57
milyen emulátor kel PS2-höz és XBOX-hoz
  • sabodave
    #1
    hy emberek
    abban kérek töletek segítséget hogy milyen emulátort töltsek le ps2-es illetve xbox játákok-hoz, hogy tudjak velük játszani a gépemen
  • Ben C
    #2
    Tökmindegy, ugysefogsz tudni ps2 és xbox gamekkel jatszani gépen -.-
  • sabodave
    #3
    de 1 próbát megér
    és nem tudsz ilyen emukat?
  • DanielT
    #4
    A meglévő kábé 300 topik nem volt elég mi?!

    Nincs használható Xbox se Ps2 emulátor.

    Bezárt topik viszont van. Ez is ilyen lesz perceken belül.
  • sabodave
    #5
    nem volt elég
  • gercse
    #6
    de amugy mihez van emu?
  • DanielT
    #7
    A #4 ben található százmilliárdcsillió topik megnézésével láthatod. Egyébként szinte minden gép emulálható, csak a box a gamecube és a ps2 nem.
  • Davidus
    #8
    már a GC is
  • DanielT
    #9
    !1! Azaz !EGY! darab tökéletesen működő játék van az eddigi legjobb emulátorra, ami egy 2D -s buboréklövöldöző. Ez nálam még azt jelenti, hogy nem emulálható.
  • Anubys
    #10
    Emulálni emulálható, csak éppen 0,5 és 2 fps közti sebességet kapsz, még csúcs gépeken is...
    Van mindhárom gépre emu, de 2-3 játéknál több nem működik.

    Jobban megéri evnni egy konzolt, már nem drágább, mint egy jobbfajta videokártya.
  • Anubys
    #11
    Az sem megy tökéletesen, mert még az is elég lassú... :)
  • Sephi
    #12
    En mar leirtam nem egyszer a modszert.

    Konzol jatekokat ugy tudunk PC-e jaccani hogy siman rarakjuk a konzolunkat a PC-enk tetejre es beinditjuk.

    Mi ezen olyan nehez?
  • Lammer
    #13

    en meg ugy, hogy tvkartya pcre, es PCN jatszok konzollal...
  • blackgamer
    #14
    van valami hír, hogy 64 bites gépeken van áttörés?
    ps2 is 64 bites architektúrát használ asszem
    [lehet hülyeségeket beszél]
  • orkenyid
    #15
  • Aramir
    #16
    Persze, az Atari Jaguár emulációját már megoldották szépen :D
  • Macccy
    #17
    Csak annyit kérdeznék röptében, hogy honnan lehet letölteni PS2 játékdemót neten?? Kipróbálnám, mit is tud ma egy PS2 emulátor, de teljes gamét nem akarok ezért leszedni ... viszont demo jó volna.
  • melka
    #18
    sziasztok.ha valaki tud segitsen!!!!!!!szamitogepen szeretnék ps1 jatekot jatszani hogy tudok?mit kell letölteni hozzá?
  • koryne
    #19
    Először is: emulátor.
    Másodszor: a játék iso-ja. Megkeresése házi feladat :)
  • melka
    #20
    köszönöm valaszod,de én kezdö vagyok ha egy kicsit többet irnal a dologrol megköszönném.mi az az iso?
  • melka
    #21
    emulátort mar probaltam leszedni de nem volt hozza bios igy nem müködött semmi.
  • koryne
    #22
    Az iso egy CD-kép a játékról. Azt kell majd futtatni az emuval.
    Biost én itt találtam.
    Itt vannak video pluginok, ez is kelleni fog.
    Iso ügyben nem tudok segíteni, sohasem próbálkoztam PS emukkal :)
  • JackSlater
    #23
  • Shake1973
    #24
    Tudna valaki segíteni? Hogy kell ezeket az emulatorokat használni mert nem tudom kezelni.
  • koryne
    #25
    Pontosan mi nem megy? Kicsit pontosíts! Meddig sikerül eljutni?
  • Shake1973
    #26
    Van 3 is vagy 4 programom de nem sikerül elindítanom sem. Hogy kezdjem és mivel folytassam.Tanácstalan vagyok ebben az ügyben!!! Help!!!!!!
  • koryne
    #27
    Köszönöm, ezt nagyon jól leírtad...
    Tehát: milyen gépet akarsz emulálni? Emulátorod van-e hozzá? Ha pl PS-t, akkor kell BIOS is, a #22-ben még linket is találsz.
    Mit ír ki, amikor nem sikerül elindítani?
  • Shake1973
    #28
    Szóval. Van egy olyan programom hogy PCSX2. Az első belépésnél mindenféle beállítást akar tőlem de nem tudom mit kell beállítani. Aztán egyszer mintha elindult volna de rettenetesen lassú volt. Néha meg csak egy nagy fekete képernyő jelenik meg. Ha le tudnád írni a pontos menetet megköszönném. Vagy más program jobb?
  • koryne
    #29
    Az az igazság, hogy ennyit tud az emulátor... Tehát sikerült elindítanod, de ennyi. PS2-t nem lehet még rendesen emulálni (lehet, hogy a későbbiekben sem lehet majd)
  • Shake1973
    #30
    Azért köszi!
  • Super Mario
    #31
    www.emulator.lap.hu
  • Dloc
    #32
    Van egy pcsx2-öm,de nem tudok vele játékot lenyomni.
    Hogy kell beállítani,mit kell csinálni?
  • zola2000
    #33
    Még mindig nemigazán lehet gamecubeot ps2t xbox ot emulálni. A legjobb amit lehet az a nintendó64. A www.Emulator-zone.Com oldalról letöltöd a project64-et, telepíted, googleben rákeresel: n64 roms, vagy www.Emuwizards.Com-on tölthetsz játékokat. (a project64et elindítva load romot nyomsz, ott megkesered a játékot és már indul is.) ha rám hallgattok kipróbáljátok a két zeldát a mariot, a super smash brosht, a conker's bad fur day-t (ezek a játékok szerintem így még ps2n is jól megállnák a helyüket)
  • zola2000
    #34
    Még mindig nemigazán lehet gamecubeot ps2t xbox ot emulálni. A legjobb amit lehet az a nintendó64. A www.Emulator-zone.Com oldalról letöltöd a project64-et, telepíted, googleben rákeresel: n64 roms, vagy www.Emuwizards.Com-on tölthetsz játékokat. (a project64et elindítva load romot nyomsz, ott megkesered a játékot és már indul is.) ha rám hallgattok kipróbáljátok a két zeldát a mariot, a super smash brosht, a conker's bad fur day-t (ezek a játékok szerintem így még ps2n is jól megállnák a helyüket)
  • zola2000
    #35
    Gamecubeon nem azon jobbak vannak mint ps2n. Ja igen nobel díjat egy wii emuért (főleg a wii irányításért billentyűzeten xD).
  • Stinger 576
    #36
    Ha rád hallgatok, tényleg kipróbálom. Csakhogy leemelem az eredeti verziókat a polcomról :)

