203
Minden Bak Klubja
  • TommyC
    #1
    Üdvözlök minden Bak csillagjegyüt! Ezt a topikot azért nyitottam, h folyatassunk egy kis eszmecserét a horoszkóról meg ienekról...jó kis csevegést folytassunk, és lássuk, h a bakok tényleg hasonlítanak-e egymásra, vagy a horoszkóp csak lári fári ;)
  • TommyC
    #2
    Megkérnék minden bakot, h irjon be ide valamit ;)
  • TommyC
    #3
    ...mondjuk lehet h nem általános eszmecsere topic....;)

    sebaj...,ajd kompenzáljuk valahogy :P
  • Punkerwork
    #4
    átraktam

    beírtam
  • TommyC
    #5
    köcce :)
  • TommyC
    #6
    jé...és bak vagy :P

    na akkor már ketten vagunk ;)
  • Bandew
    #7
    Háhhá! Beírtam én is, pedig én mérleg vagyok! MUHAHAHAHAHA!
  • DJ Skyline
    #8
    [nem hisz a horoszkópokban és nem Bak,hanem Bika]:))
  • TommyC
    #9
    :P....

    a bak jól kijön pont a mérleggel meg a bikával.....mármint ha nők...

    de ez esetben nem tudom h mennyire más a helyzet :P
  • ZsirosKenyer
    #10
    hárman.

    ti is rohadt makacsok vagytok? =P
  • TommyC
    #11
    :DDDDD

    de még mennyire...én nem birom beismerni a hibáimat :P
  • Rage47
    #12
    le tudnád irni milyenek a bakok?mi jellemzö rájuk
  • IlluminatoR
    #13
    :o
    [nembak]
  • TommyC
    #14
    persze....pill
  • TommyC
    #15
    BAK Férfi - A zárkózott

