130
Nokia 3220
  • Tarajos Sül
    #1
    Ha van valakinek ilyen fajta telefon,akkor kéne egy kis help töle!!!!!
    Ha tul sokáig nincs kikapcsolva(több hetig)az befollyásolhatja az mms küldést?????
    És teljes feltöltéssel(ACP-7 töltövel)hány napot bir ki?????
    És van neki olyan beállitása,hogy az mms küldést,azonnal,ahogy a kimenö mappába érkezik gpsr kapcsolattal küldje el(vagy aminek ez a lényege)?????
  • PeeTeR
    #2
    01. Q: Ha tul sokáig nincs kikapcsolva(több hetig)az befollyásolhatja az mms küldést?????
    01. A: igen, mert anelkul is leeshet a halozatrol, hogy ezt a keszulek jelezne. de ez barmelyik keszuleknel igy van, ugyanis altalanos szerzodesben is szerepel kiegeszito pontkent. na ezt a hulye szoveget nem en talaltam ki hanem a help-desk -es csaj mondta, mert ezt en is kerdeztem tole.

    02. Q: És teljes feltöltéssel(ACP-7 töltövel)hány napot bir ki?????
    02. A: sokmindentol fugg. ha csak telefonalsz meg SMS -t irsz akkor eleg sokaig. ha tokoreszel rajta (gondolok ezalatt minden egyeb opciora) akkor lenyegesen csokken a keszenleti ido

    03. Q: És van neki olyan beállitása,hogy az mms küldést,azonnal,ahogy a kimenö mappába érkezik gpsr kapcsolattal küldje el(vagy aminek ez a lényege)?????
    03. A: ezt a kerdest valahogy nem birom feldolgozni jozan paraszti esszel
    kicsit magyarosabban ird le
  • Taranov
    #3
    Te meg a magyarosság ezzel a question-answer rövidítésekkel? :D
  • PeeTeR
    #4
    nincsen azzal semmi baj, csak az ilyen kis po**ok mint Te mindenbe belekotnek. na azzal van a baj
  • Tarajos Sül
    #5
    Szoval Peter Te Neked 3220-od van????
    Na mind 1

    A 3-adik választ igy értettem:

    Ohh csak az a baj,hogy ma (2005.07.01-én Pénteken) már elvittem a szervizbe :((((

    Ennyit mondtam az "eladonak":Amikor mms-t szeretnék küldeni mms képes készülékre,akkor a kimenö mappába rakja az elküldendö üzenetet!DE viszont ha kikapcsolom és ujra vissza,akkor elküldi az üzenetet!És meg is érkezik a cimzetnek!! De azt nem mondtam,hogy nem volt 1 pár hete kikapcsolva :(((

    Szerinted,ha kb 1 napig kikapcsolva hagytam volna,megoldodott volna a problémám????
  • Tarajos Sül
    #6
    Szoval Peter Te Neked 3220-od van????
    Na mind 1

    Ez a bajom vele:

    Amikor mms-t szeretnék küldeni mms képes készülékre,akkor a kimenö mappába rakja az elküldendö üzenetet!DE viszont ha kikapcsolom és ujra vissza,akkor elküldi az üzenetet!És meg is érkezik a cimzetnek!!

    Ohh csak az a baj,hogy ma (2005.07.01-én Pénteken) már elvittem a szervizbe :((((

    Szerinted,ha kb 1 napig kikapcsolva hagytam volna,megoldodott volna a problémám????

    Amugy a 3.választ azért kérdeztem,hátha beállitás probléma van vele!
  • Tarajos Sül
    #7
    Szoval Peter Te Neked 3220-od van????
    Na mind 1

    Ez a bajom vele:

    Amikor mms-t szeretnék küldeni mms képes készülékre,akkor a kimenö mappába rakja az elküldendö üzenetet!DE viszont ha kikapcsolom és ujra vissza,akkor elküldi az üzenetet!És meg is érkezik a cimzetnek!!

    Ohh csak az a baj,hogy ma (2005.07.01-én Pénteken) már elvittem a szervizbe :((((

    Szerinted,ha kb 1 napig kikapcsolva hagytam volna,megoldodott volna a problémám????

    Amugy a 3.választ azért kérdeztem,hátha beállitás probléma van vele!
  • Tarajos Sül
    #8
    Bocsi nem én akartam hármat hozzászolni,de a lényeg benne van!!!!!!!!!
  • Tarajos Sül
    #9
    amugy az ugy nem jo ha ki van kapcsolvan hát hogy kapok sms-t,mms-t,hivásokat????

    Ja attol hogy nem müködött nekem az mms küldés/fogadás még tudtam hivást kezdeményezni és sms-t irni is tudtam

    Ja ha lehet a három ugyanolyan hozzászolás közül az egyikre válaszoljatok!
  • Basketbéla
    #10
    hy all.
    nemtudja valaki hogy hol van olyan oldal ahol megtudom nezni hogy mekkora a nokia telefonok sugarzasa?
  • Lord Reaper
    #11
    Hy all. Tud valaki olyan oldalt ahonnan témákat lehet leszedni nokia 3220-ra. Help plíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííz!
  • Tarajos Sül
    #12
    Syasztok

    Ha én veszek egy Usb kábelt a Nokia 3220-hoz,hozzácsatlakoztatom a képhez,a gépröl a telefonra lehet áttölteni pl.:képeket,waw formátumu hangfájlt?????
    Elvileg a Nokia Pc Suite progival csinálnám!

    waw formátumu hangfájlt le fogja játszani??????

    Ennek a tipusnak nincs mp3 beépitett lejátszoja!!!!!

