
  • OPM
    #19
    do you have the Fever? ^^
  • Butthead
    #20
    Tommy Nash? Én eddig csak Steve Nash-ről hallottam, de ő nem zenész.