1317
  • Bandee1987
    #1
    Nehogymár nekünk ne legyen topikunk! :)

    (Más csapatnak szurkolóit megkérem, hogy ebben a topikban ne szidják ezt a csapatot, sem a versenyzőit, hisz én sem teszem ezt meg a Räikönnen fan clubban)
  • Bandee1987
    #2
    Ja, és még vmi: Ez nem csak Schumacherről szóló topik! Ezt ne felejtsétek!
  • CodeRed
    #3
  • Bandee1987
    #4
    Vmi bannert kerítek vagy készítek ide...
  • ricky
    #5
    :)
  • akyyy
    #6
    Ferrari és Kimi a kedvencem;) a többivel meg levele (kivéve Minardi)

    csak a Ferarri csinálhatna valamit....hülyék a gumijai
  • Alien
    #7
  • Bandee1987
    #8
    üdv Alien :)
  • cyrus #9
    én nyitok egy sauberest :D:AD:ADS:A:DA:D
  • Bandee1987
    #10
    Azért csak óvatosan :)
  • cyrus #11
    HÁ NEHOGYMÁ NEKÜNK NE LEGYEN TOPIKUNK !!+4324
  • Bandee1987
    #12
  • Alien
    #13
    halihó :)

    Rögtön kezdjük egy hírrel :)

    Schumacher világbajnoki reményei egyre gyengébbek
  • Kit--Kat
    #14
    helyes-helyes
  • Alien
    #15
    Nagyon remélem, hogy végre kitalál valamit a Ferrari :( Mert valami mégiscsak jó, de mégsem :( Erre példa Schumi imolai szereplése, illetve tulajdonképpen Bari sem ment rosszul, hisz mégiscsak dobogós lett. De valami még hiányzik... :(
  • Ch_Slater
    #16
    hát igen. de már nem is ártott egy kis változás, mert eléggé egyhangú volt az elmúlt években. igy most jó... ez ugye nem volt fikázás? (bár nem szeretem őket)
  • Bandee1987
    #17
    jaja. Remélem minnél hamarabb megtalálják a megoldást egyrészt a bridgestonenál, másrészt meg maranellóban
  • cyrus #18
    egyébként hoyg on is legyek, sztem geciség a fia részéről hogy megint szigorítottak szabályt a ferrari kárára....

    alapvetően geciség szerintem hogy ha erős egy csapat akkor kell pár szabály hogy visszaszorítsák....
    az oké hogy unalmasak voltak a versenyek, de kérem, a ferrari összerakott egy olyan gépet amit senki nem tudott lekörözni... ez van... vegyék fel a versenyt a többiek....

    bár igaz hogy most izgalmasabbak a versenyek, de milyen áron....

    erről a gumicserés szabályról még nemis hallottam, mi ez pontosan ?
  • Alien
    #19
    Hivatalos Ferrari oldal :)
  • Kit--Kat
    #20
    Schumi lehettett volna talán jobb ha nem szívja meg megint ő a legjobban a rajtot... offkorz neki kellett a legnagyobb ívet mennie, hogy neakadjon össze senkivel...
  • Alien
    #21
    Nem , ez még nem volt fikázás :)) Tulajdonképpen igazad van, csak nekem azok az idők azért mégiscsak jobban tetszettek, amikor mentek a Ferrarik mint a meszes :))

    De persze én még bízom bennük és bízni is fogok, remélem Schumi hamarosan ismét leiskolázza a mezőnyt :)
  • Alien
    #22
    Én is nagyon remélem! Ahogy Schumi is mondta, valószinű, hogy nemcsak a gumival vannak itt a gondok, hanem még lehet valami, amit szerintem nem tudnak kijavitani, vagy én nem is tudom, nem jöttek még rá talán. Mert egy teljesen rossz autóval nem lehet leggyorsabb köröket futni. No mindegy, majdcsak feltámad a banda :)
  • Alien
    #23
    "alapvetően geciség szerintem hogy ha erős egy csapat akkor kell pár szabály hogy visszaszorítsák....
    az oké hogy unalmasak voltak a versenyek, de kérem, a ferrari összerakott egy olyan gépet amit senki nem tudott lekörözni... ez van... vegyék fel a versenyt a többiek...."

    jaja


    A gumiszabály pedig az, hogy nem elhet a versenyen kereket cserélni, csak nagyon indokolt esetben, amit utólag kivizsgálnak.

