146
Irjátok meg a véleményeteket hogy mit ér a szeretett magyar forintunk! :)
  • Max7
    #1
    A minap muteromnak megigertem hogy elkeritem a kertet a kutya elol! Megcsinaltuk a vaskeretet megvettuk a szem formas fat! Minden megvan mar csak a csavar az anya es az alatet kell!

    Kiemelnem az alatetet! 1 alatet 3,5 forintba azaz 3forint50fillerbe kerul!

    Ha belegondoltok a 2 forintos ugyan olyan vastag mint egy alatet! es ha kifurod a 2-forintost erosebb az mint az alatet! Es nem is rozsdasodik!

    Ennek ellenere kijelentem hogy nem rongaltam a penzt es nem furtam ki, es rendes alatetet vettem!

    Velemeny? Ird le!

    Bye: Max7
  • cyrus #2
    ez nagyon csúnya dolog

    bye: Cyrus8
  • DannyBoy
    #3
    Ahoz hogy barmit is ki tudj furni, eloszor venned kell egy furot, ami tobbe kerul, mint 1,5 forint...
    Mirol beszelunk?
  • Max7
    #4
    egy jobb hazban legalabb 2 furo van!
  • Max7
    #5
    ez mar csak akadekoskodas :D
  • Bandee1987
    #6
    "Irjátok meg a véleményeteket hogy mit ér a szeretett magyar forintunk?"

    röviden és tömören: szart se
  • deep
    #7
    Viszont, ha már van fúród, akkor megteheted:)
    Sőt, ha kisebb alátét is elég, akkor az 1 forintost is ki tudod fúrni, akkor még olcsóbb:)Sőt ha van régről filléred, akkor meg pláne
  • pasquale
    #8
    és az áram fogyasztás??
  • Max7
    #9
    12v akus furoval is ki tudod furni es annak a feltoltese is fillerekbe kerul, de gondolj bele! befogom a satuba es atutom egy jukasztoval :D
  • Max7
    #10
    hat igen ez baszott minket is foldhoz es az a legszebb hogy ha meg meg is csinalnam 2forintosokkal az alam meg is baxna hogy rongalom az alami tulajdont
  • skristof
    #11
    mellfúró?

    értelmetlen topik?
  • hali
    #12
    zsákszart
  • bertino
    #13
    hát nem épp a legértelmesebb, ebben télleg van valami :-)
  • Braveheart
    #14
    lófütyit
  • Max7
    #15
    mind1 csak egy erdekeseg volt amit megosztottam veletek! ha gondoljatok be is lehet zarni a topicot :)
  • Alexease
    #16
    Ezzel egyszer mar megbuktal:) Ha jol emlekszem, tetofedeshez hasznaltak uj egy forintost, csak at kellett utni rajta a szoget, es tokeletes, orokeletu alatet lett belole;)))
    Nem tudom hany evet kapott;DDDD
  • akyyy
    #17
    de lehet téma a ft értéke is! az, hogy nem ér semmit, az már más kérdés!
  • Emmegki
    #18
    Egyszer mutatták a TVben a pénzverdét, ott mondták, hogy az 1 forintos gyártása ráfizetéses.
  • skristof
    #19
    igen, ez józan paraszti éssze is könnyedén kitalálható :)
  • Max7
    #20
    ehhe :D es leutltetek a csavokat mert kiuztotte az 1ft-seket? :D:D:D:D LOL
  • Max7
    #21
    a svajci frank a legjobb penz es a leg ertekalobb!! az osszes hitelt erre alapozzak mostanaban! a forint nem er semmit! az euro meg ugyszint! igaz hogy tobbet er mint az ft de akkor is! szar ez az orszag, es az a baly hogy erre fent a fookosok nem jonnek ra :D

    de yo hogy a penzbol atertem a politikara :D
  • skristof
    #22
    szar az ország mrt vkik szarrá tették.. de a te helyesírásod is legalább annyira szar
  • jefferson83
    #23
    Én kifúrtam volna, úgyis lett volna egy csavar ami eltakarja. Ennyi kérem kapcsooolja ki...
  • Max7
    #24
    " baly " - - - bay

    amugy elofordul ilyen keson reggel ota nyomom az ipart :)
  • Max7
    #25
    megyek is! hagylak titeket meg morfondirozni egy kicsit a helyzetunkon :(

    hajra magyarorszag! csak igy tovabb lefele a leejton!
  • Dodo55
    #26
    Lehet, hogy ezért nincs papír 100-as. A régin gondolom kevesebb hamisításvédelem volt, és így olcsóbb volt előállítani. De lehet, hogy egy új papír százast a mostani hamisításvédelemmel többe kerülne előállítani, mint 100 forint.
  • Akos 001
    #27
    EURO-t a népnek
  • Rafaelo
    #28
    eurót jól lehet hamisítani :)
  • fifi
    #29
    én régebben sörösüveg kupakját használtam alátétnek...

    tökéletes
  • geri15
    #30
    Jövünk fel mint a magyar forint gecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
  • Max7
    #31
    vekony az anyaga! de mostmar mind1 megvetem az alatetet hozza! azzal is atbasztak mert 400 darab kellet volna es merlegen mertek nem leszamoltak es 40 darabal kevesebbet adtak! a kapupantcsavarbol meg 20-al tobbet :D:D:D
  • PeeTeR
    #32
    valoszinu erdekelne nem. egyebkent az a Te tulajdonod mivel megdolgoztal erte es ezzel a "penzel" tudatjak veled, hogy okes volt a munka. szoval szet is darabolhatod.. ki nem szarja le mit gondol az allambacsi? ... ah suxxx
  • Goth
    #33
    nem sokat
  • bld
    #34
    hát ja. ha elszakad a zsém még meg is büntetnek h állami tulajdont rongálok.... hát ez lol
  • GAthersw
    #35
    A pénz hiába dolgoztál meg érte a bankó/érme az állam tulajdona, nem semmisítheted meg.
  • bld
    #36
    hát ez esküszöm vicces: )
  • qper
    #37
    Vajon mit csinálnának ha valaki bemenne a Magyar Nemzeti Bankba, hogy "szeretnék megvásárolni két darab 20 Forintost"?
  • jefferson83
    #38
    Hihetetlen,de igaz!!!
  • Esrohnoil
    #39
    Szerintem ha már ezen szőrözöl, akkor eszedbe juthatott volna h. sokkal olcsóbban kijössz a dologból, ha nem a kertet, hanem a kutyát keríted el.
    Peace brother!
  • qper
    #40
    és ha a kutyát kerítette el a kerttől? ;)