68
Az előzmények
  • Tower Guard
    #1
    Remélem hogy Peter Jackson elkészíti majd.Persze tudom hogy előtte a King Kong-ot fogja megcsinálni de mintha hallottam volna valami ilyesmi hírt hogy lesz 4.De ne értsetek fére nem folytatásra gondolok hanem az előzményekre amelyben Sauronrol lesz jobban szó.Szegény Tolkien már nem ír folytatást éppen ezért ezt még ellehetne készíteni akár egy triológiában is És ott lenne vége hogy Sarumán behódol :)
  • Ahhoj
    #2
    lol :DDDD
  • Bandew
    #3
    Wow! :-D
  • Ahhoj
    #4
    ha lenne/lesz olyan, annak Babó lesz a címe, nem pedig gyu4 :)
  • mesor
    #5
    Mivel a sorozat után írt valami lesz amit nem Tolkien írt gyanítom hogy szar lesz ha lesz! De inkább ne legyen!
  • Tower Guard
    #6
    Hogyha a Babó akkor nemhiszem hogy nagy siker lesz
  • Tower Guard
    #7
    Nem értettél meg ezt még mind Peter jackson írta van a könyvben rengeteg történet az előzményekről
  • Augustus Gigo
    #8
    Volt egy fake teaser a The hobbitból, de az össze volt vágva a 2020 a tűz birodalmából és a Gyűrűk urából:D Sokan még be is szopták
  • Bandew
    #9
    Szilmarilok meg nem semmi meló lenne, főleg, hogy az filmként alapból bukás, mert nagyon hosszú. Esetleg filmsorozat, de az meg rengeteg meló plusz költségvetés és nem hiszem, hogy PJ-nek lenne képe, ebből üzletet csinálni, mint pl Lucas a SW-ból.
  • Tower Guard
    #10
    Hát jah sorozatként meg már nem is hinném hogy sokat fijalna neki
  • Bandew
    #11
    Úgy értem olyan sorozat, mint pl a SW.
  • Tower Guard
    #12
    én is
  • Tower Guard
    #13
    Szerintem Peter Jacksonnak nem való az a King Kong
  • stp4trick
    #14
    Miért a Hullajó való? AMúgy a BAbó simán jó lenne sztem.
  • Tower Guard
    #15
    Nem erre várnának szerintem az emberek és nem jönne be belőle annyi zsé
  • Tower Guard
    #16
    Tisztelet a kivételnek
  • Tower Guard
    #17
    Hogy tudsz elképzelni Peter Jacksontol a Gyu után egy King Kong-ot(persze nem azt mondom hogy rossz lesz a film biztos nagy siker lesz de érted)
  • Tower Guard
    #18
    Ez tudod mit jelent: belligerence? Ellenséges viselkedés LOLOLOLOLOL
  • Tower Guard
    #19
    sorry téves
  • _Vegeta_
    #20
    a hobbitra gondolsz? Azt asszem megakarja csinalni. :)
  • Tower Guard
    #21
    Lehetséges de biztos várni fog vele még
  • Tower Guard
    #22
    Én nagyon remélem hogy csinál mert a Gyu volt a világ egyik legjobb filmje(egybe véve mind a 3-at)
  • Laky
    #23
    nem hiszem, hogy lesz, de nagyon jó volt az 1-2-3 rész :)
    isteni
  • Tower Guard
    #24
    Az biztos.Megnéztem egyszer a 3 extrát egymás után(persze külön többször is)
  • Tower Guard
    #25
    Hát igen mi skorpiók
  • _Vegeta_
    #26
    A 2-3 nagyon unalmas volt. Az 1 az viszont uberjo. :)
  • Laky
    #27
    de a 2-3 nélkül nem teljes a kép, úgyhogy nekem mindengyik ugyanannyira tetszett :)
    sazl: isteni
  • Tower Guard
    #28
    Ízlések és pofonok szerintem mind ugyanolyan volt.Sokaknak a sok hobbitos szutyi miatt nem tetszik dehát nem látták át a lényegét igazán
  • Tower Guard
    #29
    ugyanolyan jó volt mind 3
  • Tower Guard
    #30
    ja az 1 nekem is azért tetszett nagyon mort együtt volt a szövetség
  • sweech
    #31
    szerintem marha jó lesz az előzetesből megítélve :/
  • Tower Guard
    #32
    Biztos jó(bár még nem láttam az előzetest) De én azthittem hogy valami jó kis középkorit csinál
  • _Vegeta_
    #33
    Konyvben az a legjobb amikor frodoek mennek a gyurut elvinni elrondhoz, az iszonyat hangulatos. Kozben talalkoznak ezzel-azzal, bajbakeverednek, marhajo. Filmben is az elso resz a legjobb szentem.
  • Tower Guard
    #34
    az is jó
  • Nuki
    #35
    A Babóból marha jó flimet tudna csinálni :D
    Szerintem jó lenne (nem annyira mint a GY.U.) de én biztos megnézném azt is vagy 2x-3x mert a könyv az nagyon tetszett :D
  • Nuki
    #36
    Az első résznek a csatajelenete...A Helm szurdok...Minath Tirith-i csata....ezek marha jók!!

    Fílinges jelenet amikor Arwen hívja a folyót... az nagyon tetszik, bár kár hogy a gyűrűlidércek olyan idiótán futnak a víz elől, nem a partra ki, hanem a folyó folyási irányába ....
    De amúgy fejet/kalapot/mindent hajtok Peter Jackson előtt. Mestermunkát csinált(atott)!
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Jaja sztem is az első rész a legjobb filmben...
    A többi márcsak agyatlan gyakás 3 órán keresztül szvsz...
  • Nuki
    #38
    De ha jól meg lenne írva Gyűrűk Ura 4 (folytatás) én annak is örülnék....Ugye-e?
    (csak a fanatisták nem talán, az ilyen hobbiszinten kedvelők igenis örülnének neki)
    Vagy megkérjük Dzsordzs Lukászt.........elvégre gondolom sok embernek bejöttek a filmjei, hátha itt is jót alkot ;)
  • Nuki
    #39
    Agyatlan?! Tényleg rángatóznak a kamerák, az nagy baj.... de szerintem jóak...
  • _Vegeta_
    #40
    A helm szurdoki csatajelenet nagyon jo a masodik reszben.