231
  • Esrohnoil
    #1
    Figyeljétek meg, a végén majd a műholdakra szerelnek ilyet, aztán bárhol lehet kínozni a népet...
  • Fiok
    #2
    És ha tényleg lesz olyan idióta aki nem megy el a fájdalom 6ására??Kiárusítják majd a testeket "Amerika Csöcseinek"(McDonald's)??
    Félig átsült Tálib jobbkar:2,65$
  • haxoror
    #3
    A könnygázzal és a vízágyúval mi a baj?
    Szemétség hogy civileken tesztelik ezt a fegyvert, mert sztem ez az, lehet hogy én vagyok paranoiás de ez a mikrohullám cucc csak a kezdete a projektnek már régóta hallani hogy energiafegyverek fejlesztésével foglalkoznak.
  • IoIa
    #4
    A szokásos ijesztgetés, amiből valószínűleg megint nem lesz semmi.
  • NEXUS6
    #5
    Pont ezt akartam én is írni. Attól, hogy a katona kezébe könnygáz helyett valami elektronikus gumibotot adnak, még nem lesz jobban felkészítve az ilyen feladatokra.
    Pláne hogy fog az amerikai katonaság egy olyan tömeget feloszlatni, akik éppen ellenük tüntetnek??!!!!

    Azonkívül az marha jó lesz, ha valakinek nem csak egy bicska fogja a tökét égetni a gatyájában, hanem valamelyik iraki, a tüntetés előtt elfelejti a ruhatárban leadni a gránátját, meg a kalasnyikovját. Ha azokat kezdik el mikrózni, az bizony el is sülhet!!!!!
    Nem baj, ha egy fegyver elsül, legalább lesz miért a tömegbe lőni.;(

    Ki volt az az állat, aki ezt kitalálta, és ki volt az a másik aki még pénzt is adott rá?
  • nenad
    #6
    nesztek a sok okos tudos.
  • LowEnd
    #7
    Képzeljétek el, ahogy a tüntetők dobálják el a fémtárgyaikat...

    A nőcik mi fognak kezdeni a punci-piercing-el???
  • Cactus
    #8
    Hehh, te kis mocsok :D
  • plamex
    #9
    a fekete lovag mindíg győz !
  • toyotakacsa01
    #10
    A fogtömések nem tartalmaznak fémet?
    Van olyan műfogsor ami tutira tartalmaz.
    Majd gyorsan kiköpik.
  • Zsoldos
    #11
    mikrosutobe rakni az embereket, remek terv
  • Yv@n
    #12
    Amúgy ha közé lövök azoknak akik ellenem tüntetnek, az egész pontosna miben tér el a diktatúrától?
  • [NST]Cifu
    #13
    Abban, hogy nem egy géppuskával lőnek a tüntetők közé, hanem olyan fegyverrel, amely azért megpróbál maradandó károkozás nélkül rábírni arra, hogy ne tüntetges (nyilvánvalóan nem a békés felvonulókat fogják sütögetni, hanem a köveket dobáló, fabotokkal hadonászó, törő-zúzó tömeget - legalábbis elvileg erről szólna a dolog).

    Mondjuk a cikkben is említett aggályok miatt tényleg kérdéses az, hogy ez az adott eszköz valóban humánusabb-e, mint a lövedék...
  • Esrohnoil
    #14
    Ellenállás roston ala U.S. of A.
  • Anee
    #15
    az utóbbi 5 évbe vezették be a kerámia tömést...és azt is pénzé/itthon/..az amalgám az ingyenes/higany../
    Ez gondolom máshol is így van.............vagyis.vagyis.....kellemes érzést fog okozni
    amúgy vízsugár, könnygáz, levegőbe lövés kétlem hogy ne segítene...ezek a trógerek most azt játszák irakkal mint vietnammal csakhogy kisérletezhessenek....atomot nekik..
  • haxoror
    #16
    A maradandó károkozást nem okozó fegyvert, vagy inkább eszközt(!) már feltalálták, vízágyúnak hívják. Ez viszont tényleg fegyver, milyen érdekes hogy irakban tesztelik és nem az EU ellenes tüntetőkön Brüsszelben vagy az elégedetlen tüntetőkön vhol amerikában.
    Ez egy fegyverteszt civileken hiszen a "civilizált" világ simán leszarja ha vmi nem jön össze és pár iraki ropogósra sül, belefér hiszen ott úgy is háború van és különben is mind terrorista
  • papabear
    #17
    Népszerű lesz az alufóliából varrt tüntető kabát.
    :o)
  • Seaweed
    #18
    Hmm itt mindenki ilyen fiatal?! Nah jo ezt termeszetsesen nem mint bajt irtam, de nekem egybol egy regi film "szlogenje" jutott az eszembe:
    "Fajdalmat Mindenkinek!"
    Fortress: 33 emelet melyen a pokolban.
  • onimusha
    #19
    hú én majd megtuningolom a mikrót megyek 8 ker oláh-okat oszlatni
  • onimusha
    #20
    de egyébként van erre 1 sokkal 1x űbb megoldás, USA-nak nem kéne kolonizálni a 21.ik században és akkor nem költenének dollármilliárdokat haditechnikára, a honosított területek békéjének fenntartása címszója alatt szerintem
  • Mike at home
    #21
    paran belehalnak, hat istenem :(
  • FTeR
    #22
    a sivatagban a vízágyú inkább áldás. a feloszlatás helyett inkább direkt provokálnának és kissebb strand jellegű üdülőket hoznának létre a barikád környékén. :)
    de talán a víz beszerzése nagyobb probléna, mert nincs minden sarkon kis piros tűzoltó csap.

