33
Samsung E720
  • Tufa
    #1
    Jövőhéten tervezek venni egy ilyen készüléket, ha valakinek van személyes tapasztalata, esetleg tud valami érdekességet vele kapcsolatosan, ne tartsa magában :)
    A lényeg, mindent erről a tipusról...
  • Tufa
    #2
    GSM Portálos teszt alapján nem tünik rossz telefonnak.
  • Zetorg
    #3
    nekem E700 volt, azzal egyetlen bajom volt, mégpedig az, hogy 1-2 hónap alatt kilazult a flip és lötyögött össze-vissza.csak kinyitva...nem túl zavaró, remélem ebben már jobban odafigyeltek erre.
  • franco
    #4
    a telefon maga remek, kérdés, mennyiért jutsz hozzá

    nálam egy tella nem ér 60K-t, de a T-mobil pofátlan árpolitikája miatt pár hétig még biztos nem csökken
  • Tufa
    #5
    65ezer forint a vételár, újjonan, 1év garanciával. Bár ha nagyon utánna járnék lehet hogy megtudnám oldani nagykerből, még anno a mobilboltunknak köszönhetően, de sztem nem érdemes szaladgálni utánna amikor ennyi pénzért házhoz hozzák.. :)
  • PeeTeR
    #6
    szeritnem brutalis-brutalis telefon :D
    ertelemes megnyilvanulas, na mindegy. tegnap vegigbazeraltam az egeszet, minden nyamvadt menupontot. nekem nagyon tetszik, kulsore, belsore. de mivel kepet nem tudtam massal osszehasonlita igy nemtok mit mondani. viszont a GSM Portal -ban latott kepek... baze a D500 naggggyon szep kepet csinal :P foleg ha az E720 es a D500 kozotti kulonbseget nezem. mondjuk az E720 -ra sem lehet sok panasz
  • Tufa
    #7
    Amennyivel rosszabb a E720as kamerája a D500énál, annyival jobb a videófelvevője az összes többinél :) Legalábbis a videó alapján...
  • PeeTeR
    #8
    nagggyon baba
    egyebkent nem lehet hogy csak azert annyival vilagosabbak a kepek meg nem olyan erosek a szinek mert a vaku is be volt love?
  • Tufa
    #9
    Hát nem tudom. A d500on van egy effect (nem jut eszembe mi a neve, de valami menő neve van :D ) amivel kicsit sötétebbé teszi a képet- magyaránszólva korrigálja, ezért is tünik szebbnek a képe. De egyébként az is lehet hogy az E720 vakuja zavar be, az inkább szórja a fényt. Hétvégén kapom a fizetésem, első dolgom lesz megvenni a telót aztán énis véleményt mondok róla. (amúgy sztem nem ér meg +10ezret az a 5-8 mega plusz memória és a minimálisan jobb kép :) )
  • Nadi
    #10
    Én maradok a 6630-nál
  • ghost cb
    #11
    Ez a videó leginkább a SonyEricsson mobiljainak videóihoz hasonló, legalábbis amikor mozgatod a képet, akkor elkezd (szétesni, és) torzítani. Bár a videó felbontása tényleg jobb a SE. telókéhoz képest. A D500-zal viszont már más a helyzet, mozgatásnál nagyon jól reagál a teló, semmi torzítás viszont a felbontása nem a legjobb (<-D500). Tehát én nem mondanám, hogy az 720-é a legjobb videó.
    Magáról a telóról nem sokat tudok, csak az elődjéről, az E700-ról. Annak a forgórésze teljesen elbaszódott, 3-4 hónap után, olyan szinten, hogy semmi rugós mozgása nincs. Kb. mint egy ajtó, olyan.
    Szerintem szánj rá még egy 10-est és vehetsz egy D500-at ami nálam nagyon jól megállta a helyét. De te döntesz :)
  • Tufa
    #12
    Videó felbontásban mióta jobb az SE? D500 videó felvevője gépre felküldve messze nem ilyen jó sajnos. Barátnőmnek van d500asa igy tudok mihez viszonyítani. :)
  • Tufa
    #13
    Végre találtam D500 videókat neten: Egy , kettő, három
    Direkt többet raktam be, nehogy rámfogd hogy pont a legrosszabbat találtam meg :D
  • franco
    #14
    én mindenképp e720at vennék, kár lebeszélni a fiút:D

    lenne is rá zsém, de mint mondottam, ennyit tella nem ér :)
    szvsz
  • ghost cb
    #15
    Olvasd el figyelmesebben mit írtam ;)
    Nem lepődtem meg a videókon sem, ugyanerről beszéltem...

