50
Webshopot keresek, ahol audio CD-ket lehet rendelni.
  • Taranov
    #1
    Szervusztok!

    A kérdés adott, hátha szokott valaki netről rendelni CD-ket.

    Köszi:

    Taranov
  • akyyy
    #2
    én letöltöm dc-ről meg torrenről, oszt jee
  • franco
    #3
    engem is érdekelne
  • Taranov
    #4
    Én azt nem szeretem, mert egész albumokat nem nagyon találok, meg nem növekszik így a kis gyűjteményem.
  • DannyBoy
    #5
    djnet.hu
    ez fokent bakelit, de van pár cd is.
  • franco
    #6
    nahátehh helósziaszevasz
  • DannyBoy
    #7


    [kifarsult, elbujik, megfutamodik, szégyenli magát]
  • franco
    #8
    well, kicsit énis
  • DannyBoy
    #9
    mermér?
  • franco
    #10
    well, elégoff
    holnap utazok el [elbújik], másrészt keveset dumáltunk [szégyenli magát]
  • akyyy
    #11
    origonka nincs lemez boltja?
  • maozedong
    #12
    http://www.bahia.hu:2000/
  • Taranov
    #13
    Van, de kevesebb, mint 200 CD-t árulnak. Még a letöltős zeneboltban is eléggé kicsi a választék.
    Sajnálom a fotexnet.hu-t, gyászoljuk.
  • artschi
    #14


    itt van választék :)
  • artschi
    #15
    ha rock/metal érdekel, akkor meg
  • artschi
    #16
    vagy van még:
  • DannyBoy
    #17
    amazon.com
  • Taranov
    #18
    Köszi, ezekkel elleszek egy darabig :)
  • artschi
    #19
    nm :)
  • Darkboy
    #20
    origo.hu :)
  • Taranov
    #21
    Hol látsz te ott lemezboltot, kicsicsillag?
  • blackgamer
    #22
    lemezbolt tapasztalataim:
    hiába mondják, hogy egyedi rendelés (néha weblapjukon is szerepel a CD) semmit se tudnak beszerezni, max azt amit M Markt is árul
    esetleg nézik a gépen az adatbázist, felhívják a magyar kiadót(!) ami még arról se tud hogy a szomszéd országban milyen zenék vannak, nem hogy távolabb
    erre bedobom az amazonon talált ASIN kódot, erre megrémülnek (gondolják ez tényleg vásárolni akarna)
    végső esetben mondom, hogy nincs dombornyomásos kártyám, bonyolítsa le a lemezbolt az amazon-ról a vásárlást, ilyenkor meg mindegyik hátrál, hogy ő azt nem és izé
    mondom magamban: akkor miből éltek csesszétek meg?

    online bolt:
    megtalálom a CD-t adatbázisukban, mondom happy, ja csak beszerezni nem tudják
    egyedi rendelés, 10 cégből ha egy mondja hogy meg tudja szerezni, mondom ok megrendelem, erre kiküldenek valami szar Import verzióst, gagyi borítóval + hiányoznak róla számok
    mondom mi a gány? nem ezt rendeltem, küldöm az amazonos linket, több levél fordul, majd visszaveszik de több mint egy ezrest bukok, mert a postaköltséget persze mindkét esetben nekem kell fizetnem
    amikor meg véletleg 20. helyről megszerzek egy cd-t, képesek törött tokkal küldeni, tuti nem a buborékos zacsiba tört meg, azt már ők tették úgy bele, értitek ennyire nagy igénytelenséget, most miből állna már kicserélni a tokot?
    azoktól se vásárolok többet az fix

