82
... egy indie RPG
  • GrimReaper78
    #1
    Meglepődve tapasztaltam, hogy ennek a játéknak még nincs topikja. Eddig én sem tulajdonítottam neki túl sok jelentőséget, de ma láttam belőle mozgóképet, és az megtetszett.

    Némi infó, forrás: www.gamestar.hu:

    FATE bejelentés
    [2005. március 22. @ 09:59 - ZeroCool]
    A WildTangent egy újabb, olcsó kategóriás játékot mutatott be néhány órával ezelőtt. A FATE egy fantasy kaland-szerepjáték, beépített, véletlenszerű pályagenerátorral. Miért is jó ez? Nos, lévén nem sok esély lesz arra, hogy két ugyanolyan kalandot éljünk át. A játékosok testreszabhatják karakterüket, annak állatát, és fegyverzeteik "milyenségét".

    Ezen felül megjelent róla 3 video:
    1. video
    2. video
    3. video

    És ami a lényeg, ma kijött a demoja is, mindössze 130 mega körüli, szerintem érdemes megnézni! Hivatalos honlap
  • lamase
    #2
    olcsó kategóriás..
  • Carlos
    #3
    WildTangent!
    Azok jól nyomják.
    Jó kis pluginokat csináltak a Winamp-ek alá!
    Ügyesek!
  • Carlos
    #4
    Kicsit DarkStone-os játék. Szedem is a demót, meg a videket... :)
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Nincs nagyobb hülyeség mint a random pálya generálás. Anno sok próbálkozás volt, mind dögunalomba torkolt... A sztori nélkül, a gondos emberi kéz által felépített, VALÓBAN egyedi pályák nélkül mi értelme ?!
  • Carlos
    #6
    Félig értek egyet!
    Plö diabló szerintem tökjóvolt a random dungeonjaival!
  • GrimReaper78
    #7
    Ehhem... a Diablo-sorozat is véletlenszerű pályagenerátorral készült, sőt az igazi nagyágyúnak ígérkező Hellgate:London-ban is ez a megoldás szerepel...
  • GrimReaper78
    #8
    A finnyáskodóknak azt javaslom, nézzék meg valamelyik videot, és utána ítéljenek. Egyértelműen lejön, hogy egy laza kis gyakós játékkal van dolgunk (nevezzük Diablo-klónnak, ha annyira akarja valaki), szerintem pofás kis grafikával.

    A low budget nem feltétlenül jelent egyet a sz@rral. Van egy halom normál árfekvésű játék, ami egy nagy kalap... Tehát ez nem mérvadó.
  • Sir Quno Jedi
    #9
    A diablo-ban ez uncsi is volt nagyon...
  • precision
    #10
    ez körökre osztott?

    Fallout óta nem találkoztam egy normális körökre osztott rpgvel
  • GrimReaper78
    #11
    Nézd meg a video(ka)t! Egyébiránt nem körökre osztott. Fallout óta talán nem is volt körökre osztott RPG...
  • GrimReaper78
    #12
    Angolul tudók számára itt figyel egy interjú a játék készítőjével. Angolul nem tudók várjanak a hétvégéig, akkor majd kimazsolázom a lényeget, most heveny meló közepette vagyok.
  • cSuwwi
    #13
    Nem tűnik rossznak, csak eléggé leegyszerűsített. Gyanítom elsősorban gyerekeknek szánták a progit. Szeretem a hack 'n slash stílust, a Sacreddel még mindig nyomom, bár az grafikailag ha nem is, de összetettségben jobb. (És készül a Sacred 2) :]
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Legalábbis PC-n nem divat, ezért kell konzolt is tartani, ott még él a stílus...
  • Carlos
    #15
    Szerintem tök aranyos.
    Végigtoltam a demót. Rövidke volt szegény, de nekem tetszik.
    DarkStone fíling.
  • Carlos
    #16
    Hogy lehet a játékot fullosítani?
    Megvásárlós lesz?
  • cSuwwi
    #17
    rengeteg elem hasonlít a diablo1-re.
    identify scroll, townportal, az npc-k neve pl. akármi, the healer
    ugyanúgy dungeon, csak szűk folyosókkal

    nekem valahogy nem jött be, hogy kalapos gombákat meg tintapacákat kell hentelni, bár mivel a fiatalabb korosztálynak készült, nem is vártam belezős, fejlevágós jeleneteket.

