2619
  • FtranX
    #1
    Nem tudom ismeritek-e a Stargate Atlantis c. sorozatot.

    Az SG-1 egy másik történeti száláról van szó, amely a Pegazus galaxisban játszódik, az ősök által hátrahagyott Atlantis városában.
    A történet onnan indul, hogy az Antarktiszon találnak egy bázist, az ősök bázisát. Itt megtalálják az ősök által 10 ezer éve elhagyott Atlantis címét is. Mivel a féregjárat megnyitásához nagyon sok energia kell, ezért csak egyszer próbálkozhatnak és a felfedezésre induló csapatnak fel kell készülnie arra, hogy talán sohasem térhetnek vissza a Földre...

    Szerintem nagyon jó sorozat, nekem egy kicsit jobban is tetszik, mint az SG-1.
    A SciFi csatornán adják az USA-ban. Most járnak a második évad 5. részénél.
    Akit érdekel, DC-ről letöltheti az eddig sugárzott összes részt.
  • FtranX
    #2
    további infok
  • Montanosz
    #3
    http://atlantis.csillagkapu.hu/index.php
  • FtranX
    #4
    ezt az oldalt nem ismertem
  • _Vegeta_
    #5
    Jo-jo, de muszaly neki egy kulon topik? Vegulis csak egy spinoff. Sg1 nekem sose jott be, atlantisnak is megvannak a hibai, de hangulatos.

    Letoltesre en inkabb donkey vagy torrent halozatot ajanlanam egyebkentis. :)
  • Garfield
    #6
    Igazából nem értem, miért kell neki külön topik és nem fér el a már meglevő Stargate topikban: túlzás lenne azt mondani, hogy az ott pergő eszmecserében nem jutna idő a SG:A-ra...
  • FtranX
    #7
    Hát éppen lehet megférnének egymástól, de a StarGate topicban rövidcímébe az van írva, hogy "SG-1". Az SG-1-nek külön topicja is van. Akkor ennek miért ne?
  • FtranX
    #8
    Most néztem meg a 2. évad, 5. részét, pedig csak négy napja láttam az elsőt.
    Lehet hogy egy kicsit takarékosabbnak kellett volna lenni. :)) Hál istennek a SciFi-n ma adják le 6. (Trinity c.) részt.
  • JGTC
    #9
    jól hangzik de angolul nem töltöm le, ha lenne SciFi-m akkor azon megnézném
  • FtranX
    #10
    van hozzá magyar felirat is
  • _Vegeta_
    #11
    Magyarul meg igen? Mi a fene jo van a magyar szinkronba, sose fogom megerteni. :)
  • phalanx
    #12
    magyar szinkron teljesen felesleges (annak ellenére hogy nekem az SG1-ben levők nagyon is bejöttek) én szemly szerint inkább a feliratra szavazok, nomeg ki tudja mikor fogják leadni magyarul.... addig nem birok várni
  • Szuperkaraj
    #13
    jaja, felirat rulez!!! :DDDDDDDDDDDDDDdd
  • FtranX
    #14
    én nem is használnék feliratot, ha az a kötsög McKay nem beszélne olyan rohatt gyorsan. :D
  • Szuperkaraj
    #15
    :DDDDDDDDDDDDDd
  • Szuperkaraj
    #16
    nekem azé kell, én nemtok olyan jól angolul! :D
  • phalanx
    #17
    jaja neki, meg az SG1-ben Daniel-nek szokása hadarni és olyankor csak 4-5 visszatekerés után sikerül megérteni mit is mond
  • joebacsi
    #18
    ha 25 nyelvet beszélnék lehet énis hadarnám az angolt :)
  • sirdond
    #19
    én sem értem, miért nem jó a sima stargate topic, hiszen már ott is tárgyaltuk az atlantis témát. de ha már van akkor...
    amúgy én jobban szeretem az atlantist mint az sg-1et és valóban jobb az atlantis felirattal.
  • FtranX
    #20
    a dokinak is elég érdekes a beszéde. először azthittem, hogy töri az angolt, aztán meg kiderült, hogy skót :)
  • _Vegeta_
    #21
    Tisztan hallani a skot akkcentust a beszeden, foleg h a szinesz nem is skot hanem kanadai. :D
    McKay beszede viszont kanadaias. ;)
  • FtranX
    #22
    skóciában születt, aztán később vándoroltak ki Kanadába, majd később visszaköltöztek egy időre. :D
  • TheZsenyka
    #23
    A doktor elég furán nyomja, az biztos, én azt hittem, lengyel vagy szlovák, esetleg orosz :)
  • _Vegeta_
    #24
    Azze az angol akkcentusokat elegge tisztan ki lehet szurni. :)

