103
1 honap a parod nelkul, otletek az enyhitesre ?
  • j0nNyKa
    #1
    Hohi all.

    Kivancsi vagyok, ki hogyan konnyitene azon, hogy 1 honapig nem lehet egyutt a baratnojevel. 5honapos kapcsolatom van, es baratnom 29 napra Angliaba utazik nagynenjehez, sajnos nincs lehetosegem vele menni. Igazabol most fogtam fel, hogy mennyire hosszu ido is lesz. Arra lennek kivancsi, hogy szerintetek mivel konnyitsek ezen a 29 napom ? Idom mint a tenger, talan ki kene elnem magambol valahogy ? 17 eves vagyok.

    Elore is thx a valaszokat
  • Cnut
    #2
    Együttérzek. Hasonló helyzet itt is.
  • PResident Evil
    #3
    sok mód van rá:

    1. friends = masszív alkoholizálás: drága viszont hamar tellik az idő, csak a poharakra emlékszel
    2. kocka = PC, PS2, XboX... beszerezni pár gémet és haccójjon'
  • geri15
    #4
    Javaslom az állandó MSN kapcsolatot, vagy Skype-al, a lényeg az hogy lásd, vagy halld a hangját, az megkönnyíti.
  • burkusdió
    #5
    lemész kocsmába, és azt mndod,hogy nem akarod felváltani a 80 forintosodat, hívjanak már meg pár körre :DDDDDDDDDD

  • j0nNyKa
    #6
    Sajna max e-mailezesre lesz lehetoseg, az viszont nyilvan amilyen gyakran csak lehet. Ivas.. hat biztos lesz par jo nagy berugas, de nem lehet 1 honapig reszegen fetrengeni. Jatszani is biztos fogok, de azt se lehet 1 honapig :) koci a valaszokat, remelem jon meg jopar ilyesmi
  • j0nNyKa
    #7
    nemrossz :DD
  • Sephi
    #8
    4 evig minden nap talakoztunk es beszelgetunk telcsin mondhatni tokeletes a kapcsolat. Most el kell utazzon osztondijjal 5 honapra... eletunk tan elso komoly megprobaltatasa lesz... nem is merek belegondolni :(
  • franco
    #9
    vazzeh 29 HÓNAPOT olvastam...

    már majdnem elkezdtelek sajnálni...
  • j0nNyKa
    #10
    jaj ne is mondj ilyeneket. egyelore en a 29nap miatt is sajnalom magam, lehet gyengeseg vagy ilyesmi..
  • franco
    #11
    azt már meg sem említem hogy az adatlapod szerint nem lehetsz 17...
  • j0nNyKa
    #12
    gondolkoztal mar hogy mi jot csinalsz abban az 5 honapban ?
  • j0nNyKa
    #13
    teljesen jol van kitoltve az adatlapom. szamolgass
  • franco
    #14
    nem
  • j0nNyKa
    #15
    nem fogok ezen vitazni, koze nincs a temahoz, de 87 11 28 az felenk 17 betoltott eletev. :D
  • franco
    #16
    de elvonja a figyelmedet :D
  • Axl Rose
    #17
    Pár év múlva olvasd vissza ezt a topicot, nevetni fogsz
  • Taranov
    #18
    Napra pontosan 59 évvel vagy fiatalabb nagymamámnál :D
  • j0nNyKa
    #19
    johat buzi a forum nem lenyeg :D telleg elvonta a figyelmem. :D
  • Punker
    #20
    észre se fogod venni, szabadság :)
  • CarajoEsp
    #21
    Hmmm....29nap az semmi. Illetve nyilvánvalóan szarnak érzed most, de simán ki lehet bírni. Én azt mondom, amit már elöttem is a bölcsek. Haverok,buli,vodka,pálinka,sör!!
  • Jano
    #22
    Angliába utazik?

    Kiderül 28 nappal később...

