40
A Clever\'s Games titokzatos projektje
  • Istencsászár
    #1
    a Clever's nevű hazai játékfejlesztő csapatának honlapján történt változásokra. Néhány kép került ugyanis fel legújabb játékukról, amelyről mindenféle technikai maszlagot közzétettek, de ami minket jobban érdekel - történet, stílus, stb. - semmi érdemlegeset nem tudhatunk meg. Ami talán érdekes lehet, hogy XBoxra és PC-re egyaránt folyik a fejlesztés és hamarosan mozgásban is megtekinthetjük egy videó formájában a játékot. /from Gamestar.hu
    Clever's Hp + képek
  • Istencsászár
    #2
    elég ütős
  • Kandurex
    #3
    [gonoszkodó mód online]

    Változás?! 2 év alatt összehoztak egy honlapot? Bravo.

    Hm... tényleg, de én a helyükbe gyorsan canel -ném a projectet és helyette feldurvított motorral csinálnák egy Terminátor SINGLE játékot inkább, már ha megint nem akarnak csúfosat bukni. Mennyit imádkoztunk a játék topikjába, hogy csak el ne basszák, hogy csak multi, csak el ne basszák...elbaszták...:(

    [gonoszkodó mód offline]

    Hmm, még úgy tűnik ennek a fejlesztésnek bőven kell idő.
  • Istencsászár
    #4
    majd kiedrül:D
  • Istencsászár
    #5
    videóból meglátjuk majd mire jutottak
  • Istencsászár
    #6
    Igen, de általában az összes ilyen filmadaptációt elb**ák ahogyvan lásd: Mayami Vice, Bad Boys , Terminator stb stb..
    Képeken nagyon szépnek nézki sőt! lassan kiderül hogy csalodás avagy siker lesz
  • joebacsi
    #7
    hát mindenképpen ígéretesnek tűnik, bár még nagyon az elején tart a project. amúgy a képek alapján ilyen második világháborúban játszódó (lerombolt házak), német (horogkeresztes zászló) titkos kísérletezős korházból (belső képek) menekülős gammának tűnik :)
  • gabber_saviola
    #8
    nem gyenge ....
  • Vlala #9
    az sc4x4-ből igazán összedobhatnának egy második részt.
  • M@TriX
    #10
    hm, amúgy nemrég bejelentették, hogy fejlesztik újra a Steel of Haste-t ami nem lenne rosz 5let, de semmi infó róla, megint kidobták szegény projektet inmár másodszorra?
  • Gregorius
    #11
    Ott volt a Cabela's Off Road Adventure 2.
    Egyébként tényleg ütősnek néz ki, biztos valami psycho-FPS lesz. : )
    Nekem tetszik mindenesetre, majd meglátjuk, hogy alakul. Jó hír, hogy kiadóról még nincs hír. :D
  • Gregorius
    #12
    Igen, mert 3 honlapot dobtak ám össze 2 év alatt, ráadásul az utóbbi két cserét 3 hónap alatt hajtották végre, és mindegyiken más-más infó volt. Szerintem áll a bál náluk.
  • Vlala #13
    az nem egészen az... még a CORA3 sem közelítete meg az SC hangulatát.
  • M@TriX
    #14
    márcsak azért sem, mert az amcsi piacra készült árkádos terepjárósnaki, szóval abszolút más téma mint az S4x4 volt
  • Gregorius
    #15
    Mert a CORA3-at nem is a Clever's csinálta. A CORA2 viszont igenis megközelíti, hiszen majdnem egy-az-egyben az SC motor van benne.
  • M@TriX
    #16
    jam a motor ua azért is volt value kategória, mert ua motorra egy árkádosabb gémet csináltak.
    de itthon nem volt kapható.
  • Gregorius
    #17
    Ez igaz, de sajnos nem ez az egyetlen project, ami erre a sorsra jutott, ellenben, ha jól tudom, az SL sorozat sem volt kapható, mégis, azért elég aprólékosan ismerjük néhányan.
