442
  • Dono
    #1
    Na, mivan ott a 2001-es rejtélyes gabonakör közepén? na mi??
  • norbre
    #2
    gabona?
  • year
    #3
    A mi légterünkben egyetlen egy földönkivüli sincs ezek csak kísérleti repülések és hello!
  • norbre
    #4
    de jól értesült vagy
  • norbre
    #5
    amúgy igazad van abban hogy a mi légterünkben már nem a Földön kívül van, tehát nem földön kívüli
  • grebber
    #6
    Én hiszek bennük.
  • szacsi
    #7
    áz
  • nenad
    #8
    az egesz kerdesben azt talalom igazan viccesnek, ha valaki el tud idaig jonni, akkor sztem nagyon nagy esellye hogy a foldi technika nyomaba sem er, szoval ha nem szeretnek hogy tudjunk rola, ha beleszakdnak akkor sem fogunk tudni roluk, a masik pedig a lelott es stb ufokal kapcsolatban lasd feljebb. kizat hogy foldi technika leszedjek egy ilyen feljett technikat.A balesetek is rendkivul kicsi az eselye.
    szoval mindezt belakalkulalva, tuti hogy itt sunnyognak vhol... :))
  • Anee
    #9
    Ezek a göbzik mind kisérleti gépek...aki picit utánnanéz talál pár ilyen mind a náci mind az 50-es évek amerikai kisérleteiben...
    Szal: nem léteznek ufok szerintem
  • TothLaci
    #10
    Nagyon érdekes ez az SG jel...
  • year
    #11
    Nekem van igazam és nem nektek! Én már csak tudom. OK?
  • jefferson83
    #12
    Köszi feldobtad a napom,megnéztem miért kaptál bant ,hogy ne legyen off: Szerintem is létezik a Földön kívül is élet, de hogy az eljutna -e a Földre az már megkérdőjelezhető. HA az UFO-k tényleg itt császkálnak akkor szerintem a mai technológiai fejlődés mellett már rég lenne konkrét minden kétséget kizáró bizonyíték is (ami nem kizárt,hogy van).
  • jointeer
    #13
    UFO=unidentified flying object-beazonosítatlan repülő tárgy
  • norbre
    #14
    Jaa az más! ha neked van igazad akkor nem is értem miért vitázunk erről. a NASA, CIA, FBI-nál dolgozol vagy mi?
  • norbre
    #15
    amúgy attól hogy fejlettebb egy civilizáció nálunk még nem jelenti egyenesen azt hogy nem szenvedhetnek balesetet, nem lehet leszedni őket földi technológiával, ill nem lehet észrevenni őket.
  • Black Penguin
    #16
    Én úgyhiszem hogy ha fejletteb ha fejletlenebb az ufó faj ígyis úgyis háború lenne hacsak nemértenek a nyelvünkon.. ha fejletebbek azért hog szolgák illetve hogy hely legyen nekik vagy csakúgy ha fejléetlenebbek akkor azért mert fenyegetést jelentünk nekik.diplomáciáról nem nagyo tudunk beszélni lásd Támad a mars :D
  • Black Penguin
    #17
    Ja és a második képen az ott egy felhő módosítva.. kizárt hogyha ufók mászkálnának a levegőben akkor emgláto az erkélyből és még be is tudok rohanni a fényképezőgépemért. bekapcsolni és egy szinte hibátlan fotót csinálni arról amit láttam...
  • immovable
    #18

