17
Conker live and reloaded
  • alma2
    #1
    Ha mast nem, ennyit megerdemelnek a keszitok, hogy szova teszem ez a legaranyosabb, legkidolgozottabb, legviccesebb platform ugra bugra jatek, amit valaha lattam!Mondjuk mokus, bogar stb kulsejere erosen felnotteknek ajanlott !
    imadni valo.Foleg amikor a reszeg mokus a reszeg madarijesztovel tarsalog, jol sikerult az elejen :)


  • Gábor
    #2
    Most az újraírt xobx verzióról beszélsz, vagy a régi n64-esről?
    Ha az utóbbi, akkor milyen emut használsz milyen beállítások mellett? :) És honnan töltötted le? :D
  • Sephi
    #3
    Nagy kulombseg a ketto kozott nincs es ami van azt is rogton eszreveheto. De majig a legjobb a domain-ban. Kivulalo fantasztikus! Egyik legjobb jatek amit valah jacottam.
  • Gábor
    #4
    Régebben volt vmi ratyi emum, amin akadt a hangja, mint állat, úh sokat nem játszottam vele :(
    Emu kérdéskörben tájékozott vagy?
  • alma2
    #5
    Nem tudom mi volt az n64 pontos cime, de szerintem nem igy hangzott "Conker live and reloaded"
    szoval ez az xboxos verzio.
    nagyon jol megvan csinalva az allatok szore is *5 -os. Bar rohangalok fel ala, napraforgo cicijen ugralok, vasvillaval verekszek, kb meseorszagban, de az introjaban az urben is harcolnek, mar alig varom.
    de mintha most elakadtam volna, ami ciki :)

  • Sephi
    #6
    Gabikam elarulom neked hogy a Conker's Bad Fur Day ami meg anno jelenet meg N64-en en a Project 64 nevezetu emulatorral majdnem vegig vittem. Azert majdnem mert a vegen egy Alien-t kell a farkanal fogva forgatni es sajnos billentyuzeten meg nem talaltak fel a analogot :(

    De most bepotolom! :D

    Hidd el nekem. Az egyik legszebb , legviccesebb , legfantaziadusabb jatek amit valaha jacottam. Valami eszmeletlen milyen szereplok vannak es azok a szovegek amik lemennek.

    De nem kell megijedni mert nem akarmilyen gyermek mese mert mar a jatek ugy kezdoik hogy szereplonk ugy beryg mint a fa es elhanya magat meg kesobb a jatekban tehen eket kell megitatni szolvalevel es szabalyosan mutassa hogyan fossak ossze magukat... azt mar meg sem emlitem amikor jon a mehecske kiraly es szajba sexual egy viragot... azon fetrengtem :D
  • Gábor
    #7
    Azt hiszem a dizsiben hagytam abba, amikor le kell hugyozni a kősziklákat....vagy legalábbis erre emléxem :)
  • Sephi
    #8
    Akkor te tudod mirol beszelek. Na most kepzeld el X-box -on a feltuningolt grafik enginet es mar alapbol jo pont hogy nem azzal az idetlen palacsinta sutovel rohangalunk hanem egy szoges baseball utovel :DDDD

    Meg egy csomo uj dolog is van benne de 98% uj szovegek vannak , bar ezt eszre is lehet venni mert Conker hangyja amikor az uj szoveg van kicsit magasabb.
  • Gábor
    #9
    Boxra nem sok kellene, de ez mindenképpen! :)
    Na megyek keresek egy emus oldalt! :D
  • Sephi
    #10
    Van olyan analogos joy-od Pc-re? Mert anelkul nem tudod vegig tolni :(
  • Banyapapa
    #11
    ooooo
  • barret
    #12
    Project64-en fullra vegigvittem.
    Asszem a vege cheattal volt,de nagyonsokat szivtam igy is az aliennel...
    Etalon game,Maig hallgatom a zeneit is!
  • Gábor
    #13
  • ThugEdge
    #14
    hali
    feltámsztandó a topikot:
    én most kezdtem és érdekelne,hogy azokat a kis vas golyó lényeket,hogy lehet jól megcsapkodni,hogy ne szúrjanak seggbe a belőlük kijövő tüskékkel egy ütés után?ez mingyá az elején van:)
    tudom lol vagyk:)
  • zola2000
    #15
    Ez az xboxos? Mert nekem n64re van meg, és én ilyenre nem emlékszem.
  • ThugEdge
    #16
    mind1 má rájöttem,láma voltam azt kész:)
  • Fantos
    #17
    ááá ezt az alien-t analogal se tudom megpörgetni...láttam egy videot 10 pmásodperc alatt felpörgete max sebbeségre és el nem tudom képzelni hogyan... mondjuk lehet ott van gond hogy emulátor fogta magát és gyorsabb tempoban viszi a játékot