  • _Vegeta_
    #23
    Orulj h van nod es ne nyafogj, ennyi. Ha eros a kapcsolatotok akkor jo, ha nem akkor viszontlatasra.
  • Sephi
    #24
    Ez naon jo volt :DDDD
  • rezsofiz
    #25
    Sztem ez a gondolkodás tulságosan radikális. Azért tartani a kapcsolatot nem árthat.
  • Lacc
    #26
    Ha elég hangosan orditasz, lehet hogy meghallja.
  • ChevyG #27
    én tuti, nem bírnám, útána mennék!
  • _Vegeta_
    #28
    Irta lesznek emailek. az tok eleg.
  • Davidus
    #29
  • Unreal1942
    #30
    29 nap? Ne viccelj már :)
    Pár év múlva majd te küldenéd, hogy legyen egy kis pihi :))

    e-mail,sms,telefon...ha annyira hiányzik akkor pénz "nem" számít.
  • PyRex
    #31
    degecen lakol? :)
  • forestjr79
    #32
    A menyasszonyommal (akkor még csak a barátnőm volt:-)) az első és eddig az utolsó ilyenfajta megpróbáltatásunk az elején volt. Mielőtt összejöttünk, beszervezte magát Németországba babysintérnek, és már nem akarta, nem volt "pofája" visszamondani. Három hónapig volt kint. Túlélte a szerelmünk a távolságot, most itt szunyókál az ágyikómban, négy éve együtt vagyunk, két éve együtt lakunk. Manapság lehet örülnék is egy kis pihinek, de ezt csak csendben mondom:-). Szóval ne csüggedj, ha szeretitek egymást, akkor ez még jobban összehozhat benneteket.
  • j0nNyKa
    #33
    ugyanigy bebiszitterkedesre igerte oda magat, igaz csak 1 honap.. amit irtal, az biztato :P bar a hazassag meg annnnnnnyira messze van :)
  • Herr Lehrer
    #34
    jobbkéz rlz
    vagy menj el kurvázni
  • krisztike
    #35
    egyből kurvázni ... ? :DDD
  • Rózsalány
    #36
    amikor énis 17 voltam akkor az én barátom kiment amerikába 1 hónapra, ugyanígy rokonokhoz. akkoriban - na nem volt ojan régen csak 10 éve:DDD - még nem volt mobiltelcsi, illetve csak keveseknek, ahogy az interbnet vagy akár számítógép is. otthonról meg nem hívhattam mert anyuék megöltek volna, szal telefonkártya(amire az összes pénzem elment!)-> fülke -> kínlódás... nagyon szenvedtem, ébredés után mindig gyomorgörcsöm volt. de tök hamar elment az 1 hónap és ojan jó volt mikor hazajött!!! utána még 1,5 évig tartott a kapcsolatunk:)
    szerintem is az a legjobb ha csinálsz jó sok programot, elmászkálsz otthonról!!! de tényleg hamar el fog menni!:))


  • keeper2
    #37
    Vazzeg, 29 nap. Azt én nem bírnám ki. Mármint egy barátnővel, nem pedig távol tőle. Sőt, igazából 2.9 napot sem bírnék ki kapcsolatban. Nagyon egyszerű a képlet: nem kell foglalkozni a csajokkal, olyan meg még meg se forduljon a fejedben, hogy a pasikkal..., és mindjárt sokkal egyszerűbb az élet.
    Onnéttól, hogy elfogadod, hogy rajtad kívül mindenki a lét virtuális kivetülése, és te vagy az egyetlen élőlény a mátrixban, már egész normális az élet
  • petyka2
    #38
    Hát ne foglakozzál vele,mert ha össze is jönne vkivel akkor is haza kéne jönnie.A távkapcsolatok müködnek,de nem egy MO-UK között...
  • j0nNyKa
    #39
    hat remelem gyorsan elmegy..nalam nem az ebredes a gazos, hanem az elalvas nelkule.. :\
  • pilboy
    #40
    én tavaly szeptemberben mentem ki Angliába 3 hónapra (akkor voltunk kb. 2,5 éve egütt a bnőmmel) és simán kibírtunk... na jó nem simán, eleinte nehéz volt, meg szinte mindennap chateltünk, de a vége felé már a chatelést is untuk, nem tudtunk egymástól mit kérdezni, nem volt téma :)
    egy hónap nem idő
    a legjobb az, amikor ismét találkoztok :)