13
  • Iori
    #1
    + Iron Man, He-Man, Wolverine, Ghost Rider

    Transformers ha ide lehet sorolni ill. Pac Man!!! (bár utobbi játék alapu)
  • winnie
    #2
    szerintem a transformers sem képregényben jelent meg először
  • Iori
    #3
    nem, valoban rajzfilm volt elöször
  • ViperNet
    #4
    Ez borzasztó! Íme egy remek példa, hogy futószalagon csinálják a filmeket.
    megbíznak valami muksit (Simpson rajzfilmben ugye majmok a forgatókönyv-írók <milyen remek hasonlatot találtak ki ők is...>), szóval ezek megírják a cuccost, és vmi rendezővel blueboxban (vagy greenben) és CGI-vel elkészítik, hogy a jónép nézze meg, és telítsék a producerek zsebét, mert hát ugye szegények, kell a pénz új medencére...
    Nincs már új ötlet a Nap alatt. Silány a jó filmek választéka.
  • vg
    #5
    Bosszúállók már elkészült pár éve, hatalmas bukás volt...
  • Blasta
    #6
    A Bosszúállók a világ legszarabb hálivudi filmje szvsz.
    De elképzelésem nincs, hogyan akarják ezeket a többnyire vérciki szuperhősöket filmre vinni, mint pl. Amerika kapitány, Transformers???!!!


    Hálivúdban már igazán leállhatnának a kokainnal...
  • winnie
    #7
    naa!

    azért ne keverjük a szezont a fazonnal!:)

    az az avengers az egy tévésorozat alapján készült, ami két kémről szólt

    ez az avengers pedig egy FF4-hez hasonló szuperhőscsapatról szól, amiben ott van thor, ant-man, hulk és iron man.

    ne mindegy:)
  • Iori
    #8
    a transformerst ne irjuk le, mindenidők egyik legsikeresebb rajzfilmje a világon, 1000% hogy nagy kasszasiker lesz
  • Wismi
    #9
    Tiszteletem!

    Pár dolog, ha már témánál vagyunk: A Constantine (eredetileg Hellblazer, csak úgy túlzottan hasonlított volna a Hellraiser-re, ami egy kult film) nem DC, hanem Vertigo. Ami a DC alkiadója, ugyanis a Vertigonak nincs saját nyomdászási lehetősége. Asszem még a film elején is a Vertigo-t írják ki.

    Ghost Rider-t is írta valaki. Az nem Paramount: készül, a Sony Pictures csinálja. A filmet Mark Steven Johnson írja és rendezi, és szerepel benne Nicolas Cage, Wes Bentley, Eva Mendes, Matt Long, Sam Elliott, Peter Fonda és Donal Logue.

    Lesz még: Punisher 2, Batman fojtatás, Superman film, ami ha beüt Batman & Superman is lesz, meg "300", ami Frank Miller (Sin City) egy másik írása.

    De mellesleg manapság a filmek fele képregényből készül... (pl. V for Vendetta is, Penge is, és még lehetne sorolni...)
  • Wismi
    #10
    Jujj... és elfelejtettem: Nick Fury film már van. Múltkor ment az rtl-en. Kiváncsi vagyok, hogy fehér fickó fogja e játszani, vagy ultimate-alapokon lesz, és fekete. (Samuel L. Jackson-ra szavazok :))
  • Cat #11
    nick fury az fehér csávo, nem? akkor miért játszaná fekete?
  • Wismi
    #12
    Elég sok marvel sorozat és... alternatív történetszál van. Az egyik legújabb az "Ultimate Universum" Ez most a legfelkapottabb, ebben minden egy kicsit modernebb, reálisabb, valósabb, akármi. Van ebből X-men, Pókember, Daredevil, Elektra, Avangers, stb. Nomost ebben Nick Fury fekete. Éppen ezért vagyok kiváncsi, hogy a régivágású dolgok lesznek benne, vagy az ultimate. Bár a marvel filmeknél keverni szokták a történeteket, és kicsit kiegészítik a filmkészítők fantáziájával.
  • Falatka2003
    #13
    Off

    NEEEEE!!!

    On