223
  • báttyó02
    #1
    L.A. Rush PC-re!
    [2005-08-04 @ 12:31 - sHadeS] (kommentek: 4)
    Pár új screenshot között találtuk meg a hírt, miszerint a Midway eddig csak konzolon napvilágot látott játéka, a L.A. Rush idén novemberben PC-re is megjelenik. Bár a képekből a lényeg szerintem világos, azért elmondanám, hogy egy arcade autóversenyes stuff az egész. Hát, kíváncsian várjuk.
  • báttyó02
    #2
    Képek
  • PeeTeR
    #3
    shot -ok alapjan jóóó randa lesz
  • Cicero
    #4
    Ez is valami NFS MW lemajmolás... a grafika meg.. hát...
  • 12346
    #5
    mér pont MW lemajmolás....?:/// főleg, hogy még sehol sincs pff. az utóbbi időben csak ilyen szar fnf imitátorok jelennek meg.
  • Duddits
    #6
  • Istencsászár
    #7
    ehhez csak gratulálni tudok mi a f. kellett ezt ideszurni és főleg 1024be otvan a link a képekhez
  • báttyó02
    #8
    lol
  • Duddits
    #9
    Miért ne? Azért van! És mi a faszt kell egyből faszozni?!


    Amúgy meg mindehol megengedett az 1024-es kép! Nem tudom mit vered itt magad! Ne mond, hogy 640x480-ról böngészel!
  • báttyó02
    #10
    800×600 a megengedett mindenhol
  • paynes
    #11
    akinek nem lenne jó a link



    csakmerthogy képbe legyek
  • báttyó02
    #12
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Solid Snake
    #13
    Igazi képözön
  • Istencsászár
    #14
    Bocsánat, én nem verem magam csak ha ennyire nemismered a fórum bizonyos szabályait először nézz utánna... nemártana
  • akyyy
    #15
    pedig most itt én igen!
  • akyyy
    #16
    kibaszott szar lesz, minek nyitottál neki topicot?
  • báttyó02
    #17
    hogy legyen mit kérdezned
  • Gaba9
    #18
    Nemnagy szám
  • NuCLEARScoRp
    #19
    Mindjárt hányok olyan ocsmány,,,, azért jó lenne ha a kiadók nem az éppen aktuális NFS-t próbálnák meg utánozni... legtöbbször kevés sikerrel, hanem kijönnének valami egyedivel
  • Sanyix
    #20
    Nemtom, mit kell ezt ocsmányozni, az nfsu2-nek se volt sokkal jobb a grafikája...
  • báttyó02
    #21
    hát ennél pedig sokal jobbvolt
  • Sanyix
    #22
    Én itt az úton, csak enyhén elmosott textúrákat látok, nem óriási pixeleket mint helyenként az nfsu2-ben.
  • báttyó02
    #23
    nem vitatkozok mer nem feltételezem rolad hogy komolyan gondolod :D
    amugy énse szeretem a nfsu-t,de ilyet még viccből se mondanék...
  • Istencsászár
    #24
    arcade rossz game mind:D
  • Duddits
    #25
    Érdekes, mert csomó helyen megengedett az 1024-es kép!
  • báttyó02
    #26
    játékosok forumába nem
  • ChevyG #27
    itt van pár fincsi kép!
  • grebber
    #28
    Királyak!!!!
  • Istencsászár
    #29
    furcsa megfigyelhető fele kép nagyonszép másik fele randa nemármost melyik az igazi a photoshopos vagy a csunya pixeles:D én a csunya pixelesre tippelek..
  • báttyó02
    #30
    nemrossz
  • Istencsászár
    #31
    összeset nézzétek végig necsak az első párat és meglássátok hogy nem minden az aminek láccik
  • ChevyG #32
    huuu, nem véletlen kerültek hátra!
  • Mustang2005
    #33
    Jó kis gém lesz!!


    Mikor jelenik meg???
  • zolo
    #34
    Nekem tetszik.Ott van példának a gta:sa,annak sincs half life 2 szerű grafikája mégis elég élvezetes és jó játék.A mafia se éppen mai játék és lehet verni(remélem nem) fogja a nála 4 évvel későbbi keresztapát
  • Istencsászár
    #35
    1, ez borzalmasan ronda fizika és egyéb dolgok sztem 0 mint midnig ilyen noname gaméknél
    2, maffia még mais gyönyörű gém godfather ha ezen a szinvolnalon romlik vissza amiket videóban mutogantak akkor .....
  • ChevyG #36
    mafia
  • báttyó02
    #37
    Múvi!
  • báttyó02
    #38
    hát amit mutatnak,az kurvajol néz ki,köze nincsen az első hsz-ben emlitett képekhez
  • zolo
    #39
    Nagyon jo a muvi csak gratulálni tudok,állati a törés tetszik
  • báttyó02
    #40
    jaja

    kellemesen meglepett ez a videó :D