8
Parappa The Rapper
  • Sephi
    #1
    Na most kaptam kezhez az elso es masodik reszt Ps2-re es hat el vagyok toluk ajulva. A jatek lenyege hogy zenere kell nyomgatni a gombot. Igaz a story kicsit idetlen de a ZENE az valami FENOMENALIS!

    Szerintem ez a jatek mindekinek teccet aki jaccot vele csak nem akarja bevallani :D

    Ezuton is kerem a fanokat hogy ha esetleg meg lenne valakinek a Parappa The Rapper 2 bol a 3-mas palya zeneje aszem BIG a neve (ott amikor a hangyaval nonek es zsugorodnak ossze) az agyon mar egy linket mert attol el vagyok szalva :D

    Jah es halottam les 3-mas resz hamarosan.
  • aabyssx
    #2
    Nekem csak egy demo van, de elhatároztam, hogy ha véletlenül meglátom valahol, akkor megveszem, mer' baromi jópofa.

    cook those burgers, don't forget the cheese

    [] [] /\ [] [] O



    :D
  • Sephi
    #3
    :D

    Te de annyira el van talalva a zene hozza es a kepi vilag hogy az valami fenomenalis. En nem ertem miert nem csinalnak tobb ilyen jatekot?
  • Davidus
    #4
    ez a game 100%ot kapott az 576 konzolban:P
  • cenobite
    #5
    Nekem csak a 2 van meg. Iszonyat jó a játék. Azok a lények, nagyon el lettek találva. Egyik kedvencem az a kung-fu-zós hagyma, vagy mi - már elég régen nyomtam. :)
    Asszem 5k volt a teszkóban. Mostanában is szokott lenni belőle hasonló árfekvésben.

    Parappa Rulez!
  • Parappa
    #6
  • Sephi
    #7
    Nekem a Big szam teccik es megvagyok erte orulve.

    Nincs meg valakinek mp3-masba? Az az a jelenet amikor osszezsugorodnak :D
  • Sephi
    #8
    Na gyerekek ... majdnem masfel ev utan megtalatam.

    Parappa 2 Original Soundtrack