100
Nincs warez!!!!!!!!!!!!!
  • DJviolin
    #1
    Élethű vitolázó szimulátor.

    Honlap
  • Bucser
    #2
    na erre már szükség volt...

    ENgem maga igazából csak a SZIM érdekel és ha sok pénz lesz inkább PPL-ezek majd:) Vitorla inkább csak szimuláció szintjén:) a kávédarálók jobban a szívemhez szólnak mint a csendesen suhanók:)
  • DJviolin
    #3
    Én nem nagyon fogok ide benézni. ha esteleg képet akartok berakatni a fejlécbe, akkor szoljatok. Elment ettől az egésztől a kedvem. Csak azért csináltam meg, hogy ne a kedvelt vihornya topikomban menjen a vita.

    Üdv mindenki.

    Jöhettek a vihornya topikba, sőt tártkarokkal várlak titeket, de nincs vita!!!!!! érthető???????
  • Bucser
    #4
    húúú:D majd félek mindjárt...:)
  • Papirzacsi
    #5
    Oké, de itt is te akarsz lenni a házigazda? Vagy ezt a topikot már nem érzed anynira gyeremkednek, mint a másikat?
  • DJviolin
    #6
    Nem akarta senkisem megcsinálni. többször kértelek titeket, hogy csinálja meg valaki, de nem csinálta megsenki. Úgyhogy megcsináltam. Ezt a topikot nem szeretem, csak megcsináltam. A vitorlázórepülés topik az én gyermekem.
  • Papirzacsi
    #7
    Na most én a mai vitát megelőzően nem emlékszem hogy bármi ilyen hozzászólást elejtettél volna. Sőt, igazából te kavartad egybe a szimulátort, és az igazi vitorlázást. Ami sztem úgy volt jó ahogy volt. Persze lehet rosszul emlékszem, de most a több mint 800 hsz-t nem fogom már végigolvasni. Ezt a te gyereked dumát meg felejtsd el, mert ez már tényleg az orvosi eset határait súrolja.
  • DJviolin
    #8
    A 823-astól már rikácsoltam, mert rájöttem, hogy nem lesz jóvége abból, hogy egy topikban van a szimulátor és a valódi repülés. Erre a felfedezésre akkor jöttem rá, amikor soaringpilottal elkeztél veszekedni, hogy melyik az élethűbb, meghogy közületek melyik a t*k*sebb pilóta.

    Off Topic!
  • Papirzacsi
    #9
    Háháhá. LOL..
    Ja, én is kb onnan emlékszem, szal elég későn jöttél rá.:-) Ezután még kb egyszer rinyátá ezért, szal az a többször az kb kettő.(de nem néztem utánna):-)
    A vita meg nem azon robbant ki, hogy melyi kaz élethűbb, hanem azon, hogy sórinpájlot nagy melkassal állította azt amiben amúgy sincs igaza, hogy ő így meg úgy össze tudja hasonlítani a valósággal stb... Azon meg nem volt vita ki a tökösebb pilóta,legalábbis én nem állítottam magamról ilyet, csak ő próbálta fényezni a glóriáját.Te meg még tettél is a tűzre a hülye beledumálásoddal.
  • BBird
    #10
    És a játékról is tudhatunk majd valamit, vagy csak a vitáitok részleteiről lesz infó? :-)
  • DJviolin
    #11
    Az egész Vitorlázórepülés topik eleje a Condor-ról szól. Azért pateroltam el ide, mert ott a t*kös (igazi) vitorlázópilóták már azon vitáztak, hogy melyik repszim az élethűbb. Az sfs vagy a condor. Papirzacsi-nak üzenem, hogy mi a soaringpilot-tal nem játszottunk a Condor-ral, ezért nekünk az Sfs az élethű.
  • Papirzacsi
    #12
    Bazz te még mindíg nem érted... Nem az a léyneg,hogy melyik a reálisabb, hanem hogy kurvára de nem reális az SFS. Ha vezettél volna mondjuk Ka-8at ,vagy végülis bármilyen gépet akkor rájönnél te is. De a hülye fejeddel ezt vhogy nem tudod felfogni, és csaj hajtogatod a baromságodat.
  • DJviolin
    #13
    He. Okay okay. Relax relax. Nem vezettem, de ültem már vitorlázóban, és azzal tisztában vagyok, hogy hogyan viselkedik a levegőben. nekem elhiheted. A repülés végére már nagyon vitte a fejem, úgyhogy nagyon éreztem a testemen minden egyes lökést. :-)

    Az sfs lehet nem élethű, de még mindig élethűbb mint a sots, vagy a silent wings. Tehát amíg nem lesz meg JOGTISZTÁN a Condor, addig nekem ez a nr.1 repszim.

