31
  • Sub
    #1
    ennyire unatkoznak?
  • Lacc
    #2
    Szakácsok.
  • immovable
    #3
  • pgergo
    #4
    Csak nehogy terroristák kezébe jusson.

    Egyébiránt egész gusztának tűnnek.
  • Sub
    #5
    Amúgy viccet félretéve azt a spirulina nevű algafajt szívesen megkóstolnám tekintettel az igen magas tápértékére.
  • waterman
    #6
    szerintem igenis kell ezzel foglalkozni!! én már tapasztaltam: vizsgaidöszakban igenis ráun az ember pl: a szendvicsre.. albiban lakok.(2-3 hétig távol az otthon melegétöl, "unom, hogy mindig kaját kell készíteni érzés..") tehát igenis agyaljanak csak a szakácsok, hogy legyen mit enniük szegényeknek.. gondoljatok bele: amíg az ISS-en vagy csak, és lebegsz a Föld körül, addig van egyfajta biztonságérzeted, hogy azért mégis itt van a szomszédban a kedvenc bolygóm. viszont félúton a marsra, hatalmas nagy feketeség mindenfelé, amikor kinézel az ablakon, éjszakánként csak forgolódsz, kialvatlan vagy és még a kaja is sz@r.. ez minden ürhalyós álma? viszont mikor odaérnek!! lesz algáskenyér meg rizses-szója:):)
  • Kis-Bob
    #7
    Egyenek cukros-vizes kenyeret. Oda nem kell sok alapanyag. höhö. Nem tom, h ki hogy van vele, de én már szinte teljesen ragadozónak érzem magam. Legszívesebben húst ennék hússal. A patkányok gyorsan alkalmazkodnak és szaporodnak. Ehetnek patkányburgert.
  • Pharaoh
    #8
    A NASA-nak az lenne a nagypofára esée, esetleg terraformálják a marsot és bekerűl a patkány. Az valűban gyuorsan alkalmazkodik, ellepmék az egész bolygót.
  • Laci73
    #9
    Az űrkutatás szégyene.

    Marsi kenyér a kis f..om.
  • Nd
    #10
    akkor má' inkább Marsi Aniko, pedig az is felejtös.... bocs :D
  • Sub
    #11
    a terraformálás még odább van azért pár ezer évvel
    sokat játszottál Imperium Galaczicával? :)
    na jó csak viccelek
  • datango
    #12
    zőldkenyeret tudok én is csinálni ! (egy kis penész segitségével ... az íz kb ugyanaz :) )
  • HuAn82
    #13
    Elég undorítónak tűnik.
  • onimusha
    #14
    tök jó a hütiben nem kell más csak 9 rekesz mindegyikbe egy komponens, és állandóan van kajád
  • szombi
    #15
    Már a konzerv nem is jó?
    Azt szívesen megnézném, hogy egy húsz fős csapatnak elkezdenek rizst termelni,
    na meg üvegházborítással lefedni a rizsföldet...
  • Caro
    #16
    Ez poén :)
    Nem biztos, hogy rossz íze van.
    Unokatesóm mondta egyszer, hogy valamelyik haverja sült bogarakat szokott enni(sózva), és hogy tök finom.
    Mondjuk azért én nem enném meg... :D
  • Lacc
    #17
    Láttam ilyen műsor, szücskéket ettek sütve, jó ropogósan. Elég jól néztek ki, én azokat biztosan megkóstoltam volna. De ettek lárvákat is meg hernyót, na azt nem :D
  • blakshep
    #18
    miért még mindig jobb, mint tubusból étkezni éveken át.
  • dez
    #19
    Spirulinát, meg néhány más algafajtát lehet kapni néhány bioboltban is (persze szárítva). Nem is olyan rossz. Olyan ostya-szerű.
  • dez
    #20
    Én is megkóstolnám. Állítólag sok benne a vitamin meg a jó minőségű fehérje. Én még a sült hernyót is megkóstolnám. :) Persze nyersen nem.
  • dez
    #21
    Ja, és ezek nincsenek tele antibiotikumokkal, mesterséges hormonokkal, és gyógyszerekkel, mint a bolti húsok.
  • Gade
    #22
    Ez tényleg fontos mert gondoljatok bele ha csak 500 embert is küldenek a Marsra vagy máshova nem lehet nekik mindig kaját küldözgetni. Kell valami amit hejben lehet termelni. Végülis néznek ki anyira roszul.
  • Omega
    #23
    Nekem tetszik, mind megenném...
  • Murdoc
    #24
    És az erőspaprika? Bazeg, anélkül hogy lehet bármit is megenni? Meg ne mondja már nekem senki, hogy kibírná évekig algán, meg szóján? Azért csak küldenek nekik néha napján valami jó kis zsírbörgert, meg pizzát tripla sajttal. Na meg véreshurkát! Akármilyen jó is lehet évekig szkafanderben lézengeni egy idegen bolygón, én azért mégis a finom kaját meg az unalmas földet választom, ahol szabadon lézenghetek. Na meg ha még az asszonyt is itthon kéne hagyni.....
  • dez
    #25
    Ha jól sejtem, a te szállítmányozásodat nem is vállalnák... ;)
  • dez
    #26
    Azok figyelmébe, akik szerint a génmódosított élelmiszerek teljesen biztonságosak, és a velük foglalkozó cégek felelősségteljesek és becsületesek:
  • babajaga
    #27
    "termesztik a növényfajtát, amely mérget állít elő a paraziták ellen (amelyek a kukorica gyökerét támadnák meg), továbbá eg"

    Lasan feltalálják azt a növényfajtát ami védekezik az ellen ha megakarod enni.
  • babajaga
    #28
    "Unokatesóm mondta egyszer, hogy valamelyik haverja sült bogarakat szokott enni(sózva), és hogy tök finom"

    És orvos látta már?
  • dez
    #29
    [Mivel nincs szmájli, úgy értelmezem, teljesen komolyan kérdezed.]

    Az, hogy számodra valami szokatlan, nem azt jelenti, hogy abnormális. Néhány országban teljesen hétköznapi dolog sült bogarakat enni. Tápláló és olcsó.

    Mondjuk az odaégett bogár elég büdi - bár az égett hús sem túl jó illetú.
  • babajaga
    #30
    "z, hogy számodra valami szokatlan, nem azt jelenti, hogy abnormális"

    De azért a szokatlan dolgok többségében abnormálisak. Pld ahol felvonulnak és egy éles tárggyal verik a fejüket, ahol a lányokat megcsonkítják egy teljesen hülye elképzelésből, a Pamplonai bikafuttatás, stb
  • dez
    #31
    OK, ez igaz, de bogarat világszerte sok helyen esznek, és nem csak egy buta szokás, hanem ésszerűség.