34
Peanuts - egy új multi fájlmegosztó
  • Montanosz
    #1
    Egy friss fájlmegosztó, nagy előnye hogy ténylegesen kiváltja a sok féle programot a gépről...
    keres: fastrack, gnutella, ares, openft, emule, opennap, imesh2 hálózatokon, beépített vlc player. nincs reklám, meg efféle.
  • Loál János #2
    Pinátz. :-o

    Hmmm, ezt megnézem asszem. Tapasztalatok eseleg? htx
  • Lammer
    #3
    hmmm mar akartam kerdezni az ilyen fajlmegosztos marhasagoknal vannak megosztva LOSSLESS muzsikak? mert akkor fol sem rakom(most beallitgatni a sharet meg etcetc)...(APE,FLAC,SHN stb) megnezned? mert csak ez erdekelne... ;)
  • Montanosz
    #4
    hogy mi is, milyen muzsikák?
    ez az együttes neve a lossless?
    és a ape,flac azok mik?
  • Montanosz
    #5
    ja vannak ilyenek hogy lossless copy meg flac lossless.
    ezek mit takarnak?
  • Montanosz
    #6
    hogy ne nyissak új topikot a Epicea is ugyanezeken keres, ez is új és no reklám.
    http://epicea.philix.net/
  • Lammer
    #7
    hehe, latom nem vagod... szal letezik olyan tomorites ami nem LOSSY!!! like mp3,ogg stb azok szarok mert ugye minosegvesztessel jarnak az atkodolasuk...(most lecci ne menkunk bele, hogy miert szar nekem nem akarok vitazni ,nekem nemjo es kesz) es letezik a VESZTESEGMENTES tomorites... ami a wavot lekodolja ugy hogy nem veszt egy fikarcnyit sem az adat, persze enek ara van... a hely... vannak oylan albumok amiket eleg jol be lehet igy is csunizni... szal... remelem megvilagosodtal... ;)
  • Montanosz
    #8
    ja igen vannak, csodálkoztam is mi a 1,6giga néhány full albumnál)))
  • [Jakuza]
    #9
    Hat nem tom en odzkodok ezektol a megosztoktol, raadasul az ujaktol, mert altalaban mindegyikben van valami kemrobot, mint ahogy azt lathattuk mar a Limewire es hasonlo gnutella halozatot hasznalo kliensektol.
    Gyakorlatilag eddig az osszesben volt mar.
  • Montanosz
    #10
    nem, azért ajánlottam...
    a epicea-ban még chat sincs, semmi,semmi..
    épp azért állnak elő ilyenekkel mert teli lett a hócipőjök a reklámokkal teli programokkal ami vagy gépet lassít, vagy galyra vágja a programot ha törlöd őket.
    ezek jók
  • Montanosz
    #11
    ilyesmi nem?
    My Dying Bride [1993 Turn Loose The Swans] (EAC Lossless APE +covers +CUE by pikeAPE).rar
  • Montanosz
    #12
    a peanuts gyors ha van valakinél, csak szabad szálat tartalmazó emberkét jelenítmeg. nálam várakozási idő nélkül elindult a openft hálózatról pedig az emule és zpoc is tölt közben
  • Duddits
    #13
    Hogy a rákba kell letölteni ebben?
  • OPM
    #14
    ilyen albumok engem is érdekelnének, de ezeket az .ape fájlokat mivel lehet lejátszani?
  • Montanosz
    #15
    először a giFT hostra kapcsolódik majd jobb oldalt mutatja hogy melyk tipusú server,hány fő,satöbbi
    fent search, amit talál ott download
  • [Jakuza]
    #16
    Az ape meg flac az egy vesztesegmentes tomoritett hangallomany.
  • Duddits
    #17
    De ha én fölraktam a progit, akkor kiad 2 kereső ablakot, az egyik a google a másik az IMDB.
  • Duddits
    #18
    Asszem Real Player-rel.
  • [Jakuza]
    #19
    De mondom inkabb ne hasznaljatok ezeket a klienseket, addig amig nem derul ki, hogy teljesen tiszta e.
    Tele vannak trojaiakkal, kemrobotokkal, amik nem egeszsegesek.
  • Duddits
    #20
    Ok, törlöm is. Úgy se használtam eddig se ilyet...
  • blackgamer
    #21
    sokáig keres
  • [Jakuza]
    #22
    Ez egy regi cikk, de azert jol szemlelteti, hogy mi a helyzet ezekkel a programokkal sajnos.namarmost ha a keszitok ilyeneket rejtenek el benne, akkor azok mar igencsak megbizhatatlanok mar kesobb is.

    Számítógépes biztonsági szakértők szerint két ismert fájlcsere szoftver a személyes adatokkal visszaélő "spyware" programokat tartalmaz.