    Szóval lehet hogy neked nem élethű, aki Condor-ozik, meg d vizsgályával azt vezet amit akar, meg Maverick-et megszégyenítően megrezegteti a tornyot vitorlázójával (bocs) A reptéren napszemüvegét levéve kioktatja a fiatalokat, hogy mit rontottak el. Érted. Én még csak egyszer ültem vitorlázóban, és egyszer motoroson. És ezekből annyi az sösszehasonlítási alap, hogy ÉLETHŰBB (ÉS NEM ÉLETHŰ), mint a többi, DE NEM ANNYIRA, mint a Condor. Ezt szajkózom már mióta.
  • Clidey
    #14
    Hmmm...abból, hogy csücsültél egy vihornyában egy iskolakör erejéig, elég nehéz megállapítani azt, hogy egy szimulátor mennyire élethű. Tudod, más dolog csücsülni, és megint más kézben tartani, érezni azt! ;-)
  • Bucser
    #15
    Ez tipikus esete annak amikor valaki óült már apuci mellett az anyósülésen és ezekután azt mondja nekem, hogy a Richard Burns rally egy fos és hogy a Colin 5 ezerszer élethűbb:D
  • Clidey
    #16
    Találó hasonlat, valóban! Köszi!
  • Soaringpilot
    #17
    Én viszont egynél többször csücsültem vihornyában, ezért alá tudom támasztani, hogy élethűbb, mint a SotS. Mielőtt még bárki félreérteni: NEM azt állítom, hogy a valah látott legélethűbb szimulátor. A képek és a videók alapján a Condor ezerszer élethűbb, de amíg nekünk nem lesz meg, addig az SFS a legjobb. Nyilván ebben is vannak hülyeségek, de a SotS-hoz képest akkor is jobb.
    És elnézést kérek, hogy itt is belepofáztam a nagyok dolgába, de ez a véleményem.
  • perko
    #18
    Olvasom, hogy többen használjátok az SFS4-et.
    Tud-e valaki segíteni, hogyan kell a progiban a motoros vontatást aktivizálni?
    A honlapjon a screenshotok között van ilyen kép pl. a "F-Schlepp", tehát biztos van ilyen opció, csak én vagyok béna?
    Help!
  • Soaringpilot
    #19
    Szia!
    Vontatni csak azon a reptéren lehet, ahol a program engedi. Amikor a menüben kiválasztod a repteret, kiírja, hogy milyen módon lehet onnan felszállni, ezután (ha van vontatás) ki lehet választani. Oerlinghausent próbáld ki, szerintem a legjobb reptér SFS4-ben!
  • perko
    #20
    Köszi.
  • Siluro
    #21
    Szerintem ez a topic tök felesleges.......
  • Papirzacsi
    #22
    1etkőércsek.
  • Clidey
    #23
    No, az imént repültünk egy 140-es háromszeget. Nadon jó volt, már csak azért is mert elvertük a külföldieket, jól.
    Végig egy (asszem) holland csóka vezette a mezőnyt, több mint 20km-rel volt előttünk, de eltaktikázta magát, és a második fordulópont után nemsokkal utolértük, s le is előztük. Szegényke a célvonal előtt pár méterrel szállt terepre, a másik külföldi kölök meg igaz hogy megrepülte a távot, de a reptérre vissza már nem ért... Szegénykék biztos idegesek lehettek, mert köszönés nélkül léptek ki a hosztból...
    Íme néhány piccsör:





  • Zivatar
    #24
    Helló mindenki!
    Akármi is van a repülőszimulátor akkoris "guminő" marad, legyen akármennyire is élethű...
  • Takocaa
    #25
    és ki mondta, hogy ez jobb mint az "élő" repülés??

