829
  • Rafaelo
    #1
    oldala nekem tetszett az első szeria
  • Aramir
    #2
    A 2. széria jobb, legalábbis amit idáig láttam (2 rész)
  • Rafaelo
    #3
    oké most kezdem el nézni :)

    első is jó csak néhány mellék szereplőt lecseréltem volna
  • _Vegeta_
    #4
    Annyira sikeres vot h csinalnak belole 2.szezont, ezt sejtet vmit. Igazabol eleg popularis de azert nezheto. :)
  • Rafaelo
    #5
    :)
  • Garfield
    #6
    Annyira sikeres vot h csinalnak belole 2.szezont

    A Stargate SG-1-ból most indul a 9., azaz kilencedik szezon. Ja, és a szezonok nem öt részesek...
  • Tatyla
    #7
    ez miröl szol?
  • winnie
    #8
    az első évad azért volt 5részes, mert minisorozatnak volt tervezve - csak a siker miatt folytatták - és a stargate-tel nem érdemes összehasonlítani, mert a 4400 jóval nézettebb sorozat. jelen pillanatban ez amerikai legnézettebb sici-sorozata.

    magyar felirat az 1. évadhoz van és a második évad első 3 részéhez is + folyamatosan készülnek.

    persze, aki a szinkront jobban szereti, az elcsípheti itthon nálunk is a tévében, szinkronizálva.
  • Rafaelo
    #9
    a 4400 szinronizálva?
  • Elusive
    #10
    az 1. évadhoz van szinkron
  • Rafaelo
    #11
    nemtudtam
  • winnie
    #12
    a cinemax leadta az első évadot júniusba, gondolom még fogják ismételni párszor
  • Rafaelo
    #13
    kispesten nincs cinemax :(
  • attilabal
    #14
    Van aki már nézi a session 2-t?
  • R0n1n
    #15
    Vegigneztem a 2. evadot. Az utolso resz nekem nagyon tetszett, leszenk erdekes fordulatok. Mostmar biztos, hogy jon a 3. evad. ;]
  • winnie
    #16
    már hogy lenne biztos? ezt nem tudhatod előre.

    (az más kérdés, hogy nagyon jók a mérőszámai, szóval sznte biztosra veheő, de egyelőre nincs semmi hivatalos hír)
  • mrzed001
    #17
    Már ideje volt egy 4400 topicot is nyitni :))
    Egyszóval: Überkirály, The Best, és még a Battlestar Galacticát is veri az éppen futó sorozatok közül (ami pedig a scifi csatorna LEGNÉZETTEBB sorozata, részenként 3-4 millió nézővel, és >1,7-2 millió dolláros előállítási költséggel)

    Spoiler következik:


    A sztory elsőosztályú, és az teszi annyira nézhetővé, hogy emberi. Persze van benne egy nagy adag misztikum is, de amire épít az az emberi sorsok.
    Ez nem egy csilivili CGI-al teletűzdelt lövöldözős űrscifi, se nem egy űrhajós vadnyugati scifi, se nem egy utazzunk ide-oda scifi.
    Ez a jelenben játszódik, ami scifivé teszi, az a 4400 ember, akikről szól (és az ő sorsuk és képességeik)
    Senkinek sem szeretnék lelőni semmi poént, szóval nézegessétek serényen (úgy se fogjátok tudni félbehagyni :)) )

    Hál isten az első évad befejezése után elég gyorsan, talán 8 hónap múlva már kezdték is adni a másodikat, remélem most sem fogják vissza magukat :))
    (addigis a falat fogom vakarni, ami bizony a Babylon 5 óta nem fordult elő velem :))

  • attilabal
    #18
    Én most vagyok szabin 1 hétig, és próbálok érdekes sorozatot nézni, így akadtam a the 4400-ra. a Session 1 utolsó 2 részét ma nézzük a feleségemmel, aztán majd jöhet a session 2 is :))))))))
  • winnie
    #19
    érdekesek a nézettségi adatok.

    stargate - 2,5M
    stargate atlantis - 2,8M
    battlestar galactica - 3,0M
    the 4400 - 3,4M
  • attilabal
    #20
    honnan vannak a nézettségi adatok?
  • Brankley
    #21
    Mi ez a sorozat? :)
    mert hiábanéztem emg a hivatalos oldalát...
  • mrzed001
    #22
    Olvasgass itt: tv.com
  • shaba23 #23
    az első évad hány epizódból áll? találtam 6 szinkronos részt, de gondolom ez nem az egész
  • shaba23 #24
    közben viszaolvastam és láttam, hogy 5 részes:) mégis 6 részt találtam
  • vg
    #25
    "érdekesek a nézettségi adatok.

    stargate - 2,5M
    stargate atlantis - 2,8M
    battlestar galactica - 3,0M
    the 4400 - 3,4M"

    Azt elfelejtetted odairni, hogy ezek csak a scifi channel adatok...
  • shaba23 #26
    megnéztem az első részt...jó volt
  • winnie
    #27
    Azt elfelejtetted odairni, hogy ezek csak a scifi channel adatok...

    ??? az első 3 sorozat a scifi channell-en megy, a the 4400 a usa-n, de nem értem minek odaírni, hogy melyik csatornán megy (mindenki tudja, gondolom) - nem mindegy?
  • Rafaelo
    #28
    énnemtom :(
  • shaba23 #29
    winnie (vagy valaki)
    most akkor hány részes az első évad? lentebb azt írtad, hogy 5, de én 6 szinkronizált epizódot találtam

    SPOILER fehérrel

    a 6. részben jött rendbe a nyomozó fia...szóval nekem ez tűnik egy évadzáró résznek...az 5. a robbantgatós volt
  • winnie
    #30
    5 részes, de az első egy duplarész volt. szóval 6:)
  • shaba23 #31
    jah értem:) ezzel is úgy jártam mint a lost cíművel...leszedtem a 2. részt, hogy jól megnézzem, erre kiderült, hogy a tv-ben az első 2 részt egyben adták:)
  • shaba23 #32
    az jutott eszembe a filmről, hogy ez akár az X-men előzménye is lehetne :)
    a 2. évad 9 részes?
  • winnie
    #33
    13 (12, köztük egy dupla)
  • Sulthal
    #34
    Hányadik rész a dupla?
  • mrzed001
    #35
    Az első, a szezonnyitó a dupla
  • shaba23 #36
    nincs valakinek ehhez egy felirat? the.4400.s02e01.dsr.xvid-tcm
    ilyet nem találtam csak angolt :(
    2. ep 1 rész
  • shaba23 #37
    az is jó, ha valaki elárulja mivel tudom a feliratot időzíteni:)
  • mrzed001
    #38
    Hidd el, senki se rejtegeti a feliratait.
    Ha van, akkor feliratok.hu. Ha nincs akkor nincs :)
  • shaba23 #39
    akkor most a "ha nincs akkor nincs" esete forog fenn:)
  • mrzed001
    #40
    De ezt legalább van esélye, hogy lefordítják.
    Babylon 5-nek csak harmadához készült felirat sajna