    Középtermetű, jó testfelépítésű, vonásai élesek, mellkasa jólfejlett. Válla széles, haja gyakran szőkésvörösbe hajló gesztenyebarna, a "jóképű férfi" típusa.
    A Bak szerint a "sok beszéd szegénység", és ezért inkább visszafogott, de cselekszik, céljait igen világosan kijelöli, és igen szívósan követi egészen megvalósulásukig. Ez a férfi valóban nem a szavak embere. Nem is akarja választottját szófüzérekkel lenyűgözni. Nem álmodja le neki a nyári égről a hullócsillagokat, pedig de sokszor álmodik róla! Mert ez a látszatra szikár modorú, hallgatag, magába mélyedő Bak férfi nagyon is mélyérzésű és temperamentumos. Csak éppen egy kicsit sokat ad a látszatra, a külvilágra és méltóságán alulinak tartja, hogy összevissza rohangáljon a világban, "böködjön a szarvaival" és csacsiságokat beszéljen. Igen jól bírja a hosszú és nehéz küzdelmet.
    Negatív változatában ingerlékeny, csökönyös és elviselhetetlen. Gyakran fölösleges cselekedetekben vész el, és nehéz szót érteni vele.
    A Bak férfi meglehetősen visszahúzódó és szerény, de nagyon is sokat gondolkodik, sőt tud a női nemről. Fantáziájában olykor sokkal több játszódik le, mint amennyit a környezete megsejthet rezzenéstelen homloka mögött. Érzelmeit csak ritkán nyilvánítja ki túláradó gyöngédség vagy elsöprő szenvedélyesség formájában, mindezt szükségtelennek tartja és úgy véli, cselekedetei mindennél jobban beszélnek. Amikor udvarol és úgy érzi, megtalálta a szívének kedves partnert, mindent meg akar adni számára, ami erejéből csak telik, sőt néha még annál is többet.
    Feleségétől elvárja, hogy ragaszkodjék otthonához, jó háziasszony legyen, viselkedjék tapintatosan és tartsa tiszteletben a véleménynyilvánítás szabadságát. Érzelmeinek visszafogása miatt hidegnek, kőszívűnek, érzéketlennek tűnik. Ez a benyomás azonban nem helytálló, mert ha nem is mutatja ki, nagyfokú szeretettel övezi kedveseit, akiktől ugyanezt várja el. Bár csak ritkán hajlik a romantikára (sokkal inkább realista, aki mindenkor tudja, mit kell tennie), lelke mélyén mégis érzékeny, csöndre, tiszteletre s harmóniára vágyik.
    Képes kedvesével nyilvános szórakozóhelyre menni, olykor még táncra is perdül, miközben hüledezve állapítja meg, hogy érzelmei mennyire kifordították önmagából. Általában jól oldódik az alkoholtól.
    Nem egykönnyen nyílik meg, még szűkebb környezetének sem. De ha jól választ, megfelelő partnert talál, még a Bak férfi is képes a beszélgetésre, önmaga megmutatására. Bár sosem lesz olyan könnyed és társaságbeli, mint egynémely csillagkép szülötte. Az okos partner erre nem is tart igényt, ha a valódi belső értéket látja. A Bak nem formálható, nem képlékeny, nagyon is tudatos, határozott egyéniség, de éppen ezért bizton számítani lehet rá egy életen át.
    Hűséges, megbízható társ. Igaz, hangulata olykor változó, pesszimizmusra hajló, de nem okoz csalódást családjának. Jó férj lesz és remek apa, mély felelősségtudatot érez hozzátartozóiért. Ő sem a hűség abszolút szobra, főleg idősebb korában hajlamos a kalandozásra, talán azért, hogy bepótolja, amit korábban elmulasztott. Gyermekei az őt vezérlő életelvek szellemében a legjobb nevelést kapják, s mindent megad számukra, ami a rendezett élethez szükséges a lehetőleg minél egybeforrottabb s szeretőbb családon belül, amelynek tagjai azonban megőrzik egyéniségüket.
  • TommyC
    #16
    kos vagy :P
  • Rage47
    #17
    ne mondd:))csak kivancsi vok bak is vagyok-e:))
  • sonance
    #18
    Én Bak vagyok Bak aszcendenssel. A legrosszabb típus, fullhouse bak :)
  • TommyC
    #19
    Van valamelyik Baknak Ikrek barátnője?...vagy volt valaha?....nagyon fontos lenne...
  • TommyC
    #20
    üdvözlünk téged is a bak klubban =)

    egy full bak ;)
  • gercse
    #21
    hi
  • Rage47
    #22
    ezért van 3 büntid?:p
  • TommyC
    #23
    üdv Bak testvér =)
  • gercse
    #24
    ez a leírás elég jó, van benne igazság
  • Rage47
    #25
    olyan is lehet h rám is illik pár dolog a leirásból?mert igy van:)
  • TommyC
    #26
    Rám nagyon illik....nagyon nagyon...
  • TommyC
    #27
    hogyne lehetne....Bakok vagyunk :P
  • gercse
    #28
    rám is azért mondtam,mondjuk még nem vagyok benne a korban annyira(17)
  • TommyC
    #29
    én is...
  • Botond #30
    nyilas volt,de az nagyon rossz,most mérleg van,őt elveszem egy hónap múlva ^.^
  • TommyC
    #31
    pontosaban mikori?....87dec/88jan?
  • gercse
    #32
    88 jan 18
  • CUCLI
    #33
    [rák]:P
  • gercse
    #34
    mondjuk miért? nem mindegy?
  • jefferson83
    #35
    Nekem középsuliban volt egy bak osztálytársnőm aki betegesen hitt a horoszkópokban, na ő képes volt 5 perc alatt idegileg kiborítani :) Halak vagyok azzal nem nagyon jön ki a bak nem? Tapasztalat, mert a húgom is bak :P
  • TommyC
    #36
    voltaképp mind1...csak kiváncsi voltam h nem-e egy napon születtünk =)

    én 87/dec/28....
  • gercse
    #37
    ja ok
  • TommyC
    #38
    van egy ismerősöm, aki veled egy napon született...:P
  • Botond #39
    én másnap,csak pár évvel korábban :-D
  • TommyC
    #40
    =).....