142
  • pepe003
    #1
    "A tanulmány szerzője Alan Calvert, brit fizikus a vegetáriánus étrend bevezetésére buzdítja az embereket a globális felmelegedés elleni küzdelem fényében."
    miköze a húsnak a globális felmelegedéshez?
  • Yv@n
    #2
    Az előtte említett CO2 kibocsájtásnak van. De mondjuk azért én nem fogok füvet zabálni, mikor emellé meg az amcsi benzintemetők, amiket ott autónak hívnak, fossák a levegőbe ami csak a csövön kifér.
  • FTeR
    #3
    ha megnézzük az ember fogazatát, akkor jól láthatjük, h a mindenevő kategóriába tartozik (abban is a húsevő ragadozó felé hajlik). innentől kezdve ne akarjanak füvet etetni velem.

    ha a cikkben említett módon kezdenének húst tenyészteni, akkor sokak örömére végetérne a sok évszézados állatkinzás és rövid időn belűl kihalna az összes haszon állat faj. ehhez mit szólna a ződbéke
    haha, aztán majd jönnek a bió állat tenyézstők, mert a szintetikus hús káros az egészségre és rákkeltő.
  • testerlnx
    #4
    Nah ezt már régóta vártam :) Remélem jól fognak haladni a project-el...
  • blitzkrieg
    #5
    LOL
    elég érdekes cikk
    és mi fasz köze van globális felmelegedéshez?
  • Wilddog
    #6
    Szép új világ!
  • testerlnx
    #7
    >"mely szerint az emberek által étkezésre tenyésztett állatok az emberi tevékenységből származó széndioxid kibocsátás 21%-át adják"
    Olvasd el a cikket...
  • testerlnx
    #8
    Miért ne lenne szép? Láttál már vágóhidat, az szép?
  • Cat #9
    ezek valójában húsgyárak, nem pedig "állattenyésztés". Telinyomják öket hormonokkal meg más vegyi anyagokkal, hogy néhány hónap alatt százkilósra hizzanak, aztán mennek a vágóhidra

  • jefferson83
    #10
    Globális felmelegedéshez a húsnak csak annyi köze van, hogy az egyik legnagyobb problémát a tehenek metántermelése okozza. Elsősorban Indiában ahol szent állatként tisztelik őket. Jelentősebb mértékben hozzájárulnak a globális felmelegedéshez mint a gyárak. Kérődzésük során CH4-et büfögnek fel.
  • jefferson83
    #11
    Egyébként nem tartom rossz ötletnek ha ez normálisan kivitelezhető. Biztosra veszem, hogy az állatvédők is örülnének neki. Én is mint minden jó érzésű ember úgy vélem, hogy azért az állatokat nem úgy kellene tartani ahogy ezen a képen #9!
  • Alfa Of NS
    #12
    Szep dolog a vegetarianizmus, csak hulyeseg, mivel az embernek hust kell ennie
  • Nyiri
    #13
    Ezt tudod bizonyitani? Ismerosomnek diszno farmja van es szo sincs ilyenrol.
  • blakshep
    #14
    Alfa Of NS látom te igazi iq-betyár vagy
  • 2XP
    #15
    Olvass el egy technológia könyvet, abban szépen le van írva... Lehet h vannak akik megpróbálnak egészséges állatokat tenyészteni, de a nagyüzemi termelés ettől még olyan, mint amilyennek cat leírta.
  • 2XP
    #16
    Szép dolognak hangzik ez a vegetarianizmus, csak az embereknek nem túl jó. Vhol olvastam, h a vegetáriánusok második generációja (gy.k. unokái) között jelentősen megnő a mutációk száma. Arról nem is beszélve, h az új kutatások azt mutatják, h nem fán lakó békés majmocsák voltunk, hanem ragadozók (ez azt a sok háborút is magyarázná), szóval a szervezetünk sem szokott a húshiányhoz.
  • BöszönManus
    #17
    De arról egy szó sem esett, hogy annak a tápoldatnak az előállításához, amiben az a bizonyos hús fog tenyészni, mekkora energiabefektetés szükséges, és ez mekkora környezetkárosítást okoz.
  • Yv@n
    #18
    De amúgyis...nem azért küzdöttem fel magam a tápláléklánc csúcsára, hogy legeljek.
  • plamex
    #19
    állathurka ...
  • kidintwo3
    #20
    jó étvágyat kívánok
  • juhand
    #21
    Nem lesz több mócsing a húsban. Kocka alakú lesz és jól lehet szeletelni.
  • Munch
    #22
    Hátha több állat maradhat így életben...
  • melondinnye
    #23
    Inkább: hátha kevesebb állatnak kell 'megszületnie' ;)
  • Yossarian
    #24
    kevesebb fog születni
  • Caro
    #25
    Szerintem ez egy nagyon emberséges mód lenne.
    Az állatokat azért tenyészteni, hogy levágjuk és megegyük?
    Nem olyan rossz dolog ez.
    Az a 21% meg valami irgalmatlan.
    Nem inkább 2,1 akart lenni?
    #17:
    Kamu, ha csak a húst tenyésztjük, sokkal kevesebb energia kell, mint az egész állatot felnevelni.
  • MuldR
    #26
    arrol nem beszelve, hogy a rengeteg takarmany teruleten es legelon lehetne mondjuk buzat termeszteni. Nagymertekben megnovekedne az elelmiszer termeles. Bar ha azt nezzuk, az EUban mestersegesen szoritjak vissza :)