    a könnygáz meg egyáltalán nem humánus, főleg egy ilyen száraz környéken.
  • Punker
    #23
    szerettem azt a filmet :)
  • xdl55
    #24
    Sziasztok!
    A mikrohullámú sugárzás egyébbként úgy tudom rákot okozhat,ha nagyobb dozist kap az ember.
    Ez a fegyver akkora egy marhaság!
    Aztán úgy jár a civil lakosság mint Vietnámban.Azok a civilek akiket ,,megmenteni" indultak.
    Ja és mellesleg egy ,,szabad" országban tüntetéseket lehet szervezni!!
  • robocop
    #25
    Még szerencse, hogy arrafele kevés a kupi, mert esetleg a rendszer összetévesztené a beépített vörös zónával...
    Komolyabbra fordítva a szót: ennek a vacaknak semmi ismert utóhatása nincs a "reklám" szerint, ugyanakkor semmi mást nem hallok mostanában, mint a mobiltelók így, a mobiltelók úgy. Igaz, kissé más a frekvencia, de ugyanakkor az tudtommal bizonyított tény, hogy a magasfeszültségű vezeték alatt lakni nem egészséges, ami megint más frekvencis.
    Egészségmánisok figyelem: maga az áram ártalmas az egészségre, tünjetek el a monitorok elől, és ne írkáljatok még több marhaságot.
  • AS
    #26
    Baz, Ilyen volt a Genereals Pc-s játékba, csak ott aki a tank közelébe ment az megsült!
    Hogy játék fejlesztök ezt a titkot honnan tudták.
  • Rafaelo
    #27
    grillsütő
  • Seaweed
    #28
  • Alfa Of NS
    #29
    Vinni kell fagyasztott pizzat a tuntetesre. Mire feloszlatjak, mar el is keszul.
  • Pality
    #30
    Mi lenne, ha nem "taranák fenn" a "békét" az amcsik? Pláne nem emberkínzásal?
  • haxoror
    #31
    Könyörgöm Irakban nem kőkoszak volt hanem "csak" diktatúra, az emberek nem a fákon élnek és nem eszik meg egymást!
    Ne legyél buta amerikai!
    Irakon folyik át a Tigris és az Eufrátesz, évezredek óta minden jelentősebb város a folyók mellé épült, vannak sivatagos helyek de a lakosság elsöprő többsége vízközelben él.

    A könnygáz persze hogy nem humánus de nem is lehet egy tüntetést humánusan szétverni, ha választanom kéne inkább a könnygáz mint a grillcsirke :)
  • Caro
    #32
    95 GHz már nagyon nagy frekvencia, 3.15 mm a hullámhossza.
    Ilyen nagy frekvenciák nem nagyon hatolnak át a szilárd anyagon, a hullámok jellege a fényére kezd hasonlítani.
    Ezért nem fog maradandó károsodást okozni.
  • John Wayne #33
    Demokrácia rulez: a fegyvertelen tüntető tömeg feloszlatására mikrohullámot vetnek be.
  • Mikulás
    #34
    Szerintem ez a dolog undorító!!
    Egy ország aki több ezer kilométerre van Iraktól, semmi köze nincs az ottani kultúrához, betör mert fél hogy nem lesz oil, hiszen kiderült nem volt Saddamnak tömegpusztító fegyvere... Akkor az űrből fenyegeti azt a lakosságot aki taníttatni és békére kéne tanítani a hitvallásuk miatt elharapodzott belpolitikai helyzetben, nem ("terrorizálni":-))
  • Mikulás
    #35
    Egyébként ez a módszer a hadviselés forradalmasítását eredményezné, képzeljétek el mi lenne, USA bárkit befenyíthetne ha akarna, Gyakorlatilag Terroristák lennének...
  • Raszkolnyikov
    #36
    Melyék tank?
  • AS
    #37
    Generals kiegészítőbe van, Zero hoursba, mikrohullámtank ez a neve,
    Jó nem sugárba lő hanem inkább sugároz.

  • AS
    #38
    Szerintem még mindig humánusabb mint a tömege lőni.
  • NEXUS6
    #39
    Hát nem tudom!
    Mindenesetre a lokátorosoknak mindíg is gondjaik voltak a nemzőképességgel. Pl mindegyiknek jobbára csak lánya született (a X kromoszómás spermiumok némileg életképesebbek) vagy az se.

    Azért az a 3mm-es hullámhosszú sugár is behatol pár miliméter mélyen a szövetekbe, és azért lesznek ott felharmónikusok/alharmónikusok is (nem a zenészekre gondolok;) szal lehet hogy az energia 90%-a a bőrödben köt ki, de annak aki rossz helyen áll annak viszont a maradék elintézi a kis juniorokat a golyóiban.
  • Raszkolnyikov
    #40
    Az nekem nincs is meg.