    Ftranx: Ahha. :D
  • TheZsenyka
    #25
    Dr. Carson van szó az Atlantisban, nem? Hát Én soha az életben meg nem mondtam volna, hogy ez a muksó skót->kanadai, szerintem nagyon darabosan beszél, mint aki tanulta a nyelvet valami szláv mellé.
  • Jimmyke
    #26
    Hú, jó tudni hogy kijött a második évad, elég hangulatromboló volt úgy befejezni az elsőt, hogy fél évet kellett várni, hogy mi történik :)))
  • gergod
    #27
    Ez sajnos korábban is megfigyelhető volt az sg1 némelyik évadzárójánál. Sajnos a félévközi szünet is hosszú lesz, és ott is félbe fog maradni két rész :(

    Amúgy szerintem az ori most messze veri veszélyességben a wraith-eket.
  • FtranX
    #28
    én kb. 30 másodpercet vártam a kettő között. :DD
  • _Vegeta_
    #29
    Pedig nagyon hallani a beszeden.

    gergod: Megjegyzem mindegyik tortenetorientalt sorozatnal igy van. Ezt a stargate univerzumot elegge gagyin csinaltak meg szentem.

    ftranx: te dög! :D
  • gergod
    #30
    azért nem mondanám gagyinak, dehát ízlések és .... :)
  • _Vegeta_
    #31
    az is igaz.
  • Rage47
    #32
    huu most nézem az 1/20-at nemsemmi:))))))felirattal sokkal jobb a SG-1 is meg Atlantis is sztem..tegnap láttam tvben a sg1-t..hááát sztem naon gagyi a szinkron...
  • gergod
    #33
    Némelyik részből milyen nagyon fincsi High Resolution videjók vannak Nagyon ott van a szeren :)
  • _Vegeta_
    #34
    Ha hrhd-ra gondolsz, akkor az osszes reszbol vannak olyanok. Es tudomasom szerint egyetlen egy 720as resz terjedt el talan. 4giggas, na az nagyon fincsi. :)
  • gergod
    #35
    Arra gondolok igen. Sajnos mininován nem seedelik a 120-ast, és a 2. seasonból is csak a 9. van fönt. Piratbay, torrentreactor szintén nem tartja :(
  • _Vegeta_
    #36
    Sajna ilyenkor mar nehez beszerezni. :(
    En mikor kijottek is a szamárral leszdtem oket, javaslom most is probald azzal ha turelmes vagy. En pl atlantist csak HRHD-ba irom ki. :)
  • gergod
    #37
    hát csacsit nem ismerem :) de most csordogál torrenten, csak kibirom :(

    Amúgy csacsival kb milyen sebességgel jönne?
  • joebacsi
    #38
    rip(?) csacsi :(
    amúgy végre megvan atlantisz első 20 része, végre megnézem miről zengtek itt ódákat :)
  • _Vegeta_
    #39
    eMule az eDonkey halozatan. Ez a szamár. :)
  • gergod
    #40
    aham. ez sajnos kimaradt eddig, nem volt rá szükségem :) de lehet rávisz a sors, csak áruld el kb mennyivel jönne :)