13
B 13 - A Bűnös Negyed
  • flashX
    #1
    Nagyon jó francia akciófilm, nemrég kezdték el játszani, mindenkinek csak ajánlani tudom. Reálisan megmutatja a jövőt, gondolok itt pl a szemétre, és a bűnözésre..A zene is filmhez illő, összességében mínusz pontot egy belassított golyó jelenetért kap tőlem. A vox 75%-ot adott neki, én is hasonlóan 75-80 százalékot adok neki.
  • flashX
    #2
    Szitu:

    "Párizs - 2013. Fal különíti el az elgettósodott külvárosokat. Nincs többé jog, nincsenek szabályok, nincs törvény. Csak a bandák korlátlan uralma. Aki nem hal meg elsőre, az csupán haladékot nyer és várhat sorára.
    Damien a rendőrség elitjéhez tartozik. Egy különleges bevetési csoport tisztje, szakértője a harctudományoknak, de mestere a beépülési technikáknak is. Gyors, pontos akciókkal és nagy erőbevetéssel képes végigvinni a feladatokat.
    Ezúttal pályafutása legmeredekebb megbízatását kapja a kormánytól: a 13-as körzet legnagyobb hatalommal bíró bandája, a rettegett Taha (Bibi Naceri) és emberei megszereztek egy tömegpusztító fegyvert."
  • Taranov
    #3
    hmm.
    Lehet, hogy jó, de én már félek moziba menni, mert mindig valami ócskaságot fogok ki :)
    Ezalól kivétel egyedül a 36 volt az utóbbi időben.
  • Montanosz
    #4
    mi az a 36?
  • Taranov
    #5
    Egy francia film.
  • winnie
    #6
    nem kell moziba menni, ahhoz, hogy megnézd:)

    szerintem annyira nem kiemelkedő, kissé tucat a vége felé, de az xxx2-nél simén jobb.
  • winnie
    #7
    a 36 ellenben egy nagyon erős film volt. hogy lehet erről nem hallani?:)

    még az sg-n is volt/van róla kritika
  • Montanosz
    #8
    nem tom, fura tényleg, pedig mindig figyelem az filmeket...
    lehet hogy kiesett egy idő a memóriámból?
  • Taranov
    #9
    Otthon nem szeretek filmet nézni :)
  • Taranov
    #10
    Igen, kitűnő film, kitűnő színészekkel.
  • flashX
    #11
    Az utolsó 10perc tényleg..
  • magus
    #12
    nem hiszem el hogy azert mert luc besson rendez egy filmet, es francia, ezert ellehet adni.
  • winnie
    #13
    luc besson 6 éve nem rendezett filmet.