1974
  • edios
    #1
    Lol.
    "Ez lesz,nézzétek meg,b*meg!" (by Meteorológus Mihály)
    Egy ilyen siralmas 3. rész után csinálnak egy negyediket,és ígérgetnek fűt-fát. Ilyen a világ..
  • plas
    #2
    Driver 5
  • Vlala #3
    ?
    Mint a GTA-nál, ott is gyengébb minőségű volt a hármas, aVice City már kiforrottabb volt.
    Én azért pozitívan várom, okultak az előző hibáiból, meg abból, hogy túl sok mindent akartak belezsúfolni, és persze a küldetések lis lehetnének leheletnyivel könnyebek, a Driv4r :-) jó játék lesz.
  • M@TriX
    #4
    na ennek már kellett is topig, bravo
  • Gabe18
    #5
    "Mint a GTA-nál, ott is gyengébb minőségű volt a hármas"

    Mihez képest?Amikor a 3 kijött az maga volt a csoda Ps2-n.Hogy utánna a VC még jobb lett az egy dolog.
    A Drv3r egy vicc,mindenhez képest...
  • Vlala #6
    én azon csodálkozom, hogy a 6. résznek még nincs.
  • Alien
    #7
    "Mihez képest?Amikor a 3 kijött az maga volt a csoda Ps2-n"

    PC-n is
  • edios
    #8
    Hát azért a GTA3at és azt a driv3r valamit ne hasonlítgassuk egymáshoz szerintem ég és föld! De tény h VC sokat javult a 3hoz képest.. De ha driv4r annyival lesz jobb "nagy" elődjénél mint a VC a GTA3nál akkor már majdnem normális játéknak lesz tekinthető
  • Taranov
    #9
    Driv3r4 :D
  • eightmiles
    #10
    a hármas gta csúcs volt. nekem még a vice citynél is jobban teccett':)
    de ez itt a driver4 topik ;)
  • Kit--Kat
    #11
    azért a kiszállásokat nem kéne elhagynai csak max a lövöldözéseket, mer nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne megvcsinálni jóra a mozgást
  • edios
    #12
    el kéne hagyni ezt a 4. részt szerintem.. :D
  • Kit--Kat
    #13
    szerintem meg elkéne hagynod a topicot mert rohatt unalmas vagy már:o
  • Sephi
    #14
    Mivan bazd+ ? A GTA3 gyenge volt? Mivan? Juj! Te lattad hogy nez ki a Driver 3? Szegyen gyalazat egy mondatba emliteni a GTA3-mal ami erosen veri mindenben.
  • reménytelen
    #15
    Majd én megmondom, mi lesz a neve: DrIVer
  • Taranov
    #16
    :DDD
  • edios
    #17
    Tényleg:)
  • Darkboy
    #18
    ja :))
  • Laky
    #19
    :DDDDDDDDDD
  • forza milan
    #20
    láááááááááááááááááááááááááááááááááááááál
  • oneal1
    #21
    LOÁL
  • Csuhai G
    #22
    Vááá! :D :D :D
  • Csuhai G
    #23
    Szerintem nyugodtan megcsinálhatnák a Driver 4-et!
    1. ne ezzel a szar hárommal legyen már vége az egésznek! Legyen legalább egy nagyon király játék az utolsó Driver!
    2. ha megcsinálnak egy tök jó negyedik részt, akkor megbocsátanánk a fejlesztőknek! :D
  • Kit--Kat
    #24
    jáájjjj ez de csúnya:o
  • eightmiles
    #25
    de ha megcsinálják a négyest olyan szuperjóra, akkor biztos csinálnak majd ötöst is

    egyébként a DrIVer nagyon jó ötlet!
  • Kit--Kat
    #26
    up
  • edios
    #27
    Parallel Lines: Egy újabb esélyes a világ legrosszabb játéka cím elnyerésére! (kivéve ha mindenben pont a 3as ellentéte lesz,mert akkor viszont a világ 1ik legjobb játéka lesz)
  • zaki
    #28
    ehh, most akartam topicot nyitni a játéknak, de látom, hogy már megtették ezt hónapokkal ezelőtt :c

    én ps2-n nyomtam a driver3-al, hát eléggé siralmas volt, nem is játszottam vele sokat, max egy órát, de nekem elég is volt enniy, sa mellett labdába sem rúghat. kíváncsi leszek milyen lesz a driver4, ha kijön kb 3 év múlva :D
  • Kit--Kat
    #29
    Itt vannak képek, ha valakit érdekelne:
    Nagyon úgy tűnik, hogy a 70es években fog játszódni ami nagy + és 1 városra már nem rossz arány a 80 kocsi (New York) mind emellett a járókelk száma is meg 10xődött:) Remélem a 3. részből tanultak és azokat a hibákat kijavítják, így nagyon jó kis Game lehet belőle.







  • Kit--Kat
    #30
    valamint:

  • Kit--Kat
    #31
    hmm???
  • báttyó02
    #32
    hmm...:D
  • cicai
    #33
    EZ MÁR MEGJELENT
  • Kit--Kat
    #34
    Idiota!
  • ducati06
    #35
  • ducati06
    #36
    Bocsi a nagy wallpaperért:)
  • Csuhai G
    #37
    2006 márciusában fog kijönni a játék PS2-re és XBOX-ra. A PC-s verzió még nem biztos, hogy megjelenik !
  • Kit--Kat
    #38
    Dehogyis nem
  • TothLaci
    #39
    Az egyik bemutató videójából ítélve nem lesz sokkal jobb a III-tól.
    Én azt tartanám a legjobb megoldásnak, ha jobb grafikai motorra váltanának, és rendes fizikát tennének bele.

    Ezt Driver III-ra alapozzák. Grafika egy része jó, de hogy nincs benne levegő, az már nem tetszik. Nem nozognak a fák. GTA-ban legalább voltak levél és újságdarabok, ami azt az érzést kelltette, hogy nem csak vagyunk a semmi közepén. A textúrák kinézete műanyagra emlékeztet, az árnyékok szerintem nem lesznek jobbak, mivel a fény csak egy irányba fog menni ennél a résznél is...

    Én az ő helyükbe azonnal leállítatnám a projektet.

  • moralosan
    #40
    a 3tól nem lesz jó? most mi van?