696
Mutasd meg a többieknek a kedvenc játékvideóidat!
  • Kaszi46
    #1
    Videók Játékokból

    Mutasd meg a többieknek a kedvenc videóidat!

    Hi! ezt a topicot a Screenshotok Játékokbol! mintájára csináltam, mert ugy vettem észre hogy egyre többen csinálnak pl a fraps segítségével jó kis videókat kedvenc játékaikból! Ezek engem, meg gondolom másokat is érdekelnének, szóval jöhetnek a linkek!
    Persze lehetnek már régebbi mások által készített videók is! Én is 1 ilyen linkel fogok kezdeni ugyanis saját vidijóm még nincs, ill. ami van az túl nagy ahoz hogy vhova is feltöltsem.
    q3 trick videó, nekem ez az 1ik kedvencem, pedig nagyon keveset játszottam vele. [/URL]The Art of Tricking


    Sokféle játékból sokféle videó:)www.own-age.com

    Ha lehet csak és kizárólag játékosok által készített videók legyenek, tehát mindenféle játékmegjelenéssel meg promotálással kapcsolatos videókat ne ide rakjatok be!
  • ReTeK
    #2
    ió 5let
  • Yeltzin
    #3
    Nascar Racing 2003 bajnokság videó

    Sturmovik videó

    sajátok
  • PeeTeR
    #4
    elosszor is nem tudna adni nekem valaki egy mukodo fraps -et? lehetoleg valami crack -elt valtozatot mert ma kettot is linkeltek de egyik sem volt hajlando elindulni!
  • bigapó
    #5
    itt is próbálkozol? :)
  • PeeTeR
    #6
    valahogy hozza kene jutni egy mukodo verziohoz, es az a legjobb, ha mindenhol probalkozol ahol lehet :)
  • Duddits
    #7
    Crackelt Farps v2.60



    Ide is berakom, hátha segít valakinek.
  • bertino
    #8
    Driv3r home movie 01

    Driv3r home movie 02

    A cím magáért beszél :-)

    lenne még egy flatout is... csak az még nincs kész :( meg az már vegasos, nem ulead
  • Carlos
    #9
    Nemsoká jön az enyém is a San Andreas-ból.
    Bár csak fél nap alatt dobtam össze azért aranyos lesz.
  • Carlos
    #10
    Helyes!
    Vegas a power!
  • sajoati
    #11
    te vagy Freak? na mindegy.
    Itt egy rakás racingmovie
    http://hsw.hu/funmovie.shtml

    A 2 nekem legkedvesebb:
    Days Of Thunder (Mint a villám) (210 mb) remake, a verseny részek NR2003-al, a többi az eredeti film

    Phantom NASCAR (a HSW liga idei szezonjának első összefoglalója)

  • bertino
    #12
    Igazából lenne még vagy 2 movie ezeken kívül... de azok 100 mb-on felüli méretűek és hát inkább hagyom...
  • DJ Skyline
    #13
    Sturmovik --->
  • Carlos
    #14
    SanAndreas videóm
  • Carlos
    #15
    SA BadLuck
  • Kaszi46
    #16
    már megérte megnyitni a topicot, jó kis videók!
  • Kaszi46
    #17
    eltérő stílus,de a zene mindkettőben űt! nascar alatti pedig
  • bigapó
    #18
    pont előtte pár perccel kezdtünk erről tárgyalni a GTA:SA topikban:) szerintem, ha Te nem, akkor Én(vagy más) megcsinálja:)) ez felér 100 korábbi felesleges topikkal.
  • Kaszi46
    #19
    akkor jól ráreztem:)
    [nem olvassa gta topicot]
  • bertino
    #20
  • Kaplan
    #21
    A topik 5letes :)
    Nah majd én is rakok fel pár dolgot.
  • Amse
    #22
    Egy kis Flatout multi videó(flatout_online.zip (74.40Mb)).A videót nem én vágtam, csak közreműködtem a nyersanyag felvételében 3 másik sg-s összefogásában.
  • bertino
    #23
    megelőztek :(

    Töltöm :)
  • bigapó
    #24
    szépen arattátok egymást:) ez egyfajta roncsderbi lenne? ne ismerem a flatout-ot ilyen mélységében:)
  • reménytelen
    #25
    Valaki mondjon egy kepfeltoltes.hu-hoz hasonló linket, ahova ingyen fel lehet rakni a videókat! Köszi!
  • bertino
    #26
    regelsz egyet atw-n, semmiből nem tart :)
  • reménytelen
    #27
    Na jó, de nem vagyok egy webdesigner...
    Amúgy meg az atw-ről letiltják, ha egy ideig nem foglalkozol az oldallal, nem?
  • reménytelen
    #28
    Na figyeljétek, mit találtam! www.putfile.com
  • reménytelen
    #29
    Na, itt az én videóm. (1,73 MB)
  • Glpetyus
    #30
  • Glpetyus
    #31
    Ezt letölteni nem lehet?
    Csak "helyben" megnézni ?
  • Yeltzin
    #32
    psssssssszt!! :)
  • ponty1
    #33
    Nem csináltam még soha felvételt játékról de érdekelne a dolog ! Segítene valaki hogy milyen programmal kell és hogy ! Azt megköszönném !
  • ScOrpY
    #34
    :) ez kész
  • ponty1
    #35
    Nagyon nagy videó !
  • bertino
    #36
    ja
  • bertino
    #37
    jah, válaszom #29re nekem is hasonló
  • reménytelen
    #38
    Nos, ezelőtt én kérdeztem, most meg én adom a linkeket. Találtam egy még jobb oldalt ilyen célra... www.rapidshare.de
    Ide is fölrakom a vidót, remélem, innen le lehet tölteni rendesen...
    (Ja, és ezen az oldalon azt is látod, hogy eddig hány megát töltött fel az adott fájlból!)
  • reménytelen
    #39
    Innen is le lehet, tölteni, alul válasszátok a "Free" gombot. Ebben az esetben nem támogat letöltésvezérlőt, de talán kibírjátok!
    (Utána az oldal alján 12 másodperc múlva le lehet tölteni a fájlt: Cél mentése más néven)
  • reménytelen
    #40
    Bocs, hogy ennyi alkalommal írok, de megcsináltam rendesen, úgy, hogy egyből a letöltés induljon el: Katt ide!