11
  • bertino
    #1
    éljen -.-
  • FTeR
    #2
    a kedves cikkírónak ajánlanám, h olvassa el ezt a cikket még 1x, majd olvassa el a microsoftosat (esetleg a kommentekel együtt) és eszközöljön változtatásokat mind tartalom, mind stílus terén.
  • Picivizipaci
    #3
    A legjobb böngésző eddig amit használtam. Aki teheti adjon nekik pár $-t adomány formájában, megérdemlik. Én megtettem!
  • RelakS
    #4
    Mert mi a baj a stílussal?
  • Lenny
    #5
    Király, én is ezt használom otthon.
    Amúgy meg úgyis marad benne hiba, akármeddig foltozzák.
  • TothLaci
    #6
    Hát igen. Mindig felfedeznek újabb réseket. Kíváncsiságból leteszteltem a 1.04-es böngészőt, természetesen olyan oldalakat látogattam vele, amik elég veszélyesek szoktak lenni ilyen szempontból. Igaz, hogy a Java-t és JavaScript támogatást kikapcsoltam, de egyik oldalról simán betöltötte a trójait. De nem volt semmi gond, az McAfee rögtön kiírtotta a "kódot".
  • blaze
    #7
    Én már az 1.0.1-es óta ezt használom, egyre kifinomúltabb lett a kicsike. Ez az 1.0.4-es már simán ver bármely más windows alatt futó böngészőt. A Java alkalmazásokat nem nagyon szerette korábban, de az 1.0.4.-esen már jól megcsinálták. Kíváncsi leszek erre az 1.0.5.-ösre.
    Firefox 4ever!!!
  • FTeR
    #8
    nem ennek a sztílusával van baj, hanem a másik hason szörű, hason szerzőjű cikkével.
  • RpPRO
    #9
    Mozillaba is utat talalhatna maganak ez a par frissites.
  • Emmegki
    #10
    Az Operát nem veri semmi :)
  • Garfield
    #11
    Magától nem tölt le semmit, max. a kedves júzer közreműködésével.