    Van itt meg kaja boven. :)
  • phalanx
    #27
    ott a pont
  • phalanx
    #28
    vagy lehetne inkább erdőt telepíteni a helyére
  • Trade
    #29
    Gondolom hogy a nagy tobbseg akik itt vannak
    joszerint mar szalonnat,kolbaszt nem tud megenni
  • LowEnd
    #30
    Nevetséges.... azt olvastam, hogy egy korszerűtlen autó annyi co2-t termel 100 kilométeren, mint egy ember (vagy állat) egész életében.

    Ennek tükrében buziság a co2 miatti vegetáriánus életmód.

    Ha visszatérünk a kőbaltához és tüzet se rakunk akkor lesz eredmény
  • Lazarus
    #31
    fincsi lesz
  • HUmanEmber41st
    #32
    Lehet, h az ember fogazata mindenevőé, de:
    -nincsenek karmai
    -mégsem ragadozó fogazata van
    - a bélrendszere ~10m hosszú ellentétben a húsevő ragadozókéval, melyeknek ~ 1-1,5 m hosszú a bélrendszerük...
    Pl Indiában sok száz generáció nem evett húst, mégsem módosultak a génjeik...
  • blakshep
    #33
    caro ez hülyeség, egyértelmű,hogy vmennyi kevesebb energia kell egy szimpla tenyésztéshez....azért egy élő egész állatban elég sok "extra funkció" van aminek kell a kakaó. Melelseleg én is eszek húst hetente párszor, mert szeretem, de tény, hogy sokkal gazdaságosabb lenne ha azokon a területeken ahol takarmányt termesztünk, közvetlen emberi táplálékot ccsinálnánk
  • blakshep
    #34
    jah, meg amúgyis, mióta gázok a mutációk?
  • blakshep
    #35
    humánember igazad van, és nem véletlen,hogy iylen rövid a bélrendszerük, ennek az az oka, hogy még azelőtt megemésszék a táplálékot mielőtt elkezdene rohadni a husika.
  • HUmanEmber41st
    #36
    Pontosan.. de nem akarok vitatkozni az ilyen " megátalkodott " húsevőkkel :D :D
  • HUmanEmber41st
    #37
    Jah az átlag : kb 5 kilo takarmány kell ahhoz, hogy 1 kilót hízzon az állat. Ebben persze benne van a csont meg minden "alkatrész" is..
    Namost pl 5 kiló krumpiból egy hétre való gombócot lehet főzni...
  • pemga
    #38
    Étteremben:
    - Hmm, ez milyen állat?
    - Ez nem állat, ez hús :).
  • Emmegki
    #39
    Az állatban a napfény energiájának 1%-a hasznosul (amit felvett a megevett nönény). Lehet hogy iszonyat rossz arány - erre a napelemek is rávernek - de én attól nem leszek vegetáriánus. Mert nem úgy kell küzdeni a globális felmelegedés ellen, hogy vegetáriánusok leszünk.

    Ne az ilyen műhúson filózzanak az amcsik, arra ott a parizer meg a májkrém - talán építsenek az amcsik kisebb fogyasztású kocsikat meg írják alá a kyotói egyezményt.
  • lazsi
    #40
    Te hülye. SZerinted a gabonanövények emberi fogyasztásra alkalmatlan részeit mint a szát meg a kalász kik eszik meg? Hát az állatok! Ez az egész egy baromság