10
A Panasonic új 16millió színű kijelzős telcsje.
  • JGTC
    #1
    Hello.
    Most találtam ezt a telcsit az üzletekben 50.000FT, Vodásan 40.000FT.

    Panasonic VS3
    Új ár (bruttó): 50 000 Ft

    Méretek: 96 x 46 x 17.6 mm / Súly: 102 g / Csengőhangok: polifónikus (40 csatorna), MP3 / Rezgő hívsájelzés / Telefonkönyv memória: 500 bejegyzés / Belső memória: 32 MB / Infravörös port / Kamera 1.3 MP, 1152x864 képpont, videó rögzítés
    Kijelző: 320x240 16 millió szín
    Átvitel: GSM 900/1800/1900 Mhz
    Mp3: Van
    Edge: Nincs
    GPRS:: Van




    Az adatok alpján jónak tűnik az ára miatt is. De még kevésnek találok róla ennyi infót. Ha valaki ismeri vagy van neki akkor írjon már.
    Kössz
  • JGTC
    #2
    Itt egy kicsit valóságosabb kép róla.

  • maozedong
    #3
    32 mega kevésnek tűnik :9
    mp3 + fényképhez
  • JGTC
    #4
    hát igen lehetne jóval több is, de ha az előző telóm memóriájából indulok ki akkor elegendő lesz
  • OptimusPrime
    #5
    Fuck it!

    Három hete vettem az X700-as Panasonicot, azt hittem ez csak később jön ki. :-( Mondjuk a kijelző és a felbontása + a kamera jobb (ezért szemeztem vele), ám ez nem Symbian-os és nem bővíthető a memóriája. Hát, hezitálás nagyon... Valamelyik családtaggal vetetek egyet, hátha, aztán ha jobban bejön, akkor csere, addig X700 Rulez! :-))

    Üdv!

    Prime
  • maozedong
    #6
    nekem 40 es, igaz már jóval több mint fél éves, de ha ma tehetném, akkor mindenképpen bővíthetőt vennék, hogy tudjak zenét hallgatni is.
  • JGTC
    #7
    SE K700 ??
  • green6k
    #8
    Panasonic VS3 3 gyári előlappal együtt jó állapotban, tobozában,papírokkal eladó.
    Ár: 16.000 Huf.
    e-mail: [email protected]
  • green6k
    #9
    Bocs!!!Dobozában akart lenni... :D
  • rosta1994
    #10
    nem reklámozok az sg-n