1071
  • ricky
    #1
    Szerintem megérdemel Ő is egy fórumot. Én már mióta bekerült először a Forma-1-be, azóta neki drukkolok. Most már talán esélye is van, csak hát néha az autó vagy ugye a gumi nem bírja.

    Remélem idén ő lesz a világbajnok!!!

    Várom a véleményeteket és a hozzászólásotokat, hogy szerintetek milyen.
  • Amse
    #2
    Hát a remény hal meg utoljára, de ha Alonso idén csak pontokat szerez meg dobogós helyeket akkor elég kevés rá az esély, hogy behozza a hátrányt.
  • Tufa
    #3
    persze és a többi 20nak, plusz a tartalék pilótáknak is nyissunk topicot. Természetesen a focistáknak se felejtsük el, és ha már itt tartunk, a szurkolóknak is, NÉVSZERINT...
  • Pigo
    #4
    DVTK!!!!!!!!!Mellesleg már ilyen fórum is van!:D
  • Aspyrin
    #5
  • Amse
    #6
    van benne igazság, de miért kell mindíg ezt csinálni?
  • Tufa
    #7
    igy jól alszok éjszaka


    (tényleg, hogy tetszik a logóm? :D)
  • R9
    #8
    sztem nem érdemel meg egy fórumot!akkor schumacherről lehetne 5-t nyitni mert Ő megérdemli!
  • akyyy
    #9
    Baumgartner!!!!!!
  • rezsofiz
    #10
    Hát én korábban annyira nem szerettem, de ezzel most hogy bevállalta az europai futamon azzal a szar gumival hogy végigmegy.. És elég jol is ment. Nagyott nőtt a szememben
  • Taranov
    #11
    6-ot!
    6-szoros világbajnok, nem? :)
  • Taranov
    #12
    Nekem ebből a gumis balhéból az jött le, hogy hülye a gyerek.
    Ha kiállt volna, második vagy harmadik lehetett volna.
  • mukika
    #13
    7-szeres. sorry.
  • Taranov
    #14
    Akkor hét topikot nyissunk.
  • tigeroo
    #15
    Alonso meg kaphatna 20000 topicot mih?:)
    Egyébként elég ha a F1 topicban "bizonygatod" hogy ő a bezteszt, végül is jogosan ^^,
  • Amse
    #16
    és ha valaki nem az f1-es teljesítményéről szeretne beszélni?most miért baj ha nyit valaki 1 topicot?ha nem akarsz nem kell olvasnod és beleírnod.
  • Taranov
    #17
    Ez igaz, senki sem hal bele egy új topikba.
  • Tuvok #18
    Egy kis 'ON', ha nem baj


    Ritka esemény, a Jégember mosolyog

  • Punker
    #19
    és bambább mint valaha, mi lesz vele ha megkapja az új szponzort
  • Tuvok #20
    Ja, ha esetleg marad a topik, akkor kéretik a címet és az alcímet kijavítani ,)

  • Tuvok #21
    Tűz és víz :)

  • mesor
    #22
    Én is Raikönnen-nek és a Mclarennek szurkolok már nagyon régóta sőt amióta az eszemet tudom a Mclarennek drukkolok! Egyébként meg szerintem a hétvégi futamon derült ki hogy ki az igazán jó pilóta. Azért ilyen gumival 20 körön keresztül navigálni az autót az nem semmi!
    Raikönnen a legjobb!
  • ricky
    #23
    kösz
  • ricky
    #24
    persze, majd lesz egy kép...
  • Tuvok #25
    Attól a neve még rosszul van írva ...
  • ricky
    #26
    mert?
  • Tuvok #27
    Egy n a közepén, és ä
  • ricky
    #28
    azt kihagytad, hogy 2 k-val kell írni!!!

    Majd szólok egy moderátornak!
  • dr Kotász
    #29
    Rosszul írtad a nevét.
  • Tuvok #30
    Huh télleg
  • ricky
    #31
    Tudom, bocs, mérges vagyok/voltam, hogy az utolsó körben kiesett. Már írtam, hogy javítsák ki!!!
  • robotnyk
    #32
    unalmas. kurva nagy divatot csinált néhány lúzer a gumis írás stílusból, az újreg oltásból, meg az új topikok telehányásából. jó lenne ezt csak indokolt esetben játszani.
  • robotnyk
    #33
    rohadt idegesítő a tegnapi kiesés. 2 éve is kiesett itt vezető helyről, ki tudja akkor talán már világbajnok lehetett volna. megértem hogy nem akart kijönni, vagy nem engedték, hogy kijöjjön, ott volt az első hely, megdolgozott érte. 10-15 körön keresztül rázkódott az autó, ha kibírt már annyit, akkor én sem jöttem volna ki. ha azt a másfél percet kibírja, akkor a sok okoskodó össze-vissza dícsérné most, szóval nem is érdemes ezzel foglalkozni. mindenesetre nagyon nagy kár, mert idén már több mint 20 pontot eldobott. Imolában első helyet, most is, még asszem az első versenyen deffekt miatt egy pontszerző helyet...
    van még 10 éve legalább, ha meg nem szűnik a sorozat, szóval lesz ő még világbajnok, ha nem is idén.
  • Tufa
    #34
    az f1es topic nem elég indok?
  • Lteebee
    #35
    Átnevezve
  • ricky
    #36
    Köszi

    (Szerintetek mérges lesz, ha mondom neki, hogy egy n-el kell írni???)
  • AnuluWork #37
    Vodka és kokain. :)
  • Tuvok #38
    Mondjad csak neki, végezze el rendesen a dolgát :)
  • ricky
    #39
    csinálok egy bannert és akkor majd egyszerre
  • szanics
    #40
    Hát Te tényleg elég nagy tufa vagy, barátom.
    Ha valaki nyitna egy topikot Kathikeyannak, azt én is elküldeném a pébe. De hogy miért baj egy Räikkönen-topic, azt nem tudom...

    Na mindegy, én is neki szurkolok, nagyon sanjálom, hogy kiesett a hétvégén. Akárhányszor láttam eddig az ismétlését a balesetnek, eszembe jut, hogy max. 10 centire ment el a kocsija a BAR mellett. Ez a szabály kész életveszély...