    most amazonról akarok közvetlen venni, fogok igényelni webkártyát, mert az összes lemezboltből elegem van már, tényleg azt látom, hogy ezek nem akarnak eladni
  • Taranov
    #23
    Én eddig csak a fotexnet.hu-ról rendeltem, az jó volt, csak drágán hozták ki.
    Sajnos megszűnt, ahogy írtam is.
  • OPM
    #24
    én is szeretnék eredeti cd-ket rendelni, de itthon ezeket nem igazán lehet kapni :(
  • dr Kotász
    #25
    A CD Pincéhez fűzném hozzá: ők egy amerikai nagyker adatbázisából árulnak, 800.000 (!) cím elérhető. A bolt alapból ugyan rock, de lényegében bármi megrendelhető. Ha az oldalukon keresel, akkor közvetlen az amcsi készletből kapsz találatokat. Nekem eddig mindent be tudtak szerezni, legalább 50 lemezt vettem már náluk. Ezenfelül az árrésük is egész barátságos, új lemezek általában 3800 körül vannak.
  • blackgamer
    #26
    BMG egyedi rendelés ez is mi a rákot fejleszt már évek óta?
    miért nem lehet már kiadótól közvetlen rendelni? akkora igénytelenség a weblapjuk...
    közben mindehol azok a hírek, hogy kevés cd-t adnak el

    nem csoda hogy egyere több együttes oldalán lehet rendelni a cd-t, ők is belátták hogy itt nagyon nem működnek a dolgok, és akkor járnak legjobban ha ők maguk küldik ki

    ha valakinek vannak jó külföldi rendelési tapasztalatai örülnék ha megoszthatná

    én eBay-en rendeltem (ott új cuccok is vannak) Németországból, korrekt módon lebonyolítottuk az üzletet, csak nekem nagyon drága volt külföldre az átutalás
  • OPM
    #27
    ááá dejó, itt tényleg megvannak, amit keresek, de sajnos mind 5000 fölött :(
  • dr Kotász
    #28
    Azok valszeg amerikai meg japán importok. Az európai gyártású cuccok szoktak 4 rugó alatt lenni. Meg lehet, hogy digipak, amit néztél. Olvasd el a jelmagyarázatot.
  • OPM
    #29
    jaja, ezek amerikai cuccok,
    durva mennyi vinyl-t is be tudnak szerezni,
    kezd érdekes lenni számomra ez az oldal :)
  • OPM
    #30
    megnéztem a jelmagyarázatot, de sehol nem találom ezeket az adott CDknél
  • OPM
    #31
    és ez hogy -4TR- vagy -6TR- mit jelent? nem tudod?
  • blackgamer
    #32
    4,6 track van a cd-n (esetleg maxi cd)

    CD pince se jött be nekem, több ugyanolyan nevű együttest össze vissza kevernek, pl. poppunk együtteshez odaírják, hogy heavy metal
    látszik fogalmuk sincs mit akarnak eladni, persze tudom sok a cd, de azért mégis, ezzel foglalkoznak egész nap

    és ha rákérdezek egy cd-re (ami nekem már meg is van) nem tudnak semmit mondani mikorra is várható, talán soha
    hiányzó albumokat pedig nem tudják beszerezni ugyanattól a bandától
  • blackgamer
    #33
    linkek itt találhatók: cd-bolt.lap.hu
  • Garfield
    #34
    Én eddig túlnyomórészt az Amazon-okról rendeltem. Érdemes megnézni az amerikai mellett az európaiakat is az ár miatt, mert van, hogy itt olcsóbb mindennel együtt, de olyan is van, hogy itt is, ott is 16, csak az egyik helyen dollár, a másik helyen angol font.
  • blackgamer
    #35
    és mivel fizettél? mert nekem a fizetés módja nem világos
  • Taranov
    #36
    Fizethetsz internetes bankkártyával vagy dombornyomott kártyával.
  • mhkvt
    #37
    www.djborze.hu
  • Taranov
    #38
    Na, megnyílt újra a fotexnet.hu.
  • blackgamer
    #39
    Ismertek olyan német cd boltot ami Magyarországra is küld?
    Nem találok egyet sem.
  • OPM
    #40
    amazon.de? :)