13
Golf
  • balu
    #1
    Mivel nem találtam golf témát nyitottam egyet.
    Ha valakit esetleg erdekel folyik most egy egész napos golf verseny. Amit a rákos gyerekek támogatásának céljából rendeztek. 3 versenyző 1 nap alatt 4 pályán játszik az ország több pontján. Az eredmények nyomonkövethetőek a golfrekord oldalon. Az első helyszint mar ledaraltak most a masodik pályán játszanak.
  • Duddits
    #2
    Elég lett volna Golf címmel nyitni egyett. És akkor nem csak erről beszélhetnénk, hanem a világ összes golfáról.
  • balu
    #3
    Igazad van, nyomtam moderator kérést.
  • Punkerwork
    #4
    imádom, bár a legtöbb haláleset a golf játékosok között van a kimutatások szerint, szegény öreg csókák nagy pénzekbne fogadnak 1-1 ütésre és ha elszúrják szívrohamot kapnak :)))
  • PeeTeR
    #5
    :DDDDD
  • balu
    #6
    villám moderátorok. Köszönom.

    Punker: :))))))))))
  • Punkerwork
    #7
    nem vicc halál komoly :)
  • DJviolin
    #8
    UP!

    Jó topik.

    Szerintem jó sport. Mondjuk eddig nem is érdekelt, meg jól megvoltam nélküle, de most, hogy a közelünkben is lesz egy 100 hektáros kicsike, egyre jobban érdekel.

    Már gyakorlok a Tiger Woods PGA Tour 06-tal.

    Üdv:
    DJviolin
  • passatgt
    #9
    Veszprémhez közel hol van golfpálya?
  • Dougie
    #10
    most találtam rá a topikra, kár hogy nem ír ide senki

    egyébként nincs benne valaki valamelyik fantasy golf játékba
    mert én idén beszálltam a yahoon és eléggé tetszik
    (meg szerdánként az eurosporton minden héten van egy egyórás műsor a golfról, nézi valaki innen?)
  • Dougie
    #11
    itt van az éves menetrend, hátha érdekel valakit

    egyébként a legutóbbi volt Tiger Woods első versenye az idén (az első hármat kihagyta), és ezt rögtön meg is nyerte...
  • Bettyby
    #12
    Szuper!

    Végre egy golf fórum. Remélem nem csak a profik fognak itt jelentkezni:)
    Vannak olyan tagok, akik nem rég kezdték ezt a sportot? Pl.: máricus óta?
  • kovikittike
    #13
    Szia Bettyby!

    Én mostanában kezdtem el golfozni és nagyon szeretem :) esetleg tudna valaki ajánlani egy golfos oldalt ahol rendszeresen frissülő hírek vannak a golf világából?