57
Crackolt serveren wow
  • bazze
    #1
    Mivel a WoW topikba kivan irva hogy mindenki eredetivel játszik ide irosgassatok!
    és nincs ien topik aki meg azzal jön hogy ezernyi hejen ki lehet tárgyalni annak ,,|,,
    Mutasson 1 et ahol azt nem tiltjak
  • Istencsászár
    #2
  • bazze
    #3
    ki ne essen a szemed
  • bazze
    #4
    te gyerek!
    lefogadom CS zel!
    an ragcsalója meg pad ja csakis a cs seknek lehet :D
  • Sephi
    #5
    Voltam!

  • bazze
    #6
    hol voltál?
  • Johnyy
    #7
    80000. szintű akarsz lenni ..??? és mit érsz vele 60. szintig van csak ccc meg vari meg kéepség :PPPP
  • Johnyy
    #8
    és ez a játék nem csak az eszeveszett szintekről szól .....
  • Lacc
    #9
    ITT VOLTAM ZÁRÁS ELŐTT
  • Johnyy
    #10
    ere büszke vagy?
  • tigeroo
    #11
    hm ..az a baj, hogy WOW (magyar) tört szerverek jönnek-mennek...én ismertem egyet, amin terveztem h játszani fogok, de nyomtalanul eltünt lál. és még további 3 szervert "keresek"..
  • Smuge
    #12
    Hihetetlen hogy egyes emberek még mindig nembirják felfogni mi is a mmorpg lényege. Egyszerüen szánalmas . De tudod mit, szurkolok azért neked hogy találj tört szervert és azzal a pár emberrel játszál, meg is érdemled....
  • gergod
    #13
    Az is hihetetlen, hogy vannak emberek még akik nem bírják felfogni, hogy havi díjat kérni egy játékért az kecsegség.
    Amúgy kipróbálásra tökéletes lenne egy tört szerver. Nem akarok 10k-t kiadni egy hónapi játékra, csak ha baromira bejön már és tudom, hogy többet is fogok vele nyomulni, de addig nincs értelme megvenni.
  • shaba23 #14
    hülye vagy, mert nem éred fel ésszel, hogy a JÁTÉKOT nem tudod kipróbálni tört szerveren. Ha nem lennél lúzer kipróbáltad volna akkor, amikor erre lehetőséged volt neked is mint sokezer más embernek és akkor most nem itt kéne sírnod.

    [be lehet zárni]
  • madrac
    #15
    Miert ne lehetne kiprobalni most is?
    Komolyan nemertem miert kell itt tobbeknek beszolni!
    Lukasora van a suliban es nagy unalmatokban kotozkodni jottok ide?
    Gondolom irigysegbol teszik ezt akik fizetnek erte, OMG!
    Az az mmorpg lenyege, hogy a jatek+havidijjal sokkal tobb penzt lelehessen huzni az emberekrol olyan dologert amit mas jatekoknal megkapsz havidij nelkul!
  • FLeK0
    #16
    mert mas jatekoknal nem a fejleszto biztosit szazezrek reszere szervereket, es nem adnak havonta uj tartalmat hozza?
  • Smuge
    #17
    Hiába kecsegség havidijat kérni érte, ez van ezt kell elfogadni sajnos. Aki tudja fizeti és játszik vele, aki nem meg nem. Szar világba élünk de sajnos ezt el kell fogadni. Tört servernek egy mmorpg-ben semmi értelme sincs mert nem ér semmit. Nem kell kiadni 10k-t érte, azért vannak az un TRIAL idöszakok amikor 1-2 hétig teljesen ingyenesen ki lehet probálni a dolgot, pontosan emiatt. Ott van a guild wars. Az például havidij nélküli mmorpg.
  • Mayday
    #18
    De most ez a divat, es goldolom O elvbol nem fizet jatekert "kecsegeknek" :)))
  • Mayday
    #19
    De elmondom, nekem meg a trial alatt nem volt netem, igy kiprobaltam "offline" verzioban, ilyen krekkes wow-t. Most meg megvettem, jatszom eredetivel. Hat mit mondjak, az elso probalkozas elvette a kedvem, mert az nem volt jatek. Igy mar azert jo :)
  • rezsofiz
    #20
    Nemtom megint mit veritek itt magatokat. Ha már a rendes WOW topicban nem lehet, akkor hadd lehessen már itt a törtröl beszélni. Félreértés ne essék, nekem is eredeti van, de nehogy már ebbe a topicba is itt osszátok az észt!
  • Mayday
    #21
    Szabad velemenynyilvanitas van, ez forum. En jatszottam a torttel, ezert erdemben hozza tudtam szolni :)
  • shaba23 #22
    a topic indítójának a stílusa volt az, ami a flémet elindította
    [szerintem]

