26
Hogyan, honnan, mivel, milyet?
  • Pontius #1
    Tsá

    Nos. Lenne egy Nokia 6230-as telcsim és szeretném rajta a szoftvert frissíteni.
    Még mielött valaki megkérdezné, hogy mi a f@sznak akarom frissíteni:
    Az új szoftver a nagyobb MMC kártyák fogadása és a jobban konfigurálható billentyűzett miatt kellene.

    Honnan mit kell letölteni és mit hogyan kell csinálni?
    Reméllem házilag is meg lehet oldani és nem kell hozzá semmi spéci cucc...
    Válaszokat előre is köszi
  • Pontius #2
    Időközben találtam egy oldalt amin talán vannak hasznos infók:


    De ha valaki tud konkrétan segíteni akkor ne fogja vissza magát
  • Botond #3
    Adatkábel kelleni fog mindenképpen,az egy 10es körül van,míg ha beviszed nokiáékhoz ők 3kért felrakják a legfrissebb szoftvert,ha garanciális akkor ingyen.Néha próbálkoznak garanciában is lefejni,de ne hagyd magad.
  • Pontius #4
    van adatkábelem, gyári nokia DKU-2-es annó 2K-ért vettem
  • Botond #5
    akkor elméletileg megoldható,csak nem tom hogy,én bevittem szervízbe mindig ganarciában patcheltetni a szoftverét :-)
  • fifi
    #6
    szvsz adatkábellel nem; csak szervízkábellel megy...
    ha megy esetleg adattal is akkor minimum DKU5 kell mert a 2-es tuti nem jó...
  • tHoMaSmAn
    #7
    v05.26
    van ennél frissebb szoftver? mer' akkó' viszem be frissíteni!!
  • szacsi
    #8
    biztos nem jó ^^

    ebből a szempontból motorola roxx
  • akyyy
    #9
    áhh tuti nemjó:))
    nokia szervízbe el kell vinni. nekem i elkellene már, de hát ez van.

    házilag nem lehet megoldani, hisz eleve nem is lehet letölteni sehonnan aszoftvert.
  • Taptarap
    #10
    adatkábel nem jó hozzá/asszem spéci flash kábel kell/ és legujabb verzió a 5.35-ös
  • fifi
    #11
    szervízkábel...
    mondom én
  • tHoMaSmAn
    #12
    Szóval 5.35...
    Érdemes rá frissíteni? Csak azért mert most még garis, megcsinálják ingyen, de nokia fórumon olvastam, hogy a 4.xx-es szofetver az bugos volt, és nem is sokkal utána jött ki a "patch-elt" változata annak a szoftvernek...
  • Pontius #13
    oksi, köszi mindenkinek...
    Akkor beviszem nokia szervízbe. Mennyi idő alatt csinálják meg?
    Bent kell hagyni a telót vagy ott azonnal rásüti az új szoftot?
    T-Mobile-os a telóm.
    Ha beviszem T-Mobilba akkor ott is megcsinálják?
  • izb
    #14
    Ha garanciális,akkor max 48 órán belül ingyen megcsinálják.
    Márkaszervízbe menj,mert a westelnél akkor küldik csak tovább a nokiának,ha összegyűlik egy adott menyiség.
    Tehát egy egy darabbal nem indulnak neki a márkaszervizbe.
  • Taptarap
    #15
    nekem 1 óra alatt megcsinálták a NOKIA-ál/ingyen a garancia miatt/, de az kártyafüggetlen készülék volt.
  • izb
    #16
    Hova mentél,és milyen telcsid van??
  • Taptarap
    #17
    WestEnd&6230
  • izb
    #18
    Márkabolt??
  • Rikkel
    #19
    Hello ne haragudj, azért írok neked mert látom milyen konfigod van és nekem úgyan ez a konfig van összerakva !!! De van egy kis gonD!!! Most vettem az alaplapot ami: asus a7n8x-e deluxe alaplap és valamiért nem akar együtt működni a kártyámmal !!!! Neked nem volt vele gondod soha???
  • EDS
    #20
    Nem elég hozzá az adatkábel...kell hozzá egy box nevezetű csoda is.Amugy meg télleg jobban jársz ha a nokiához viszed.ott garit is adnak rá
  • Pontius #21
    6230-on hogyan lehet menüt cserélni? Szeretném 6230i menüjére lecserélni...
    (Szoftvert 1 hete frissíttettem rajta)
  • pizsti
    #22
    hali!!!Fél éve vettem használtan egy 3650-est és mostanában folyton rendszerhibát ír ki!Hogy/hol lehetne szoftvert frissíteni rajta!Állítólag vírus is lehet rajta...Előre is kössz!!!ISTI
  • lampard99
    #23
    hello van nekem nokia 6600 telom és nem tudom csatlakoztatni a blutuszos headset emet a telohoz azt mondják hogy teló frissités kell VALAKI SEGÍTSEN!!!!!!!!!!!!!!!



    Vegyen fel: [email protected]
  • Lolcsy
    #24
    Csao
    Nemtom mennyire aktiv e még ez a topik de van egy 6230i m és ki fel akarom frissiteni a szoftvert,valaki tudna segiteni hogy hogyan tom ezt megcsinalni itthon?
  • triva22
    #25
    Haho VAn nekem egy motorola v360 telom nem tudnátok valamilyen szoferfrrisités cimet. köszi [email protected]
  • karikusz
    #26
    Látom te sem vagy hülye...