    Azt most hirtelen nem tudom, edzésen is azzal mennek amivel a versenyen?
  • cyrus #24
    hmm, ez egy fasság.... sztem legalábbis...

    ezzel azért szélsőséges esetben közvetetten a pilóták életét veszélyeztetik...
  • Alien
    #25
    Sajnos pontosan így van :(

    Pl azt sem értem, hogy tavaly is volt egy pár defekt, elég ha Ralf esetére gondolunk, és ezek ellenére bevezetnek egy ilyen szabályt...
  • cyrus #26
    de ez azért igazán értelmetlen döntés, mert az eddigi tapasztalatok szerint a gumigyárak milliárdokat öltek az évek során abba hogy ki tudják fejleszteni a tökéletes gumit, ami kibír 20 kört, és most teljesen ujra kell értékelniük az összes kutatást...
  • Bandee1987
    #27
  • Bercy #28
    jovore meg be lesznek tiltva a v10 motorok es helyettuk v8-asokat kell hasznalni...
  • Al Age
    #29
    Éjéjéj király topik! Megy a favoritok közé:)
  • Al Age
    #30
    "Azt most hirtelen nem tudom, edzésen is azzal mennek amivel a versenyen?"

    Az időmérőn (amiből a legutóbbi futam óta újra csak egy van) már az a gumi van a kocsikon, ami a versenyen. időmérő után már nem lehet cserélni.
    Egy autó egy versenyhétvége alatt összesen 4 garnitúra gumit használhat el.
    Ha defektet kap valaki, akkor is csak egy korábban, a hétvége során már használt gumit lehet feltenni helyette.
  • Al Age
    #31
    Mondjuk ha a sebesség csökkentése a cél (márpedig az FIA szemszögéből az), akkor ez még mindig jobb, mint az új gumiszabály. 3.0 V10 helyett 2.4 V8
  • Al Age
    #32
    Jah és a hétvége:
    Mindenkinek sír a szája Räikkönen miatt - hozzáteszem per pillanat én is sajnálom, DE: ki támadta meg a gumiszabályt a Spanyol nagydíj után, amikor Schumacher kétszer kapott defektet? Senki, mert az senkinek sem számított, csak a divat-antiFerrari szurkolók örömét szolgálta...
  • Al Age
    #33
    Mindenesetre én most bízom Barrichello szavaiban, amiket a verseny után a riportszobában mondott:)
  • oneal1
    #34

    hajráá FERRARI!!!!!!!
    remélem feltámadnak aztán jól elkenik az Allonso száját!!
  • Istencsászár
    #35
    felvették a versenyt, többiek lettek ilyen jók nem a ferrari szar de remélem azér ők is feltámadnak és akkor méizgibb lesz a verseyn
  • R9
    #36
  • Bandee1987
    #38
    köszönjük értelmes hozzászólásodat...
  • ChevyG #39
    mi?
  • szanics
    #40
    Előre bocsájtom, nem szeretem Schumachert (még a Hill megtorpedózásával megszerzett első világbajnoki címe óta), bár elismerem, hogy jó pilóta. Barrichello viszont nagyon szimpatikus csóka, ezért örültem, hogy hétvégén odavert az öregnek egyet.
    A monacói eset miatt összebalhéztak, most meg kapott a szájára a német a saját csapattársától. Ezt már szeretem! :D
  • PeeTeR
    #41
    1. Renault (Alonso)
    2. McLaren Mercedes (Kimi)
    3. Williams BMW (Heidfield)
    (Ferrari meg lehuzhatja magat. Ettol fuggetlenul Barichello nagyon szepen ment az utolso futamon)