18
Legénybúcsút hol, kikkel, mivel, hogyan?
  • norbre
    #1
    Üdv!

    No a kérdésem a címből kiderül
    Legénybúcsút kell szerveznem szeptember közepére Szegedre (de ez majdnem mind1) egy haveromnak akik nem szegediek.
    Hol érdemes (konkrét vagy nem konkrét helyek, Szegeden vagy máshol)? Sztriptíznők, egyébnők? Zene?, stb
    Soha nem szerveztem még ilyet és csak egyen voltam, uh légyszives segítsetek. Minden ötletet várok. köszi
  • ngcsnet
    #2
  • Breki33
    #3
    szerintem nézd meg a filmet és csináld utánnuk

    kivéve a szamarast P
  • ngcsnet
    #4
    süss vajmi fincsit..
  • ngcsnet
    #5
    hozzá vajmi alkoholt is vagy ne?
  • norbre
    #6
    köszi az építő jellegű segítséget
  • PeeTeR
    #7
    ilyen temaban meg zoldfulu vagyok, de szerintem a menyasszony kozbejatszasaval celszeru, otthon meglepni az urat (persze csak ha a helyszin megfelelo tobb szempontbol. orul szomszedok, meret, stb...). Kozeli esetleg reg latott baratokkal! nem haverokkal. Hamika, udito, pia, nok is lehetnek csak oda kell ra figyelni mit csinalnak :P Ez amolyan tipikus de szerintem jo. Tul nagy orultseget nem biztos hogy pont az eskuvo elott kell csinalni. Arra volt eleg ideje azelott hogy beadta a derekat. Ha meg nem akkor meg nem, akkor meg nem kell nosulni. Orulok ha segitettem, bar szerintem a Te fejedben ugyan ez a gondolatmenet futott vegig. Ha eszembe jut valami jo, vagy olvasok, latok valamit akkor irok meg v.mit :)

    Sok sikert!
  • norbre
    #8
    köszi, szivesen veszek minden javaslatot és a végén majd összerakok belőle valamit :D
  • mukika
    #9
    háhá... én is nemrég voltam egy legénybúcsúban, az egyik legjobb haverom búcsúztattuk el.

    nálunk ennyi volt a nagy szervezés:

    -kibéreltünk egy helyi kis kocsmát
    -25-30 ember, csak FÉRFI (ide azokat is meglehet hívni akik haverok, de a lagzira nem mennek el...)
    -töménytelen mennyiségű alkohol
    -egy táncosnő ( :O) )
    -egy fényképező, kamera, ha véletlenül másnap nem emlékszel hogy mi történt :D

    ennyi. és nálunk 100%-os volt az egész. de mondjuk a társaságnak megfelelőnek kell lenni...
  • PeeTeR
    #10
    "de mondjuk a társaságnak megfelelőnek kell lenni..." igazabol en is erre gondoltam, amikor azt irtam, hogy csak a baratokat ne a haverokat. csak rosszul fejeztem ki magam. szoval ne olyanokat hivjatok akik csak pialnak es a franc se tudja kik ok. meg ne balhezzanak es hasonlo nyalanksagok. mert ugye kellemetlen ha par hulye miatt uszik a jokedv es buli. raadasul ha minden jol megy csak egszer van egy ember eleteben legenybucsu (legalabbis ami a sajatja)
  • blackgamer
    #11
    én ezt ajánlanám, és egy haveri összejövetelt valami elit kocsmában, jókat beszélgetni és kész
  • Unreal1942
    #12
    Nők teljeskörű kizárása :) kivétel egy táncoslány. Esetleg kettő a lezbi műsor miatt!
    Pia, kaja minden menyiségben hajnalig. Az esküvő csak levezetés legyen :)
    Aztán ezt havonta megismételni...esküvő nélkül :D
  • Random_
    #13
    Mui Miu a nagy körúton a Bakai Nándor utca sarkánál. Elég jó hely mi már csináltunk ott pár bulit bár húzósabbak az árak mint egy áltag helyen, de a hely is jobb.

    Amúgy meg valami kocsma külön helysége vagy kéró nem nagy kunszt és szerezni kell kaját (étteremből rendelni vagy csinálni kell) meg egyéb dolgokat.

    A Madách és a Szilágyi utca sarkán van egy irodaház aminek a Madách felőli aljában van egy rendezvényszervező ismrem a srácot jóarc és érti is a dolgát érdemes árajánlatot kérni.
  • csaby1
    #14
    Nézd meg ezt az oldalt: http://www.legenybucsuk.hu onnan biztos tudsz csajt szerezni
  • Kata
    #15
    (lánybúcsúk is vannak ám...)
  • petyka2
    #16
    A helybeli kamionospihenők szerintem olcsobbak,és azok a"romlottlelkű"lányok a táncon kivül pénz ellenében másra is kaphatóak...
  • zsoke
    #17
    legyen no (vagy nok), csak ne tudjak meg az asszonypajtasok:)
  • legénybúcsús
    #18
    Egy baráti társaságnak a legcélszerűbb, ha saját maguk megszervezik a legénybúcsút. Az első lépés a helyzín! Olcsó és ideális helyszín: legenybucsu.info . Aztán ha kell lehet vinni/rendelni ételt a túléléshez meg táncoslányt ha szükséges.
    Meg lehet egyezni a helyszinesekkel, hogy az italt magatok hozzátok, így még olcsóbb lesz a legénybúcsú!