171
Madagascar
  • abonyitomz
    #1
    Hello!

    Nemrég megjelent az animációs filmen alapuló játék!

    Nem olyan rosz a játék , de elakadtam benne aki tud és kipróbálta a játékot azt kérem , segítsen! köszi

    Mellékelem a képet ahol elakadtam, a 2. misszióba vagyok , kikellene szökni és egy madárketrecnél állok , valahogy elkellene rúgni a kukát , de hogy ????

    Előre is kösz a segítséget!
  • abonyitomz
    #2
    ITT A KÉP !

    ( mérete miatt linkeltem)
  • Amse
    #3
    hmm.2,5mb-os jpg nevezetű bmp :)bölcs dolog, de segíteni nem tudok.
  • plas
    #4
    Te vagy az Őr? a zebra? vagy a pingvin?
  • abonyitomz
    #5
    zebra
  • alph4
    #6
    Azt hittem hogy ilyen játékkal senki sem képes játszani
  • villar
    #7
    ...de még hogy!
    van egy hasonló nagyon szép grafikájú játék:->
    Kao the Kangaroo: Round 2
  • villar
    #8
    na nem jelenik meg a kép, akkor itt kukk!
    Kao the Kangaroo: Round 2
  • abonyitomz
    #9
    ja az is fain játék , már végigvittem , de ez a topic nem arról szól , szóval aki játszik vagy játszott a játékkal segítsen , köszi
  • DiliBogyó
    #10
    Helo!
    Nem az ört kell eltalálni, hanem oda kúszulahhoz az hangzórós izéhez amiröla tukán beszél, és belerúgsz , akkor az oda megy lekapcsolni és ott marad ( a zebra atomatikusan elfut ) és a kukával kitudod löni.
  • DiliBogyó
    #11
    az ör megy oda kikapcsolni, bocs lemardt :)
  • zsozso111
    #12
    Dilibogyo, Abonyitomz szasztok, ti a bolti verzioval jaccatok?

    Mert en letoltottem, gondoltam megnezem, mielott megveszem. Zsakbamacskat a fene se szeretne.
    De nemtom elinditani, mert nem lehet bemountolni.
  • rezsofiz
    #13
    a lámpa.
  • abonyitomz
    #14
    én sem a boltival nyomom , melyik verziót szedted le?
  • zsozso111
    #15
    phxiso
  • zsozso111
    #16
    daemon 3.47 bemountolja nagynehezen, kb 3 percig szenved vele
  • zsozso111
    #17
    de egy setup.exet elfuttatni, folosleges. utana meg szenvedhetek a process killel :)
  • zsozso111
    #18
    le kell hogy fossam a bokamat.
    ugyanonnan leszedtem megeccer a cuccot. most meg bemountolja es megy.