    A többek között antivírus szoftvereket készítő Symantec napokban kiadott jelentése szerint a Grokster és Limewire népszerű fájlcsere szoftverek spyware programokat tartalmaznak. A rejtett kód nem okoz kárt a számítógépekben, de olyan bizalmas adatokat küld el meghatározott weboldalaknak, mint a felhasználó azonosítója, és internetcíme.

    A "Clicktilluwin" nevezetű reklámprogram a fájlcsere alkalmazásokkal együtt felkerül a felhasználó számítógépére, és egy "W32.DlDer" programot is csatol, amelyet a Symantec trójai falóként azonosított. A trójai falovak, mint ismeretes, részben (vagy teljesen) átveszik a számítógép irányítását, hogy saját utasításaikat végrehajtsák.

    Bár az említettekhez hasonló fájlcsere szoftverek rendszerint tartalmaznak reklámprogramokat is, ez az első alkalom, hogy egy trójai falóként azonosított program is a "csomagba" került. A trójai faló felkerül a számítógépre még akkor is, ha a felhasználó megtiltja a Clicktilluwin feltelepítését. Az antivírus szoftvereket készítő társaságok ezért azt javasolják a felhasználóknak, vizsgálják át rendszerüket vírusirtóval az említett szoftverek telepítése után, hogy a W32.DlDer programot eltávolíthassák. A Symantec bejelentését követően egyébként számos felhasználó a FastTrack KaZaA programja esetében is hasonló problémába ütközött.

    A Limewire szóvivője elmondta, a társaság a napokban kiadta szoftverének új verzióját, amely nem tartalmazza a trójai falóvat rejtő Clicktilluwin programot. Greg Bildson, a Limewire technikai igazgatóje elmondta, a társaságnak nem volt tudomása a kémprogramról. A Grokster készítői elnézést kérnek a felhasználóktól, és kiadtak egy programot, amely eltávolítja a spyware kódot a számítógépről. "Nincs hozzáférésünk a reklámszoftverek forráskódjához, ezért csak arra támaszkodhattunk, amit a reklámozók állítottak a programról" - áll a társaság weboldalán. "Most, hogy tudomást szereztünk a trójai falóról, mindent megteszünk, hogy minimalizáljuk hatását a felhasználókra nézve."
  • Montanosz
    #23
    igen, éppen ezért ajánlottam ezt a két programot mert a többi szemetel.

    sajnos vannak olyan zenék amiket másutt nem lehet beszerezni: gondolok itt például Kirk and Deby Dearman - Come to the Quiet albumjára, ami a celtic zene csúcsa vagy Acquire Fire zenekar albumjai((((
  • hmhm
    #24
    jetAudio
    vagy winamp-al pluginnal
  • Cicero
    #25
    Hmmm... jónak tűnik, kiváncsi leszek, ha kipróbálom, hogyan fogok róla vélekedni :))
  • Duddits
    #26
    Új logó? :-)
  • magus755
    #27
    sziasztok nem tudna valaki adni egy linket hozzá mert én k... nem találom:(
  • magus755
    #28
    köszi má megvan!
  • _Vegeta_
    #29
    Koszi ezt most megnezem, mert van egyket cucc ami kene edonkeyrol. (koszi rudee:D)
    Egyebkent az emule teljesen kemprogram mentes, legalabbis en hasznaltam es sose volt vele baj.
    Amugy jakuza ha veded az xpdet nem lehet gond. :)
  • Lammer
    #30
    koszonet a topiknyitonak, akkor ralesek...
    igen jol linkeltel, az lossless
    ami a legjobb amit ajanlok(minden mas media-zene-) lejatszasara is
    Foobar2000
    -soft clipping limitert erdemes bekapcsolni
    -32bit+kernel streaming ha lehet, best a minosegben ;)
  • Montanosz
    #31
    valami rejtélyes oknál fogva nekem csak az egyik tipusúra csatlakozik nem mind a négyre, bár én is inkább az emulére esküszöm.
    mondjuk annyiban jó hogy a torrenteket is ugyanúgy mutatja mint a többi server-nél, nem csak torrent fájlt.
  • _Vegeta_
    #32
    Kiprobaltam. Maradok az emuleplusnal. :)
  • xyzzs
    #33
    Audio & Video LossLess HUB - dchub://avlossless.no-ip.org

    http://avlossless.extra.hu - A HUB honlapja
    http://avlossless.no-ip.org:412/philhublist.lst - LossLess HUBlist

    Olvasd, hogy megjegyezd. Beszélj róla, hogy mások is halljanak róla. Legyünk minél többen, legyünk egyre hangosabbak, hogy mindenki halljon rólunk!

    Gyere az Audio & Video LossLess HUB-ra, és jól érezd magad egy kellemes hangulatú helyen.

    Audio & Video LossLess HUB - dchub://avlossless.no-ip.org
  • OPM
    #34
    xyz