16
Studió hngkártyák és sima 5.1 es hangkártyák közül melyek azok amelyek megfizethető árban vannak és minőségi hangfelvételeket tudnak produkálni MELYEK EZEK?
  • sabodave
    #1
    sEGÍTSÉG KÉNE ABBAN HOGY MILYEN HANGKÁRTYÁT VEGYEK A MOSTANI HELYETT, AMI MINŐSÉGÉBEN SZARUL VESZI FEL A HANGOT
    nEKEM OLYAN KÉNE AMI KICSIT ERŐSÍTI ÉS A HANGOK RENDESEN KIJÖNNEK RAJTA
  • Geeryy
    #2
    kereséshez melyik kereső?
    tudtad hogy van egy varazsdoboz? menusorba az sgmail/aruhaz alatt. probald ki .csodakat tesz.
  • sabodave
    #3
    basszus azt már néztem de nem vágom annyira ezeket a hk-kat
  • sabodave
    #4
    van sok jó
  • Met
    #5
    látom sikerült kikapcsolni a Caps Lock-ot
  • sabodave
    #6
    az véletlenül maradt bekapcsolva és bocsi ha nagy bajt csináltam vele
  • maozedong
    #7
    ez főleg attól függ milyen profi szintű dolgot akarsz.. ja meg mennyi zséd van rá.
  • sabodave
    #8
    10000 ft
  • sabodave
    #9
    nem bocsi 25000
  • Match
    #10
    szerintem a legegyszerűbb ha valami digitális bemenetű kártyát veszel, és a digitális kimenetet használod a keverőn...és láss csodát, nincs minőségromlás...
    én egy trust 540DX-et néztem ki, valahol 5 ezerért is meg lehet venni, csak félek hogy milyen lehet...
  • Munch
    #11
    Normális vagy?
  • Impi
    #12
    Csatlakozom a #7-es hozzászólóhoz :)
    Kell illetve kellene:
    1. alacsony zajszintű hangkártya
    2. alacsony zajszintű mikrofon
    3. alacsony zajszintű helység
    és nem utolsó sorban egy alacsony zajszintű feleség, aki elnézi neked a kiadásokat :DDDD
    Az sem midegy, mit akarsz csinálni. Több sávos hangkeverésnél a zajszintek
    összeadódnak :(
  • sabodave
    #13
    Digitális bemeneti kártya az direkt a hangfelvételekre van?
    és ahhoz kell keverő?
    A KEVERŐ ÉS A KÁRTYA MENNYI?
  • donghatto
    #14
    üdv!
    egy számomra sürgős, bár nem teljesen témába vágó dologban kérnék segítséget itt.
    gitárt próbálnék behangolni számítógéppel,jól be is dugom a mikrofon bemenetbe pár átalakítás után.de a hangerő beállításoknál a felvételi résznél le van némítva a mikrofon.hiába kattintgatok rá, nem akarja visszanémítani...mi a rákot csináljak?már leszedtem egy új drivert, de ott is be van x-elve...

    hátha valaki tud segíyteni.

    kösz
  • neménvoltam
    #15
    helló! aki ért hozzá az pls segítsen! ismerősömék csináltak egy zenekart, és rögzíteni szeretnének pc-vel a számokat. a kérdés: mi kell ehhez szoftveresen és hardveresen? előre is köszi!
  • sabodave
    #16
    lehet kapni studió hangkártyát, nah az kell ha jó minőségben akartok rögzíteni +kell hozzá vmi faja zeneszerkesztő progi, és jó mikrofonok jah meg erősítő is