    egyébként tényleg irígy vagyok, mert megtehetem, hogy fizessem a havi "marhasokat", amit lehet te eliszol/elszívsz 1 hétvégén és irígy vagyok, merz nincs annyi eszem, hogy egy bugos/szar tört szerveren játszak. Szóval gyarapítom a több 100k-s birka tömeg számát, akik jól elvannak nélkületek a hivatalos szerveren is:)
  • Lacc
    #23
    Bizonyám!
  • Lacc
    #24
    Aki annyira ki akarta próbálni a játékot, az megtehette a béta alatt egy kis szerencsével, most meg... Hát most sehogyse, max ilyen servereken, de azzal meg az a baj, hogy a legkevésébé nyújtja igy azt az élményt, amit akkor kapsz mikor egy rakás másik playerrel játszol együtt.
    Aki pedig még mindig nem birta felfogni, hogy miért is kérnek havidijat, azt csak sajnálni tudom. Ha nem tudod fizetni, de játszani szeretnél, az valóban szar dolog, de attól még lehet racionálisan elgondolkozni arról, hogy miért is van ez a rendszer. Persze le is lehet fikázni, nyilván az egyszerűbb.
  • Random work
    #25
    Ez egy ilyen játékstílus nem single player szóval el kell fogadni, hogy van amiért fizetni kell.
  • shaba23 #26
    /bow
  • gergod
    #27
    Jajj de sok az übermájer gyerek itt.
    A béta attól béta, mert tele van buggal. Kössz, de azzal inkább nem játszom. Lehessen 2 hétig ingyen játszani, már az is elég lenne kipróbálni, utána legyen fizetős. Nem azzal van bajom, ha jó érdemes fizetni érte. De kipróbálni könyörgöm lehessen már nem csak szaros béta állapotban, amikor többet áll a szerver mint megy.
  • FLeK0
    #28
    Nem volt tele buggal, par nap telt el a public beta bezarasa es a jatek megjelenese kozott, es ez mar joval az amerikai megjelenes utan volt, igen jo allapotokban.
  • z3d
    #29
    Ugyanaz megy itt mint anno a linege2nél, aki fizet annak az a jó, aki meg nem annak az a jó. Annyi igazség van, hogy a hivatalos WoW fórumon nem lehet hozzászólni tört szerveres támában, a legutóbbi szerencsétlent meg nagyon csúnya stílusban elküldték a ... ba , lehet ezért let ilyen stílusban indítva a topic.
    hagyjátok hadd játszon mindenki ott ahol akar (még mielőtt leflémeltek én nem WoWozom sem fizetősön sem törtön)
  • dikki*yysw
    #30
    Szerintem menj be a boltba és küld el a boltosnénit az anyjába, mert pénzt kér a kenyérért. Ugyanolyan köcsögség mint pénzt kérni a játék havidíjáért.
    Tudod a telefonért, a villanyért, a vízért, a netért, a tv-ért mind-mind fizetsz havonta, azért miért nem sír a szád? Mert azt nem lehet törni?
    És ne pampogjál itt, hogy valaki szólni mert egy ilyen stílusú topicindítás után.
  • dikki*yysw
    #31
    Sajnos nem tudod, hogy miről beszélsz. A béta tökéletesen játszható volt, már csak azért is amit Flek0 mondott, az amcsi premier után volt nálunk.

    "nem csak szaros béta állapotban, amikor többet áll a szerver mint megy."

    tudod itt van egy fal ahova a nagy f*szságokat írjuk fel alkoholos filccel, amin röhögni lehet. asszem mindjárt felírlak, ez top3-as a hónapban.
  • Sheltem
    #32
    Nem kell erről vitát nyitni. Én speciel vettem már 5 eredeti játékot de tökéletesen egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy havidíj az szemétség. Bár én úgy fogalmaznék hogy pofátlanság és undorító, soha nem fogok venni havidíjas játékot.
  • Dikri
    #33
    Elég érdekes hozzászolások :D
    Én most akarom kiprobálni majd a játékot, mert idáig még nem történt meg, és most is egy ismerősőm, gyözködött róla milyen jó, és igy kedvet kaptam.
    Nade látatlanba nyilván én sem fogok pénzt kiadni érte!
    Igazábol szinte minden miltiplayer játékkal tört serveren szoktam játszani, pedig van náhány eredetim is :D
    Pl Diablo 2; FarCry; 1xüen jobb a hangulat a tört servereken, ráadásul sokkal több a magyar!

    Az anyagi részéről: Szerintetek mennyibe kerül a servereket fentatrani, és mennyi pénz folyik igy be? Számoljatok kicsit :O
  • Lacc
    #34
    Az mmorpg egy szolgáltatás. A szolgáltatásért fizetni kell.
  • Hangianix
    #35
    Tudod a karbantarto szemelyzetnek is fizetnek + GM-ek + savszelesseg + szerver + (elmeletileg) 24 oras rendelkezesre allas. Diablo2-t meg ne hasonlitsd az MMORPG-hez. :D
  • dikki*yysw
    #36
    De miért kéne annyi pénzt beszedni, mint a szerverfenntartás? Ez nem nonprofit szervezet.
    Holnap tüntess Magyar Telekom székház előtt mert kiszámoltad hogy kevesebbe kerül nekik egy perc telefonálás mint amit tőled beszednek jó?
  • Dikri
    #37
    LOL, te most számoltál is?
  • dikki*yysw
    #38
    mondhatnék még pármillió céget a világból
  • dikki*yysw
    #39
    ne balfaszkodj légyszi
    te számoltál?
  • Lacc
    #40
    A servereket fenntartani (pláne ekkora külföldi sávszélességet ennyi serverre), karbantartani, a techsupport bitang sok pénz. És nyilvánvalóan több pénzük folyik be a havidijakból, mint ami a fenntartásra szükséges. Hülyének nézed őket hogy profit nélkül, vagy ingyen dolgozzanak, hogy neked jó legyen? Azt hiszed ők valami közhasznú, nonprofit szervezetet hoztak létre számodra, esetleg komplett idióták?