    Na ki mit szeretne tudni?
    +!/!^°¢²^[Ð]Ð[н¨#@&äðÐ?
  • norbre
    #19
    azért más alternatívák is lehetnek, nem biztos hogy minden lénynek eleve csak a leigázás a célja
  • Fiok
    #20
    Az SG-sek tud6nak vmit a gabonakörökkel kapcsolatban...
    más:létezésükről nem tudok semmi konkrét véleményt mondani,de nem állítom h vannak sőt azt sem h nincsennek csak annyit h ?VALAMI? van az biztos!
    Az USA(vagy USB ) nem mond el mindent amit róluk tud.Nem is fog....még 1 darabig.Csak azt nem értem akkor minek ez a nagy titkolózás(51s körzet,Rooswell,a tunguzkai "meteorit"+még sok más hasonló dolog) velük kapcsolatban.Minnél jobban titkolják,annál jobban érdekli az embereket.Mert azt ne mesélje be nekem senki h bárkit hidegen hagy az a dolog hogy vajon élnek-e más lények odakint.Habár ha bejelentenék h holnap du 3kor találkozó az idegenekkel a városi sporin "akitudjöjjöneligérjüknembánjameg" jeligével(és tényleg igaz lenne nem csak kamu)hát lehet h lenne 1 kis téboly.Lehet h Nenadesznak igaza van és tényleg "tuti hogy itt sunnyognak vhol"!!Kúva *nny*k*-t!
    A probléma amúgy:
    1.békések???
    2.vagy nem??
    Ez még a jövő zenéje,reméljük még kiderül ebben az évtizedben,és akkor nem kell járni többet suliba,mert ha idáig eljutottak akkor valószinű h kicsit fejletebbek mint mink(tehát amit eddig tanultál,annak kb a 60% semmivé válik ha jön ahír h +jöttek) és tele vannak ilyen hiperszuperbrutálmetál kütyükkel!!!
    Vagy csak annyi az egész h kiközösítették az emberiséget.Kitudja,talán több 100000 faj él szerte az univerzumban csak közös +állapodás alapján az emberiséget nem vették be ebbe a bandába és rohadjon + ott ahol van.
  • BiroAndras
    #21
    "a masik pedig a lelott es stb ufokal kapcsolatban lasd feljebb. kizat hogy foldi technika leszedjek egy ilyen feljett technikat.A balesetek is rendkivul kicsi az eselye."

    Mindkét pontban tévedsz. A sokkal fejlettebb technika nem garantálja, hogy nem tudjuk lelőni. Különösen, hogy valszeg nem katonai járműveket küldenek.
    Balesetek is történnek a legfejlettebb kütyükkel is, legfeljebb ritkábban.

    "szoval mindezt belakalkulalva, tuti hogy itt sunnyognak vhol... :))"

    Ez aztán a logika:
    1. Ha itt vannak, nem láthatjuk őket.
    2. Nem látjuk őket.
    Következtetés : Itt vannak.

    Csak két ponton bukik a dolog:
    1. Látjuk őket. Tehát a logikád alapján az összes észlelés hazugság, vagy tévedés.
    2. Természetesen érvénytelen a következtetésed. A->B -ből nem következik B->A.
  • norbre
    #22
    én tudom mi az igazság
  • phalanx
    #23
    ez a Shostak egy idióta, elev rossz oldalról közelíti meg az UFO kérdést
  • BiroAndras
    #24
    Továbbra is fenntartom, hogy gagyi filmekre isteni kinyilatkoztatásként hivatkozni elég gáz.
  • babajaga
    #25
    Az első képen világosan látszik a szándékos hamisítás. A második egy kisrepülőgép. A harmadikon is világos hogy emberi kéz műve, a pontatlanságokból. Persze "szakvéleményt" az mondjon aki ért is a fotózáshoz.
  • norbre
    #26
    amit itt látsz a neten vagy szgépen, az minden lehet hamisítvány.
    max negatív alapján megmondani sztem hogy eredeti-e a kép
  • babajaga
    #27
    A második képen van egy döntően függöleges bemozdulásos életlenség, ezért lett ilyen dundi a kisrepülőgép.
  • BiroAndras
    #28
    Negatív már nem sokáig lesz. Nagyon terjednek a digitális gépek.
  • mstummer
    #29
    Fejletlen technikával is le lehet szedni az égről fejlett cuccokat. Pista bácsi is leszedte a permetező helikoptert....lespriccelte az öntöző tömlővel :) / Jah és ez nem kamu,tényleg megesett :) /
  • mstummer
    #30
    A 3.-on a hülye is észre veszi h nem igazi, nem kell hozzá érteni...elég megnézni a közepét :)))
  • nenad
    #31
    ez a biroAndras, neki aztan van logikaja hogy mindig lefikazzon valamit, eszem megall toled nem talalok egy olyan forumot ahol ne kotnel bele a mindent a'tuto szakmaisagoddal.
    Senki nem vette komolyan en sem gondoltam tul komolyan, menjel mar el nyaralni vmi huvos helyre egy kicsit...
  • babajaga
    #32
    "max negatív alapján megmondani sztem hogy eredeti-e a kép"

    Az első képhez felesleges negatív, a fák messzebb vannak mint az "UFO", és a kép függölegesen két felvételből áll.
  • NEXUS6
    #33
    Innen kell kiindulni: #13

    Tehát részletesebben, léteznek nem azonosított repülőtárgyak?
    Igen!!!!!
    Sőt, az azonosítatlan repülőtárgyak repülési paramétereik, illetve egyéb környezetre gyakorolt hatásuk alapján, a jelen tudásuk szerint az esetek szignifikáns részében mesterséges eredetűnek tűnnek, mozgásukra célirányosság, rendezettség jelemző.

