31
Gene Troopers
  • STREEX
    #1
    Hogy milyen lesz az még kérdéses.Mindenesetre érdemes megnézni ezt a videót. Egy újjabb játék ami lenyúlta a hl2 gravity gun-ját.:)
  • ffxi
    #2
    HL2, a FORRADALMASÍTÓ!!!!!

  • ThugEdge
    #3
    tulajdonképpen kint van:
    http://www.nforce.nl/forum/viewtopic.php?t=18578
    csak még listában nincs
    lehet fake?
    meglássuk
  • Gabe18
    #4
    Már kint van nforce-on listában is.
    Mindenesetre a lenti videót megnézve a következő megállapitásra jutottam.Legalábbis furcsa grafika,idétlen ellenfelek,idióta kinézetű fegyverek.Egyedül a fizika tűnik jónak.
    Kissé kétkedve tekintek erre...
  • ThugEdge
    #5
    úgyis ráfogol tekinteni
  • mucsácsó
    #6
    hm, sztem a grafikája sem csúnya azért! de fizikája az télleg jó! :)
    kíváncsi vagyok azért rá....egy próbát biztosan megér!
  • Gabe18
    #7
    Hát az könnyen lehet,főleg ismerősöm nyomására,akinek minden játék alapból jó amiben lőni lehet...
  • Istencsászár
    #8
    Bár mégcsak 10 percig toltam de nemtom neked gravitiy gun honnan jött:D kezén van 1 szerkezed és azzal csinálja mégcsak nemis fegyver:D::D na mind1

    - Grafika szép
    - fizika elmegy
    - érdekes játék
    - al igy rövideke gém után nyugodtan kijelenthető hogy HÜLYE, BUTA, AGYILAG 0
    pár példa: Liftnél vagyok az élien jön csaj nem felmegyek lentmarad, visszmegyek érte azt beáll a lift alá, lift rámegy azt át jön a padlón fetreng mintha meghalt volna azt amikor felmegyek egyzsercsak felpattan mintha misem történt volna stb..stb.. szal lol nagyon

  • STREEX
    #9
    Ugye ezt se lehet elindítani lehúzás nélkül.
  • mucsácsó
    #10
    hátnem...
  • mucsácsó
    #11
    na vmi infó? senki nem játszik vele? :(
  • Newfronter
    #12
    Szerintem szorgosan töltenek, a másik meg az hogy, nem egy népszerű gamma.
  • Shep
    #13
    Jó ez amúgy, a képek alapján, nekem ilyen hájtek, akárminek tűnt, az meg nem igazán az én stílusom, de majd ha javítottam az arányomat lehet lekapom.
  • Shep
    #14
    Megnéztem a video, és hát olyan érdekesnek tűnik.
  • mucsácsó
    #15
    jah, fizikája azé van neki :D
  • Newfronter
    #16
    Eddig szerintem is egy átlagos.. az első 10 percben eddig.
  • abonyitomz
    #17
    Értékelésem:

    Grafika: 8/10
    Játékmenet: 4/10
    Hangok/Zene: 5/10
    Történet: 3/10
    Irányítás: 9/10

    Összességében elég jó kis játék , a pályák jól megvannak alkotva. Különösen szép a dzsungeles pályák , nem csak monoton a játék valamikor vízesésről kell lejutni köveken ugrálva.
    Aki tudja mindenféleképpen próbálja ki!
  • mucsácsó
    #18
    nem akad? :D
  • Newfronter
    #19
    Abonyitomz belőled egy Gamestar lett! :DDD

    Mucsácsó: Lehet azért akadt mert szarakodott a driver... de ki tudja...
  • steweee
    #20
    hogyan lehet kicsomizni? mert nekem hibát észlel pedig semmi bajaű
    .rar + 42 x es nonprofit verziója van meg
  • Gareth
    #21
    Tudnátok segíteni? Nem tudom elindítani a játékot. Hogy kell megcsinálni ezt: Remove all IDE CD/DVD drives and Play? A másik, hogy nagy baj, ha DT4 helyett, csak a 3.47-es van meg nekem?
  • Gareth
    #22
    Valaki légyszi :)
  • Istencsászár
    #23
    Dt4 + minden lehúz ( vagy nem ) + nekem kell az sf nightmare ( dis. node + cd ) és gém indit és megy vagy nem...
  • sagjoz
    #24
    Nekem kér az indításhoz serialt? Valaki elküldene nekem egyet? pm-be vagy mail-ba?
  • mucsácsó
    #25
    nah, én leszedtem és játszottam vele, igaz nem sokat, csak 1 pályát megcsináltam meg a 2.-on sokáig elvittem, és egyenlőre ennyi...
    sztem tök jó game, nekem tetszik, habár lehet hogy ez már csak azértis van, mert semmi új game nincsen mostanában már... :(
    az AI télleg érdekes, néha vagy olyan hülye mint a segg, vagy túl okos, és csak nézek....igaz az utóbbi ritkábban történik meg, de párszor megszivattak...szal AI eléggi ingadozó dolog, de a grafika az nagyon nagyon dögös lett, minden fénylik, bump mapping...kirás :)
    először 800x600-ban minden fullon próbáltam, úgy ment folyamatosan olyan 60-70 FPS-sel, 1024x768 ugyanígy minden fullal, így kicsit lassabb, de így is megy biztos egy 35-50-nel...és egyáltalán nem akad, meg sem reccen (legalábbis eddig :D)
    szal sztem jónak tűnik, de lehet csak nekem, mert szeretem az agyatlan hentet mondjatok ti is valamit! :)
  • Xwerson
    #26
    tudna valaki adni egy serial-t a játékhoz mert én nem találom sehol!!! pedig kellene lennie valahol,csak én nem találom. pedig a game az elején kéri
  • onedragon
    #27
    JKWSM-YXPS8-N7A7M-QXUED-7RP2K
  • night3333
    #28
    hi!

    Nekem elindul azzal nincs baj, de mikor elkezdi betölteni a
    pályát, akkor mindjárt az elején megáll és nem tölt semit.
    Akármeddig hagyhatom men megy tovább a csík, és nem csinál semmit.

    Ilyenkor mi van??????????? Tudna segíteni valaki??
  • matkovec
    #29
    sziasztok volna 1 kerdesem nincs valakinek crack-je a jatekhoz? elore is koszoke
  • mucsácsó
    #30
    nincs crack, csak StarForce kicselezés...
  • matkovec
    #31
    b.... meg ehez tok huje vagyok