    Nem azt mondom, hogy túladagolásunk lenne az SC4x4 klónokból, csak annyira szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy a srácok szemszögéből ott volt az SC4x4, a CORA2, aztán integrálták az autós részt a T3-ba, közben-előtte elkezdtek fejleszteni egy Steel of Haste-et, és lehet, hogy már nekik túladagolásuk let. Plussz a T3-mal nem igazán hagyták kibontakozni őket, gondolom egy csomó cuccost kihúztak alóluk, amik már érdemben kész voltak, hiszen már a T3 alá is be voltak harangozva, és mégsem kerültek bele, így szeretnék megmutatni, hogy nem bénák ők akkor sem, ha FPS-ről van szó.
    Én személy szerint kíváncsi vagyok nagyon arra, hogy mit hoznak össze. Persze örültem volna, ha már egy éve a kezeim között tudhattam volna a Steel of Haste-et. Nagyon úgy festett, mint amihez már csak pályákat kellet volna írni, meg kiadót találni.
    Hála Istennek, más fronton van utánpótlás most autós játékban.
    Abban azonban teljesen egyetértek, hogy az SC4x4 egy egyedülálló játék volt, és én is szívesen látnék belőle újabbat. Főleg a hálózati részen lehetne javítani benne.
    Egyébként meg lennék lepődve, ha ebben az FPS-ben nem lehetne autót vezetni.
  • Gregorius
    #18
    ANYÁM! HÁT EZ ÜT! DE KEGYETLENÜL!
    Gratulálok srácok!
  • Istencsászár
    #19
    videó kép? vagycsak ugy jött:D
  • Gregorius
    #20
    Keresgélj! Nem tart majd sokáig, és az élmény nem marad el, majd meglátod! És így még jobb lesz, mert te találod meg.
    Annyit segítek, hogy Clevers-ről van szó, úgyhogy most már lehet tudni, hogy hol kell keresni.
  • Istencsászár
    #21
    csak gondoltam minek keressek mer ez egy fórum jó emberekkel akik szivesen adnak direkt linket a cumokhoz :D
  • _Atti_
    #22
    én továbbra se értem mi olyan királyságos:F
  • hykao #23
    Gondolom a tech videótól lelkesült fel. :)
  • Gregorius
    #24
    Talált.
    Nekem tetszett.
  • Gregorius
    #25
    Rosszul hitted, én egy gyalázatos szemétláda vagyok, és nem adok linket.
    Na jó, de adok, csakhogy ne kelljen keresni. Itt a link! -> .
  • Istencsászár
    #26
    mostmár nemkell:DDD
  • Gregorius
    #27
  • grebber
    #28
    Megnéztem a techdemót nagyon ottvan.
  • Istencsászár
    #29
    gyerekek ez valami nagyon brutál ha ezek valóban benne lesznek a játékban akkor akkor hl2 elbujhat mellette a sarokba :D:D:D:D persze csakha a játékmenet és a történet is ütős
  • _Atti_
    #30
    hát a hl2 már semmiképp nem bujik el ezelől mivel már lassan egy éve kintvan..

    de nem rossz..semmiképp sem rossz:)
  • Gregorius
    #31
    Most látom, hogy még az a link is rossz, amit küldtem. De végülis nem para, mert látom nem sok embert hozott lázba a dolog amúgy sem.
  • Istencsászár
    #32
    dehogynem még mostis keresem az állam a földön::D::D:D:D:D nekünk teccik az a lényeg többit leszarom
  • grebber
    #33
    Engem mér nézel semmibe ? :D
    Nekem is kibaszottul bejön.De mikor jön valami game ezzel az engine-el?
  • _Atti_
    #34
    nekem is tetszett,ha esetleg nem jött volna le a #30as hszbol
  • Istencsászár
    #35
    ami a videjban van az a gém jön valami fps szerű lesz talán világháborus időben....kitudja soka nemjöttle meég a képek+videóból
  • Gregorius
    #36
    Jó, hát ha nem, hát nem, nem erőszak a disznótor, nem jöhet be mindenkinek!
  • M@TriX
    #37
  • M@TriX
    #38
    átneveztem a topikot...
    az ok egyszerű

    meg nehogy létrehozzanak új topicot neki :)
  • Szonár
    #39
    Várom !
    De nagyon !
  • Gregorius
    #40
    Hát ennek annyi szerintem.