    vmi megserulhetett elsore, de fura mert ki tudtam csomagolni a tomoritett fileokat, es meg is lett az image.
    na bye. jo gamet.
  • zoo32
    #19
    Hello!a villogó gombákon ugrálok ,de meddig??esetleg cheat??idegesít a sorrendet figyelni.Hi!(53%)
  • ThugEdge
    #20
    gyerekek ez jó gém?olyan kiddie vagy érdemes?nem olyan shrek meg hasonlók?
  • Bircsike
    #21
    Hé! Nekem meg 34 %-nál a "Különös Dzsungelben" mindig befagy! Tegnap még mindig a VPU Recorverre hivatkozott de ma már csak kifagy és kész, indíthatom újra. 5.6-os ATI driver van nem hiszem hogy azzal gond lenne. Más játék megy, nem tudjátok mi lehet a baj?
  • abonyitomz
    #22
    jó kis játék , jobb mint a Shrek játék...
  • Bircsike
    #23
    Nem tudja valaki mi lehet a gond?
  • abonyitomz
    #24
    most néztem meg a filmet , majdnem ugyanaz mint a játék..
    GG
  • sirdani
    #25
    A Banquet részben a tizedik gyümölcsöt, az ananászt, hogyan lehet megszerezni? Egyik állattal se tudtam akkorát ugrani, hogy elérjem, mi a titka?
  • strebacom
    #26
    Nekem is ugyan ez a baj, egy kérdés, ha feltelepíted az ATI drivert és újra indul a gép mindig feldobja a intézö ablakban az ATI mappáját nekem is az 5,6 telepítésnél van ez igy, miért tudsz segiteni. Nekem azt mondták, hogy a MAD. miatt fekellene tenni egy régebbi Drivert.
  • Somogyi Bence
    #27
    Az oroszlános pályán (huszonöt százalék)hogyan lehet a 3. virágot összeszedni?
    Előre is thank? BENCE
  • PeeTeR
    #28
    me' fagy ki folyamatosan a gombvedo akcio elott? 33% -nal, dzsvazok az oroszlannal lefele es 3 -szor kifagy mig leerek. De nem lep ki csak hibauzenetet akar kuldeni... ruhhh
  • PeeTeR
    #29
    nem a viragot kell osszeszedni hanem fel kell menni a hegy tetejere, ossze kell gyujteni a mehecskeket es vinni kell magaddal oket a viraghoz.
  • Trux
    #30
    Sziasztok 50% tól kezdve van minda a 4 szereplő mit kell csinálni velük
  • papisa
    #31
    Ezen a pályán 10 próbatétel van .Mindegyikeet csak egy meghatározot figurával lehet teljesíteni .P.l. a gombákon hiába ugrálsz a zebrával azt csak az oroszlánnal lehet megcsinálni .A répásat meg csak a vizilóval , stb.Minden sikeres próbatétel után megjelenik az hogy 1/10 ; 2/10 stb hogy mennyi van kész és egy lebegő "kaja" amit fel kell venni .A legutolsót egy pálmafa tetjéről kell leszedni de itt vagyok én is meglőve mert nem jöttem még rá a trükkjére .
    Ha valaki esetleg már túl van ezen segíthetne .
    Én egyébként FPS fan vagyok de a kisfiam miatt ( együtt játszunk )viszem ezt is :)
  • Trux
    #32

    Tökjó már 59 % nál tartók a fernyos résznél
  • torrente
    #33
    32 hozzászólás ehhez a csodálatos fejlesztéshez nem túl sok?
  • papisa
    #34
    Segíts légyszi.
    Mit kell csinálni a banquett pályán a végén .Tudod a pálmafa tetejéről kell leszedni ami ott lebeg .
    ez lenne asszem a 10/10-es próbatétel .
  • Trux
    #35
    Most igy fejből nem vágom de majd holnap utánna nézek mert én már végigtoltam kb 6 óra alatt
  • papisa
    #36
    Előre is kösz ,várom válaszod :)
  • torrente
    #37
    Ejha, jó hosszú játék!
  • Trux
    #38
    papisa : Ez nem az a Rész amikor a Zsiráffal ( Melman ) al kell menni mert akkor oda kell menni a parton egy kis állathoz aztán jon egy video utánna a majmokat fell kell löni egy sziklára 3x és utánna kapod meg az utolsó részt az épitménybol han nem igy van akkor irj vissza és utánna nézek okés
    hali
  • papisa
    #39
    Itt lehet választani hogy melyik állattal végzet a próbatételt ,de egy próbatételt csak egyfajta állattal lehet elvégezni .
    10 próbatétel van és a répamegőrzést pl. csak a vizilóval ( Glória ) lehet ,
    a gombákon ugrálást csak Alex-el ,amikor a béjka tanít ugrani akkor csak a zebrával lehet ,stb .
    Mindegyik próbatétel előtt " beszélgetsz " egy állattal és utánna indulhat a próbatétel,de ha nem a megfelelő figurával vagy akkor nem történik semmi .
    Így biztos ismerősebb a pályaszakasz .
    Namármost a 10 próbatételből 9 már megvan ,de a 10. az szerintem a pálmafán lebegő " dísz " levétele lenne .
    De most ahogy visszagondolok tényleg fekszik 3 majom a kő előtt ,majd megpróbálom feldobni őket valahogy hátha sikerül .
    Munkahelyről írok így csak este tudom kipróbálni ,de kösz az ötletet .
  • papisa
    #40
    Tegnap kipróbáltam a majomdobálást,de nem sikerült a zsiráffal .Egyik állattal sem sikerült .
    Az mondókáját végigmondja a videoban ,mutatja a pálmafát is ,de utánna már nem tudom hogy kell megvalósítani .
    Az is furcsa hogy minden próbatételnél a képernyő jobb felső sarkában volt egy számláló ami mutatta hogy az adott feladatnál hol állsz a teljesítésben .
    Itt ez nincs úgyhogy szerintem még valami hibádzik .
    Légyszi segíts ha tudsz .