11
  • quentit
    #1
    Hát igen, Magyarország ebben is előttük jár
  • Cat #2
    is? mert londonban van 250 állomás, nekünk meg kb. 40? :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    Érdekes, mikor ott voltam, nekem volt térerőm , mondjuk az alagútban azért nem , de az állomások többségén, azok közül, amiken jártam :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    Meg mert nálunk ki se látszik a szemétből a metró, ott meg ragyog.. vagy mért is ? :)
  • HuHa
    #5
    Én speciel úgy tudom a londoni metró a világ legkoszosabb helye. Egy vizsgálat során találtak egy addig ismeretlen gombafajt.
  • RpPRO
    #6
    Kapitalis baromsag!

    1000x kulturaltabb, tisztabb, mint a bp-i, arrol nem is beszelve, h sokkal egyertelmubb minden iranyjelzes, eltevedni nagyon nehez.

    #1 Baratom, 13 metrojarat van Londonban es 'picit' hosszabbak is mint itthon (pl. 'csak' 57 percet metroztam, mikor az egyik metrojarattal a vonal kozepe fele felszalltam Winbledonba es az sem a vegallomas volt).
  • Yeti
    #7
    Mert nálunk azon a 40 állomáson és az egész alagutrendszerben van térerő, ott meg ez 0. De szerintem nem véletlenül írt egy szmájlit oda. Egyébként én tényleg meglepődtem, hogy ott nincs kiépítve a hálózat, amikor még Budapesten is van.
  • jefferson83
    #8
    A magyar metrót vajon vizsgálták???? Nem hinném :)
  • lowdog
    #9
    szemét valóban kevés van, mert gyakran felszedik (nincsenek kukák a terrorista-veszély miatt, ezért a szemetet eldobhatod). de azért vannak beázások, rohadások stb. bár közel nem olyan undorító, mint a párizsi metró :)
  • TeszteloPontHu
    #10
    Biztos 10-zel ment a metró :)
  • Mipi
    #11
    Végre valami amivel Magyarország fejlettebb ennél! Én is elcsodálkoztam ezen.