11
  • snorbi
    #1
    Persze hogy vezeti majd, hiszen a mobilszoftverek szabadalmaztatása sehol sem lesz megtiltva még elviekben sem...
    Tudom, tudom, még nem fogadták el "teljesen" az EU-s szoftverszabadalmakat, de ami késik...
  • fie
    #2
    Mint windows mobile 2003 se felhasználó, csak remélni tudom, hogy stabilabb, logikusabb (a mégsem funkció hiánya, taskok kezelése) lesz elődjénél.
  • asysoft
    #3
    Nekem a PDA-mon van Windows Mobile 2003, s sztem is lehetne logikusabb felépítésű, PalmOS ebből a szempontból -szvsz- tökéletes. Windowsnál nem látszik a töltöttségjelző, taskokat külön kell leállítani, fényességet is elég bonyolultan lehet állítani... Van hova fejlődnie:)
  • LowEnd
    #4
    Én plam-ot cseréltem pocketpc-s telóra.
    Nem bántam meg... valahogy közelebb áll hozzám a windows.

    Agymosás?????
  • Caro
    #5
    Hááát... azért a palmosnek is megvannak a bajai.
    Pl.: egy filet nem tudsz fogadni, ha az oprendszer nem ismeri. Nekem egy külső segédprogram kellett ehhez(getdeblu), ami elfogad minden filet, és az sd kártyára rakja.
    Meg file kezelő sincs benne alapból. Szerencsére a filez 6.7 elég jó.
    Ezektől eltekintve jó, a "gépigénye" is elég kicsi.
  • asysoft
    #6
    Na igen, sajnos semmi sem tökéletes:)
  • Mihail
    #7
    ne!!!! sztem pdakon is elég szar a windows mobile. maradjon csak symbian, meg linux változatok, no winfos
  • Mihail
    #8
    sztem az ipaq szériának a ppc-i jó szarok, bár tény h kitúrta a palmot, mivel az nem volt ilyen jó kis winfos
    de a mobilok symbian oprendszerei sztem marha jók. sonyericsson meg nokia jobb telcsijei 3x jobbak mint bármelyik ipaq sztem(kisebbek és tudják u.azokat a funkciókat, és a hardverük is rohamosan fejlődik)
  • fanatick
    #9
    El a kezekkel a mobiloktól billgécc!
    Hajrá PalmOS, hajrá Symbian, hajrá Linux!!
    Ez nem kérdés!
  • Lenny
    #10
    Engem meg nem érdekel milyen "márkájú" a szoftver, csak jó legyen.
  • fanatick
    #11
    Pont azért lesz jó egy szoftver, mert verseny van. De a mikrofos céget jól ismerjuk. Visszaélésekkel mindent ledarál, és megszünteti a versenyt. A mostani PDA sikerük a PC egyeduralom következménye. Mindenki megszokta a vindozt pc-n, ezért lesz sikeres mobilon is. Reménykedem, hogy már a Symbiant is sokan megszokták, és a Nokia (meg a többiek) valóban kitart(anak) mellette, és a Linux mellett! Utálom az egyformaságot!