21
Hazárd megye lordjai - a film
  • DJ Skyline
    #1
    Hali!
    Látta már valaki,érdemes megnézni?
    hivatalos oldal
  • DJ Skyline
    #2
    képek
  • tigeroo
    #3
    szvsz nem jó film:)
  • #4
    Nekem ott figyel a gépen,lassan már egy hónapja,de nincs hozzá felirat.
    Nem hiszem,hogy nagy durranás lesz,de adunk neki egy esélyt.
  • winnie
    #5
    baromira elbakták ezt a filmet. nagyon szomorú lett...
  • gabber_saviola
    #6
    buxa az jó
  • LezLee
    #7
    Hát ha meg is nézem ezt a filmet, azt egyedül Jessica Simpson miatt fogom megnézni, és persze nem a színészi alakítása érdekel
  • DJ Skyline
    #8
    engem az zavar ahogy nézegetem a képeket,hogy nem igazán adja vissza a sorozat korszakát...
    pl a szereplők hajai nem nagyon stimmelnek példa...a filmben a csajé szőke,a srácoké meg rövid,ezzel szemben a sorozatban teljesen más!

    rendőrautókról nem is beszélve
    filmbeli
    sorozatbeli

    nekem túl modern...starsky & hutchban legalább visszaadták valamennyire az akkori kort!:)
    persze ez az én véleményem,lehet másnak teljesen más a véleménye erről!
  • Sáry
    #9
    Valaki nem tudja hol lehetne ezt a filmet letölteni
    De ne dc++ legyen
  • báttyó02
    #10
    hjah az odabasz
  • AnuluWork #11
    Szvsz az eredeti jobb volt! Catherine Bach nagyon el volt találva arra a szerepre. Akkoriban még a sötétek voltak a filmsorozatokban a menőbbek (Dukes ..., Dallas, Charlie's Angels, Kojak ... :)

    De csak meg kell nézni a képeket:
    12

    35

    4http://ec1.images-amazon.com/images/P/B0009S4IM4.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

    1-4Best of

    New1New2
  • Kit--Kat
    #12
    Knoxville mit keres Luke helyén????
  • Fido4life
    #13
    Nézhetőnek elmenő film volt..
  • balassadani
    #14
    Sziasztok !
    Ha valakinek megvan a the dukes of hazzard pc-re a games akkor megírhatná nekem a [email protected]és kiirhatná nagyon szépen köszönöm!
  • DJ Skyline
    #15
    új Dukes of Hazzard film készülőben! imdb link! hát nem tudom, szereplőket nézegetve megint vegyes gondolatok vannak! meglátjuk milyen lesz
  • Bammy
    #16
    Már nem azért de mind Johnny Knoxville, mind Sean William Scott színészi teljesítménye jó ebben a filmben! Nem a profi színészek...de jók a poénok szerintem, meg az egész film hangulata faja. Jó persze a végén befigyel a szokásos happy end, de most Istenem ez kell egy ilyen film végére. Lehet hogy aki a sorozatot szerette annak csalódás, de szerintem marha jó film.
  • Magoo
    #17
    nincs készülőben...már kész van. szánalmas kis prequel. csak dvd-n jön ki...
  • DJ Skyline
    #18
    ja, azt nem tudtam! kösz az infót!
  • gerge93
    #19
    Bocsi, hogy megtöröm a több éves csendet xDD de lenne egy olyan kérdésem, hogy valakinek megvan a sorozat magyarul??
  • gerge93
    #20
    téliálom?!4 xDD
  • gerge93
    #21
    illetve "nyári"