    És hogy továb menjek ezeket a nem azonosított repülőtárgyakat minden egyes állam légvédelme, nem csak figyelheti, hanem országának szuverenitása okán köteles is figyelni, az azonosítás érdekében mident megtenni.

    Ennyi. Mesterséges eredetűnek tűnő UFOk tehát vannak, ez tény. Ajánlom figyelmébe mindenkinek az idén márciusban nyilvánosságra hozott, mexikói anyagot. Ha jól tudom még a mexikói államfő is kommentálta a dolgot, hogy miért hozták nyilvánosságra.

    A földönkívüli eredetre csak az tűnik bizonyítéknak, hogy repülési paramétereik az általunk ismert technológiával épített gépekkel nem reprodukálhatók.
    A földönkívüli eredet tehát egy kézenfekvő, persze nem 100%-ig bizonyított elmélet, a sok közül. Viszont minden más elmélet, még ennél is sokkal valószerűtlenebbnek tűnik.

  • norbre
    #34
    tudom, de azért írtam mert digitális dologgal gyakorlatilag azt csinál az ember amit akar
  • norbre
    #35
    azt hogy a fák messzebb vannak vagy nem, 1 képből nem lehet megállapítani. Lehet hogy ez az ufo meszebb van, de bazi nagy a tárgy
  • Kornan
    #36
    Egyetértek itt valami biztos hogy van!
    Nemrég láttam egy műsort és nagyon sok ufós felvételt mutattak be és több ember nyilatkozott,pilóták,űrhajósok,szóval valamennyire megbízható emberek.A felvételekbe sajnos bele lehet kötni és sajnos szerintem vannak kamu felvételek is.De az tény hogy több egymástól külömböző felvétel van amire nincs magyarázat és több összefüggés figyelhető meg.Hogy egyet-kettőt említsek pl a holdraszállásnál egy-két fura árnyékot figyeltek meg amik elrepülnek a hold felszíne felett,és egyértelműen kiderítették hogy nem aszteroidák voltak.Aztán volt hogy egyik éjszaka fura fények lebegtek az egyik város fölött és időnként elmozdultak.És mindenki látta a fénypontokat de senki nem tudta miaz.Szóval vannak olyanok amire nem lehet azt mondani hogy kamu.

    Az emberrablásoknál is vannak érdekes dolgok,állítólag több idegen eredetű tárgyat szedtek már ki emberekből.Azt nem értem akkor miért nem került a figyelem középpontjába,hiszen a tárgy maga a bizonyíték.Az ilyenek fölött sokan átsiklanak,ma már könnyű hamis bizonyítékokat gyártani.

    És ha az ufók kísérleti amerikai repülőgépek akkor mi a fenének mennek más jelenktéktelen országok légterébe?
    A meglévő felvételek alapján én az gondolom hogy az ufóknak nagyon hatékony álcázó technikájuk van,képesek láthatatlanná válni az emberi szem számára,és a radar számára.Az hogy időnként feltűnnek több oka lehet.Talán energiatöltés,vagy valami meghibásodás........
    Egy biztos ez a rejtély még megoldásra vár.
  • BiroAndras
    #37
    "A harmadikon is világos hogy emberi kéz műve, a pontatlanságokból."

    Szeritnem a közepén az SG logo jobban árulkodik az eredetéről.
  • babajaga
    #38
    "Fejletlen technikával is le lehet szedni az égről fejlett cuccokat"

    A jugoszlávok öntelten mutogatták hogy lelőttek gépágyúval egy Lopakodót. Azt már elfelejtették, hogy hány száz gépágyú, hány százezer lövést adott le mire egy talált.
  • norbre
    #39
    általánosságban: amíg nem tudjuk valamiről hogy mi az, miért és hogyan működik addig kategorikusan kijelenteni valamit elég vicces szerintem
  • mstummer
    #40
    Nemtudom pontosan hogy arról a mexikói estről van e szó amire gondolok...de pár napja valamelyik tudományos TV-n volt 1 műsor,szó volt benne 1 esetről ahol a pilóták tizenvalahány objektumot figyeltek meg infrakamera segítségével fényes nappal.Szabadszemmel nemvoltak láthatóak. Nos kiderül valószinüleg 100km-erre lévő olajfúró tornyok nagyon erős hőjét látták :) Jah és ezt egy UFO szakértő nyomozta ki.