195
Kinek mi a becsületes foglalkozása? Vagy mi leszel ha nagyleszel? :o
  • geri15
    #1
    Noshát, az érdekelne, hogy az itteni fórumozóknak mi lenne a tisztes foglalkozása, vagy mi akarsz lenni, ha nagy leszel... (tudom tűzoltó és katona :D)

    Ja és modik se kivételek :P
  • Laky
    #2
    hát őő izé

    lál
  • Rafaelo
    #3
    [felsővezető]

    [nagyon fontos főnők ember]
  • Kanál
    #4
    titkárnő
  • DJ Skyline
    #5
    hókotró
  • I.C.ram
    #6
    Nem veszitek komolyan a topikot!!!

    Én űrhajós!
  • Crazygirl
    #7
    a becsuletes fogalakozasom jelenleg tanulo, de ha nagy "kislany" leszek, akkor gazdasagi-informatikus leszek
  • Laky
    #8
    amúgy égútpatkázó
  • Fyrex
    #9
    mosogató a mekdonálcban
  • Bandee1987
    #10
    tanuló perpill

    aztán meg mittomén
  • gercse
    #11
    vonatkerékpumpáló
  • deep
    #12
    Lómájdörzsölő, bálnaepegyűjtő vónék' kéremszépen.
  • geri15
    #13
    hmm aki rendesen válaszolt annak htx, aki meg nem az ne bassza szét a topikot plshtxvm
  • geri15
    #14
    na bazmeg van egy barom aki elkezdi és senki nem képes normálisan válaszolni -.- bezzeg ha komolytalan topikot nyitok akkor azabaj :CCC ejjpászmek
  • Punker
    #15
    IT rabszolga
  • Ben C
    #16
    sajnos még mindig fogalmam sincs, de valami kevés munka sok pénz meló kéne. mondjuk magyar politikus
  • geri15
    #17
    rabszolga? hmm akkor én se lennék moderátor :CC monnyuk azér rendesen elbánsz mindenkivel
  • Rafaelo
    #18
    bannoltató munkás a 3. szintről ??? :)
  • geri15
    #19
    akkor legyél vállalkozó.. most a vállalkozóké Magyarország mindenki abból gazdagodik meg :|||
  • ffxi
    #20
    Asszem nem volt még naplopó!! Most már igen

  • geri15
    #21
    nemrossz, de csak akkor ha meg is élsz belőle rendesen :ppp
  • ffxi
    #22
    Főleg kocsmákból! Komolyan ismerek egy menyust, aki még trabanttal járt kinyitni a kocsmáját. Hopp eltelt 1év és lazán beparkolt 1vadizsír Opel Omegával.

  • biomage
    #23
    falotál már részlet fizetésröl
  • Met
    #24
    lepkevadász
  • geri15
    #25
    meg a építési iparban "dolgozó" vadbarmok... ismerek olyat amikor egy komplett lakásfelújítás 5+ millió volt, az anyagár kb 2,5-3 milla, a munkásoké kb 1 milla, és a többi mind azé a szarevő vállalkozóé, akkor összehozza a bandát, és gyakorlatilag semmit nem csinál
  • ffxi
    #26
    Elújságolta, hogy 'farzseből' fizette ki!!! És most már családiháza is van a város végén. Kocsmák ereje legyen veletek

  • Dichter
    #27
    A szakmám Multimédia fejlesztő, de ez mostanság kimerül a honlapkészítésben, de sajnos nincs vele elég munkám :(

    Mellette fősuli. De utána szeretnék másoddiplomát is. De ez a jövő zenéje.
  • geri15
    #28
    Hova jársz, melyik főiskolára?
  • Irvine Kinneas
    #29
    Én most tanulok cukrásznak
  • geri15
    #30
    azjóóó :D csak el ne fogyjon a torta mielőtt elkészül :P ja és vigyázz elég sok duci cukrász van érthető okokból... :)
  • ffxi
    #31
    PTE-PMMK műszaki-informatika másod éves.

    Lehet, hogy ki fognakk rúgni :))))

  • geri15
    #32
    Miért? :D nemtanulsz?

    anyway, én is műszaki karra megyek, csak még nemtom hova... mind1, még van 1 évem érettségiig, addig csak eldöntöm :)
  • Dichter
    #33
    Harsányi János Főiskola - Idegenforgalom és szálloda.

    De nekem a Rendőrtiszti (nemröhög) marad a fő irányvonal. Azt szeretném másoddiplomának.
  • geri15
    #34
    Miért röhögnék? Sok esetben egyáltalán nem jogosak a rendőr viccek, szal no para :) [keresztapja rendőrmufti]

    Ez a Harsányi János Főiskola melyik városban van? Pesti suli?
  • Dichter
    #35
    Pesten a XIII. kerületben. Volt már róla szó egyszer az aktívban. Volt egy "kisebb" fajta buli a kaméleonban
  • ffxi
    #36
    Bocs nem bírtam ki!!!!ű


  • geri15
    #37
    ajjaj :D akkor lehet odamegyek :))) én is pesti suliba megyek, mer 18 ker rulZ™ :D
  • geri15
    #38
    lol de szemét :DD
  • ffxi
    #39
    Rendben van akkor tanulni fogok, legalább magas fizut ad 1fősulis diploma?

  • geri15
    #40
    hát igazából szartse ér a diploma kapcsolatok nélkül :CCC sazl huzzábele, és imádkozz, vagyha nem mehecc kamionsofőrnek