    Évek alatt össze lehet gyűjteni ezeket az apróságokat és akkor anyagilag sem érzi meg az ember annyira. Ezek eredetiben szerintem sokkal izgalmasabbak - persze azért van, ami emulálva is érdekes, de ezek számomra speciel csak az árkád boardok futtatott változatai.
  • zola2000
    #37
    Az is igaz, de manapság már nehéz szerezni nintendo64et emuval meg ingyenes. Az emu meg már eléggé kiforrott.
  • dinomano
    #38
    N64emu tenyleg nagyon jo, (Project 64-el) anno eleg sokat jatszottam; és anno a régi 700mhz-s gepemen is ugy ahogy türhetöen mentek vele a game-ek... :-P
  • Inquisitor
    #39
    "Még mindig nemigazán lehet gamecubeot ps2t xbox ot emulálni."
    Lehetni lehet, de az összes ilyen emulátort pár ember írja szabadidejében (tehát sokáig tart!), másrészt full illegális ...
    Eddig még a Dolphine (GameCube) emulátor a legbiztatóbb, de egyre lasabban készül :(
    Múltkor itt valaki verte a palávert, hogy van PS2 emu, ami jól működik, de ahogy elnéztem a program saját oldalán, csak ilyen kétmagos procis, brutál VGA-s gépeken megy, és ott se sok minden.
  • dinomano
    #40
    ..hmmm...en kirpoba hamarosan egy NDS emut; talaltam 1et a neten, ami allitolag visz 1-2game-et..majd kiderül...Ami megbizhato+jo volt már régen is /+amiket hasznaltam/ : NEO-GEO, CALLUS, AMIGA emuk; ujabb gepek közül: N64, GBA, PS emu-kkal jo tapasztalataim vannak... ennel ujabb gepek amui még báta-alfaverziok, azon kivül meg a mai gépek sem birjak(pl. a PS2-öt...)emulalni...
    X-box emu: most kuksoltam neten 2 egesz db. van; allitolag a legjobb a XEON emu; amin egyedül(!) a HALO megy el valamilyen szinten; de hat abbol a PC-sek mar kaptak atiratot... :-|