57
  • Macc
    #1
    Ezen most sirjak vagy rohogjek?
  • immovable
    #2
    winfos a microfostól...megsem lepődöm
  • the Godfather
    #3
    Röhögjél a cikken, mert bizonyit önmagának a luzer M$
  • dikki*yysw
    #4
    én személy szerint a röhögést választom.

    :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Cicero
    #5
    Pfff... de gáz :DDD Ugyanúgy beégtek mint a tűzfalukkal
  • Cicero
    #6
    Jóól teszed!
  • ebertek
    #7
    Ez a Genuine Advantage egyébként mit csinál? Mert nálam lefut simán, annyit ír, hogy
    "Thank you for participating. Please click Download to get the download."
    Pedig ez nem túl eredeti Windows :-/
    De ugyanezt csinálja eredetin is (azom is van )
  • Punkerwork
    #8
    " Ráadásul a programot szép lassan a felhasználók is elfogadják - amint arról nemrég beszámoltunk, hazánkban már több mint 11 ezren vetették alá operációs rendszerüket a vizsgálatnak, és ez a szám idén tovább növekedhet." ez vajon hány százalék lehet? :)
  • Atika :o)
    #9
  • neonlight
    #10
    ez lóól
  • juhand
    #11
    Ciki.
  • blackeagle
    #12
  • Caro
    #13
    ekkora bénákat :D
    lol lol lol
    De nem baj, én azt mondom javítsák ki, és tegyék csak kötelezővé.
    Ezzel nagyon jót tennének az egyéb operációs rendszerek elterjedésének.
    Lehet ezért is nem teszik.
    Azt hiszem le is cserélem windowsomat linuxra. Semmi nincs ami a windowsnál tart.
  • arschsg
    #14
    Ha jól tudom, ez még CSAK TESZTFÁZIS, mivel nem kötelező a vizsgálat....
  • asysoft
    #15
    Sztem a serialt ellenőrzi, s gondolom mindkét Windowst az eredeti kulcsával raktad fel:)
  • tomo
    #16
    kiprobaltam, a cikkben szereplo figura altal korabban generalt kod mar nem ervenyes. szal igaza van ms nek
  • tomo
    #17
    jah, es nem tom mifele hamir regisztracios kodok gyartasarol vartyog a cikkiro. ezzel a modszerrel nem lehet regisztracios kodot gyartani.

    csak az eredetiseget igazolo kodot, ami x ideig ervenyes.
  • arschsg
    #18
    se baj, de jó volt hogy megint lehetett "lolozni" meg MS-t fikázni.
  • ddfg
    #19
    Miert nem optimalizaljak a jatekokat linuxdisztribekre is? vagy lgalabb 1 nevesre, vagy valami hasonlo... A jatekgyartok ugyis kerhetnek erte penzt, nem muszaly gpl licensszel kiadni... Es akkor nem lenne egy csomo ember a microsofthoz "kotve". Jo,jo leteznek winemulatorok, nemelyik nem is rossz, de ahhoz, hogy emulatorbol jol fusson egy jatek, ahhoz joval erosebb gep kell, mint ami ahhoz kene, hogy az eredeti (win) kornyezetben fusson... Nem hiszem hogy nehez lenne linux ala jatekot irni (legalabbis nem nehezebb, mint win ala). Remelem ebbol nem lesz ujabb flame-haboru :) De szemely szerint orulnek, ha a jatekok (legalabb nagyreszenek) elerheto lenne idoben a linuxos valtozata is.
  • tomo
    #20
    ez hogy jon ide?
  • arschsg
    #21
    muszáJ
  • [negativ] Les
    #22
    Én nem állok sem ezen sem azon az oldalon (Unix alapú ill. Win) De kíváncsi lennék, hogy akik fikázzák a Win-t milyen OS-t használnak ?!
  • smv
    #23
    Mindenki fikáz itt mindent... :)
  • maozedong
    #24
    dos 6.22..
  • blackeagle
    #25
    Linux
  • blackeagle
    #26
    Bár én most még nem is fikáztam :)
  • Equ
    #27
    huh, ez aztán a világrengető felfedezés... :))

    ha van egy legális wined, akkor eddig is leszedhetted azzal azt amit akartál, és a leszedett filet annyi lopott win-en installáltad amennyin nem szégyelted, ráadásul időkorlát nélkül. Igaz, hogy erre már minimális iq-val is rájött mindenki, de mint látjuk itt is sokaknak hatalmas dolognak látszik az a "fantasztikus" felfedezés. Hát, ők a célközönség errefelé...
  • testerlnx
    #28
    Gentoo Linux, SuSE Linux, NetBSD.
  • HuAn82
    #29
  • arschsg
    #30
    Minek ennyi linuxot meg OS-t hasznaálni egyszerre? Így tudják csak kielégíteni az igényeket? Nekem XP mindenre elég!!!!!

    Windows XP
  • sz4bolcs
    #31
    Nehogy alábbadd az igényeid arschsg miatt! :-)
    Egyébként nekem is XPm van, és minden elfut rajta, aminek lába van. Megy rajta az sg, mi kell még a teljességhez? :)
  • toyotakacsa01
    #32
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön.
  • testerlnx
    #33
    >Nekem XP mindenre elég!!!!
    Azért ez dicséretes, nem mindenki reklámozza ennyire büszkén, hogy milyen igénytelen :)
  • blackeagle
    #34
    Mi az az sg ?
  • sz4bolcs
    #35
    Na ez viszont már kötekedés. :) Neked mi az a program, ami nem fut XP alatt? És másnak azt miért kéne használnia?
  • testerlnx
    #36
    >Na ez viszont már kötekedés. :)
    Gondolod? :)
    >Neked mi az a program, ami nem fut XP alatt? És másnak azt miért kéne használnia?
    Olvass vissza!! Igényekről volt szó nem programokról...
    Amúgy meg nincs elég időm rá, hogy össze foglaljam és leírjam Neked, persze részletekben már többször leírtam egy pár apróságot.
    Ha tényleg érdekel akkor javaslom használj legalább 1 évig egy GNU/Linux distro-t vagy egy BSD-t desktop-nak és server-nek is, és utána vissza térhetünk erre a témára, ha lesz még kérdésed...
    Ha vkinek nincs tapasztalata...
  • dez
    #37
    Pár játék portolva van Linux-ra is, persze csak az OpenGL-esek közül (pl. Doom3), mert a DirectX "természetesen" Windows-exclusive.
  • Petty
    #38
    Te Arschsg!

    Váltottam XP-ről Mac OS X-re!

    Az iTunes megy míg futtatom az Archicad-et , a Safarival frissítem az árakat, tehát folyamatosan letöltök, közben nyomtatok és minden fut megfelelő sebességgel! A winfosod úgy lefagyott , hogy a géppel készítettem a jeget a fantámba!
  • testerlnx
    #39
    Kivancsi leszek, hogy OpenGl-es vagy DirectX-es jatekokat irnak majd az ydobozra-ra...
  • Flashy
    #40
    :D ez volt eddig a legtalálóbb :D még az jöhetne hogy "mér költik a pénzt ilyen marhaságokra, amikor Afrikában éhezés, fogy a népesség, üvegházhatás, stb", nem?