  • Bucser
    #26
    fűűű bazzeg ... hallod..... most aztán megmondtad:D:D:D:D

    Ezt most úgy mondtad mintha mi nem tudnánk:D vagy már vezettél autót apu öléből?:D
  • Clidey
    #27
    Zivi baszki, ezt pont te mondod, akinek egy egész háreme van otthon guminőkből?!
  • Papirzacsi
    #28
    Neláttad még a gumikecske gyűjteményét.
  • Clidey
    #29
  • Siluro
    #30
    Hát ez kurva yoo volt!!!!! :DDDD
  • Siluro
    #31
    Mellesleg azért reggeltél, hogy ezt elmondhasd?
  • Papirzacsi
    #32
    Nem hiszem, hogy azé reggelt 6 hónapja, mert előre látta, hogy pont ezt az üzit írja meg.
  • Papirzacsi
    #33
    Most nyomtam egy 92km-es hegyi versenyt. 11en voltunk, mikor beléptem a hostba. Még a verseny kezdete elött feladták 3an. Beleszúrták a gépet a hegyoldalba. A startot sajna elszartam,.. pontosabban a condor elszarta, mert elkezdte annélkül, hogy ténylegesen átrepültem volna a startot. Így majdnem 2 perccel később indultam neki, ami meglátszott az átlagomon az elején. Ment is minden rendesen. Én lépegettem előre az egyre jobb átlagommal, a többiek meg hullottak. Fej fej mellett nyargalásztuk az egyik gyerekkel, mikor ő vmilyen megfontolásból, gondolta nem kerüli ki a sziklát, hanem átmegy felette...
    Hát a szemem láttára akadt fent a gerincen. :-) Aztán a végén nagy versenyben voltam a második helyért egy sráccal, és valszeg ez okozta a vesztét, mert meg akarta őrizni magának a helyet, de jól elnyomta a gépet, és végól fennakat egy fán. Ezen kívül még ketten dárdáztak, de őket nem láttam. :-)
    Ha nem rontom el a rajtot, akkor pont megnyerhettem volna. :-( Másodpercekkel igaz, de akkor is meglett volna.
    Pár képecske:
    Uccsó fordpont elött. Az a kek folt lent az akivel vívtam a 2. helyért
    FS itt vesztette el a szárnyát.. :-D Itt már tuti volt a 2. helyem
    Már majdnem bent...
    mint látszik még bőven volt magasságom ,hogy beérjek. :-D
    És végül az eredmények. Látszik, hogy pont az a 2 perces hiba hiányzott a végén... :-(
  • Siluro
    #34
    Honnan tudod, hogy nem lát bele a jövőbe a srác?
  • Siluro
    #35
    Azért ez se semmi Papirzacsi! Grat!
  • Clidey
    #36
    Sziasztok!

    Ma este nyomtunk egy 200-as céltávot vagy miaszöszt, nagyon jó volt!
    Íme egy kis képes beszámoló:

    Gyülekezik a banda


    A felvontatásnál kicsit karcos volt az égbolt... :D


    Zacsit kergetve


    Itt még vezetem a mezőnyt


    Az a bizonyos necces fordulópont


    TJ végsiklik épp


    Zacsi meg jól rámcsap


    TC külsőkörleten :D


    Nekemmeg szárnyam szegte a Zacsi a fentiekben látott látványos áthúzás közepette. Buuuuuuug!


    S a végeredmény:


    Két külföldi ledárdázott menetközben, a másik kettővel meg nemtudom mi lett, mert leléptem a hosztból... :D
  • Zivatar
    #37
    Kedves Bucser, Siluró!
    Én aztán igazán nem értem, hogy miért veszitek magatokra azt, amit egyáltalán nem kellene. Felvilágosítalak benneteket, Kedves Barátaim, hogy én magam is Condor rajongó vagyok, a guminő jelzőt azért bátrokodtam alkalmazni, mert a számítógépes szimulátorok tényleg azok, az igazi repüléshez képest. Gondolom ezzel újat nem mondtam nagyságotoknak, hiszen Ti mind nagyonnagy pilóták vagytok, én meg talán (remélem így lesz) soha nem fogok azokba a magasságokba emelkedni, amelyekben ti szárnyaltok - már ami a nagyképűséget illeti.
    Elég érdekes ez a kakaskodás, ami itt megy... de én nem akarok benne részt venni, mert nincs rá szüksége a lelkemnek. Természetesen megértem, ha nektek ez fontos, hiszen emberek vagyunk. Ebben az esetben csak egyet kell kérnem tőletek : engem hagyjatok ki belőle, és csak értelmes társalgást kezdeményezzetek irányomban - arra viszont vevő vagyok!
  • Papirzacsi
    #38
    Pedig egy-két felkiáltójel sokad dobna az avatarodon. :-)
    Éééégessük meg! :-)
  • Bucser
    #39
    Nem csak tudod közhelyekkel dobálózni szegénységi bizi:)


    Szóval nem bántásként mondom, de úgy állítottad be mintha mi nem tudnánk, hogy ez nem olyan mint az igazi:) Hidd el nagyon is képben vagyunk és tudjuk, hogy nem olyan mint az igazi:) És a legjobb szimulátor akkor is az élet... kicseszettül realisztikus nagyon élethű és nincs benne reload/refly gomb:)

    Nem akartam flame-t csak a beszólásod annyira adta a reakciót, hogy nem lehetett kihagyni:) ha beletapostam lelkedbe akkor sry érte:)
  • Siluro
    #40
    És nem Siluró, hanem Siluro. Köszke ;)
    Mellesleg azért valamellyest ott vagyunk a szimes témában, nem tudom, hogy te mennyire, de mi meglehetősen :) És nem csak Bucser és yoomagam, hanem még aki itt van a topicban az is.

    Bucser, azt kihagytad, hogy a grafikája az életnek még kurva yoo, igaz néhány ember textúrázása egy picit bugos:PPPP