    Annélkül is müködni fog a dolog???
  • Tarajos Sül
    #13
    Én a Nokia 3220 telomat elvittem azzal,hogy másfél nap alatt lemerült az akku(zsír uj telonál)

    Alkatrészcserét végeztek!

    Utána már 4-nél több napot birt ki!Megoldodott a probléma!

    Viszont az email klienst elb@szta!(akinek ilyen telo van:Menü-->üzenetek--> email odaléptem és nem hajlando megnyitni)

    Odaszoltam a szerviznek azt mondták az email kliens beállitásait kell ujra beállitani!
    Ezt még nem probáltam(most fogom)de sztem nem lesz vmi hüdenagy javulás

    Szerintetek?
  • sabodave
    #14
    Vettem a Nokia 3220-hoz egy DKU-5 usb adatkábelt!
    felinstalláltam az illesztő progiját és nem jeleníti meg a gépen hogy kapcsolódva van a telóhoz, gondolom külön drive-ként jeleníti meg, de nem teszi
    VALAKI TUDNA SEGÍTENI?
  • sabodave
    #15
    már megoldottam
  • CUCLI
    #16
    mennyi volt a kábel?
  • sabodave
    #17
    3700
  • Tarajos Sül
    #18
    Nekem is vhogy igy,de tuti egy 200Ft-tal kevesebb volt!

    Amugy tudnál válaszolni erre?
  • ricky
    #19
    Néztem neten ezt a telefont és van hozzá adatkábel is. Ahhoz adnak valami programot is? Vagymilyen progi jó hozzá, h tudjak cuccokat tenni a telefonra?
  • ricky
    #20
    hol vettél kábelt, mert a T-Mobile-nál 9990 ft.???
  • ricky
    #21
    de az CA42. Mi a különbség az ilyen kábelek között?
  • sabodave
    #22
    T-mobil boltban nekem dku-5 kábelt adták. nem tom mi a különbség közte, csak árban van sztem, meg lehet hogy az több telóval kompatibilis, de ez csak elmélet. nem értek hozzá annyira
  • ricky
    #23
    Ma vettem hozzá egy XpressOn Fun hátlapot. Ez a Wave Message hogy működik, hogy írjon a levegőbe? mert ha elkezdem gyorsan mozgatni nekem csak sárgán világit.
  • Tarajos Sül
    #24
    az adatkábelröl:
    Én nem márkaboltban vettem,hanem sztem a Nyugati-ban(mert a fater vette)
    Nekem is dku-5 kábel van,és kell hozzá nokia pc suite + szoftver a kábelhez!

    Sajna nem ugy megy,hogy csak összedugom,és már mehet a kép a telora!

    Ezt nem értem:"mert ha elkezdem gyorsan mozgatni nekem csak sárgán világit."
  • ricky
    #25
    Hát azt írja a leírásban a Wave message programban, hogy írjam be a szöveget, amit ki akarok "írni" a levegőbe és nyomjam meg a displayt majd mozgassam a telefont. De nekem nem írja ki a szöveget ha mozgatom.



    Hogy működik neked a kábel? Hogy hogy nem "nem csak összedugom,..."?
  • ricky
    #26
    Sikerült. Azt hittem eddig, hogy a levegőben lesz a szöveg, de rájöttem, h a tel hátulját kell nézni. :)))
  • Tarajos Sül
    #27
    nagyon nem értem!!!

    bocs el vagyok tájolva
  • ricky
    #28
    mind1, már megoldottam :)
  • pihi
    #29
    Hellosztok! lenne egy ojan problémám h aktiválni kéne a telefonomon az mms küldés / fogadást csak nemtudom hogy hogyan vki tudna segiteni?
  • sabodave
    #30
    Beviszed T-mobilhoz és megmondod nekik hogy aktiválják az mms-t meg a wapot meg mindent és ingyé megcsinálják, én is ezt tettem és naon megy minden 3000ft- úgy elwapoztam hogy csak néztem, aztán visszafogtam magam már nem wapozom
  • ricky
    #31
    :DDD

    Én is. Most ezt a 13Ft/10k/10perc GPRS-t fizetem. Ennek legalább nincs havidíja. Néha meg azért jól jön a net, meg mms...
  • sabodave
    #32
    nekem ez a havi 300ft
  • sabodave
    #33
    -os van (ez lemaradt)
  • ricky
    #34
    az is gprs?
  • sabodave
    #35
    jaja
  • Tarajos Sül
    #36
    Ti azt nem tudjátok,hogy az mms küldéshez/fogadáshoz nem kell GPRS kapcsolat?

    Legalábbis a Vodafone-nál!

    Csak a szolgáltatást kell aktiválni,és mms beállitásokat kell menteni a telora,és már kész is!
  • Tarajos Sül
    #37
    amugy nem tudja vki,hogyan lehet,letöltött csengöhangokhoz beállitani a rezgő hivásjelzöt,és a fényefektet?

    Mert ha a gyárilag felrakott csengőhangot inditom,elkezd villogni,és rezegni a telo!
    De ha egy letöltött csengőhangot inditok,ezek nem jelennek meg(nem villog közben,és nem is rezeg)

    Tudja vki?
  • sabodave
    #38
    a letöltött csengőhangnál csak akkor fog rezegni meg villogni ha beállítod hogy az csörögjön és hívnak és akkor villog meg rezeg
    Én is ezen gondolkoztam de aztán rájöttem
  • Tarajos Sül
    #39
    azt igen én is tudom,hogy azt be lehet állitani az üzemmódoknál,de ha azt a csengőhangot a galériában halgatom,akkor már nem rezeg,meg villog,csak ha az eredetit halgatom!
  • sabodave
    #40
    tom nállam is ez van