    Egyébként ezek a videós mobilok, pont arra jók, hogy a telefonodon tárolhasd a felvételeket, de komoly videót nem fognak csinálni még egy ideig - amit érdemes máshol is megnézni (tv, pc).
    Ha egy szép videófelvételt akarsz majd készíteni úgyis viszed majd a családi videókamerát, vagy ha nincs, kölcsönkérsz, mert a telók (még?) nem alkalmasak a minősgi videófelvételek készítésére. Tehát ez NEKEM nem lenne feltétel egy mobil vásárlásakor. (mármint, hogy melyik milyen jót csinál)

    A fényképeknél más a helyzet, mert szerintem az 1,3 mp-lel pont átléptek egy olyan határt, hogy már áttölthetők a fényképek gépre, mert vannak jól sikerültek, de komolyabb fejlődés (a felbontás növelésén kívül) egyelőre nem várható a telefonoknál, mert egyszerűen méretbeli összeférhetetlenség van a jó lencsék és pici mobilok közt.
  • Tufa
    #16
    Igen ez pontosan így van, DE pl a D600(nem elírás, D600), már eléggé komoly optikával rendelkezik, videóban meg állítólag túlszárnyalja az E720at (ezt egy angol fórumon olvastam, ott is az e720at tartják jelenleg a legjobb videósnak), plusz mellé baromi jó optikája van(a 2mpixel már csak nyalánkság :) ).
    Egyébként eszembe jutott mivel jobb a D500 fotója az e720nál. A csoda neve: ISO(van valami hosszabb neve is azthiszem). Egy másik angol fórumon arról tárgyaltak hogy ezt egy egyszerü szoftverfrissítésel belehet majd rakni az E720ba.
    Visszatérve a tényleges témához, azért is veszek inkább e720at, mivel elég nagy praclijaim vannak és a d500 valahogy nem áll kézre nekem :(
  • ghost cb
    #17
    Én tartom magam ahoz, hogy kb. 2-3 évenként veszek mobilt. Néztem a D600-at, elegáns, design-os, de valami nem tetszik rajta.
    Úgyhogy mire új mobilt veszek, már telefonos fényképezők, vagy kamerák lesznek. Vagy ki tudja mi lesz a nevük :)
  • ctrlH
    #18
    A héten vettem egy ilyen telefont. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Tökéletes(és ugyanakkor drága)mp3 lejátszó. Csak az a bajom vele, hogy nem tudok a fényképekre nagyítani.
  • ghost cb
    #19
    Oldalt, a hangerőszabályzó billentyűkkel próbáld, np.
    Nekem is másfél hónap után mondták meg... []

    Amúgy lehet zenelejátszás közben a menüben lépkedni, bármi mást csinálni a telefonnal?
  • ctrlH
    #20
    Kösz a tanácsot működik
    Sajnos zenejátszás közben csak a zene beállításokat lehet módosítani.
    Egyébkét én is kb 3 év után cseréltem mobilt, szegény C55 nyugodjon békében.
    Remélem ezzel is kihúzom 2 évig.
  • Tufa
    #21
    pár, a telefonnal készített képet tudnál berakni? :) Videó is jöhet
  • ghost cb
    #22
    Pedig milyen frankó lenne közben sms-t írni, képeket rendezgetni, játszani, stb.. D500 is csak a zenebeállításokat lehet piszkálni. :(
    Egyébként ha tippelnem kéne, az 720 forgó része nem fogja bírni addig. De ne legyen igazam :)
  • Davidus
    #23
    nekem a zseblámpa funkció jön be a legjobban
  • Tufa
    #24
    Neked is e720ad van?
  • Tufa
    #25
    megvettem :) Nagyon tetszik!
  • waracsk
    #26
    hali :D

    vkinek van ien telefonja? videót hogy lehet rá rakni? átkonvertálom mp4-be egy progival és a mobil mutatja az első képet,de tovább nem megy,azt írja h nem támogatott médium :(
  • waracsk
    #27
    jah közben rájöttem h 3gp-be kell :)
  • Tufa
    #28
    aviban is rámegy
  • szabolcs17
    #29
    Mennyi egy 720 ára
  • ghost cb
    #30
    hát olyan 20-24 körül mozog
  • ghost cb
    #31
    remélem nem késtem el
  • Klemice
    #32
    hehe
  • Klemice
    #33
    hogy rakok fel rá java játékokat?