    részemről ennyi volt :]
  • Carlos
    #18
    Nekem tetszik.
    Olyan kis gagyiság.
    Tiger nevű macskám szépen tud sárkánnyá változni, ilyesmik...
  • GrimReaper78
    #19
    Na, nekem is tetszik, bár tagadhatatlanul Diablo-nyúlás, de nem baj. Nem egy év játéka, de jól el lehet szórakozni vele. Mit takar a demo? Hányadik szintig lehet eljutni?
  • Carlos
    #20
    Dungeon 3-ik szintje után nincs tovább.
  • Carlos
    #21
    Ezt most horgásztam ki:
  • Carlos
    #22
    Van valakinek ötlete, hogy honnan lehetne unlock kódot vagy ilyesmit szerezni?
  • Faterx
    #23
    Azért a save & exitet nem kellett volna klónozni, elég lett volnaa a save as...
  • Carlos
    #24
    A Save As az más!
    Senki sem talált még hozzá cracket vagy unlockoló kódot?

    Ezeket most pecáztam:



  • GrimReaper78
    #25
    Uhh, kár... Akkor nekem is kéne egy unlock kód :D Én is nézelődni fogok, de ha találsz, légy szíves, privizz rám! Előre is köszi.
  • Carlos
    #26
    Persze. Ha rájövök rögtön benyomom ide!!!
    De te is ám!
  • GrimReaper78
    #27
    Simán. Szerintem egy aktiváló kód mindenkinek jó lesz, csak arra kell vigyázni, hogy ne engedjük ki a netre a kis rakoncátlant ;-)
  • GrimReaper78
    #28
    Egyébként lehet reménykedni, mert a gamecopyworld-ön van hozzá trainer. Hátha jön hozzá egy törés is...
  • Carlos
    #29
    Jaja...Én a megagames-en néztem. Ott van egy tréner a 1.19-es verzióhoz.
    Amúgy a demó 1.18-as.
    Egy crack-ben vagy ilyesmiben énis reménykedem.
    Rákerestem a "Fate unlock code"-ra de csak faker orosz oldalak jöttek ki, de semmit nem találtam.
    Azért Te is próbálkozz majd!!! :)
  • Seth
    #30
    Innen próbáltatok crack-et keresni?????
  • Methylisocloro
    #31
    Állítólag kémprogramot is telepit a játék. Igaz ez?
  • Carlos
    #32
    Nem.
    Is WildTangent SpyWare?
  • Carlos
    #33
    Szerintem az a Fate nem ez a Fate.
    Csakmert ott 1.01-hez vannak cumók a milyenk meg 1.18-as.
  • GrimReaper78
    #34
    Ráadásul az ottani zip-pelt állomány vírusos.
  • precision
    #35
    ez a baj
  • Carlos
    #36
    Valaki talált cracket vagy Unlock kódot?
  • Solid Snake
    #37
    Aki megteheti probája ki ezt, hátha :Ird be hogy műxik-e ,köszike
  • Carlos
    #38
    Megnézem, bár nekem nincs virusgyilkom... :(
    Valaki leellenőrizhetné, hogy virusos-e...
    Addig nem inditom el.
  • GrimReaper78
    #39
    Nem vírusos, mindjárt mondom, hogy működik-e.

    @ Carlos: elég merész vírusírtó nélkül nyomni a Neten... meg úgy általában.
  • GrimReaper78
    #40
    Elvileg megpeccselte meg krekkelte is, de most sajna nincs érkezésem kipróbálni, hogy valóban így van-e. Ha valakinek működik, szóljon. Köszi